Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

    А ти колко искаш да ги караш тези акумулатори 18 години ли ?
    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

    Коментар


    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

      По повод крушките от 2005 до сега съм сменил 3 крушки, една на стопа и две H4 на фаровете и то и двете миналата година. Тогава смених и акумулаторите.

      Ще ги проверя задните амортисьори, благодаря за съвета.

      Проблем ли е ще е да ги напомпам гумите на 2,8 - 3 атмосфери ?

      Сега са на 2 заради тази зима, за да мога да си излезна от нас... Не знам до гумите ли беше ама много пикливо се представи на снега тази зима а и това ESP колко съм го псувал...

      Та отплеснах се от темата, да пробвам да ги напомпам на 2,8 дали ще е проблем ?

      Коментар


      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

        Аз на 3 карам моята, 120ката е тежка машина и с кофти гуми е много зле, ако искаш зимата да нямаш проблеми 4 хубави нови. Лятото спокойно на 2,8-3 може да я караш. Мойте задните нещо не ми харесват, при висока скорост почва да плува задницата и имам лошото чувство че са за смяна, а съм на въздух и нямам идея къде и колко струват. на 2 атмосфери ми се сгажда в колата ако ще и да е на максимална твърдост.

        Коментар


        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

          Една хитринка, за да не ви пречи ESP в сняг и кал заключвайте централния диференциал, тогава развъртането на обороти е разрешено и колата става чуствително различна. Не забравяйте да го излючвате когато сте на сухо!!!
          Т5
          Crossrunner

          Коментар


          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

            Колега само на таблото пише че е изключен, реално само му се намалява чуствителността. За да се изключи му се маха бушона и колата става друга. Бушона е долу в ляво 40/30/30 последния 30 се маха и стават нещата.

            Коментар


            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

              Пак въпрос. Нещо почна да потропва оптред, струва ми се че тропа само като се клатушка колата на дясно, на ляво.
              Някой някакви насоки да има ?

              Коментар


              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                Тампони стабилизираща щанга.
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                  Благодаря !

                  Коментар


                  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                    Rady1st видях, че напред в темата си писал, че ти се е скапал датчика за парктроника. Намери ли си нов ? Евентуално ако си, на какви пари и от къде ?
                    Моя от дясната страна съм му скъсал и кабела не знайно и как пищи отвратително вътре. Пробвах да го запоя ама нещо не ми се получиха нещата. Вече мислех да купувам цял китайски комплект и да му взема само единия сензор...

                    Коментар


                    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                      Като отвориш багажника, вляво отваряш кухината, където стои крика. Разрови се там и ще намериш черна кутийка, с надписи по нея. Изключваш и захранването и пищенето спира. Кабела си го скъсал зимата, когато си събрал сняг под бронята - леда залепва за кабела и като падне го къса.

                      Коментар


                      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                        При мен се оказаха скъсани жички, едната беше на самия датчик, но е супер финна и приятеля в Къртис ми я запой, сам няма как да стане, после и един кабел се снади и готово. Датчик ми казаха къде има оригинални. Тръгваш от Младост да се качваш на Цариградско в детелината( за центъра) и там има веднага в ляво една сграда на която пише ЧИП ТУНИНГ е там някъде продавали, но не съм ходил, 30тина лв е там 120 в ТМ. НО провери първо жичките, а скъсания мога да го дам да ти го запой моя приятел с/у 2лт бира и 1 пакет Зрънчо Много мърляво са поставени кабелите под колата, висат си свободно общо взето.

                        Коментар


                        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                          Последните 2 седмици на няколко пъти се случва следното: отивам към колата, натискам копчето за отключване и нищо. По някое време зацепва.
                          Ръчно отключване става, но не може да запали - върти, но не пали. Възможно ли е излъчване на честоти близки до тези на ключа да създават смущения в имобилайзера?

                          Коментар


                          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                            Първоначално публикуван от getsov Преглед на мнение
                            Последните 2 седмици на няколко пъти се случва следното: отивам към колата, натискам копчето за отключване и нищо. По някое време зацепва.
                            Ръчно отключване става, но не може да запали - върти, но не пали. Възможно ли е излъчване на честоти близки до тези на ключа да създават смущения в имобилайзера?
                            В ключа има вграден имобилайзер който не се влияе от батерията,ако не отваря от далеч,си е за смяна на батерията,Ключовете на първите серии като моята 2003г.са яко кашкавалени.С времето се троши корпуса.Евтини в и-бея,скъпи и трошливи в Бриколаж.Алармите ТМ ауто ги слагаха допълнително,отдавна съм я шунтирал,може и тя да ти дава грешка,спри я с ключето и пробвай пак.Дано да е нещо от тези неща.

                            Коментар


                            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                              Опитай така:
                              - отключи колата с ключа, но НЕ отваряй врата.
                              - после отключи с дистанционното;
                              - качи се и пали колата.
                              При моята номерът работи.
                              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                              Коментар


                              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                                Аз си поръчах ключ от дил екстрима 3$е. Имам много голям проблем спуках въздухна възглавница, къде може да се намери и колко струва?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X