Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Re: От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

    Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
    Предполагам, че няма разлика на аудиосистемата при по-новите 120-ки. Слага се един адаптор и към него се закача ipod. На мен ми го направиха в Авител.
    И аз използвам същата система (но на Hilux). Въпросният адаптер се включва на мястото на CD Changer-a. адаптера е универсален а кабелите му са специфични според марката.
    Когато го правих имаше 2 възможности. Едната е за USB другата за аналогов (стерео жак) - аз избрах 2-рата, Първата оция по спомен се управляваше от фабричното CD, като папките ги разчита като дискове. Всичко се скрива в таблото и остава само кабелчето в жабката, или където ти е удобно.
    Една мравка може да носи 10 пъти теглото си.
    Един велосипед също.

    Коментар


    • От: Re: От: Re: От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

      Първоначално публикуван от djivotno Преглед на мнение
      И аз използвам същата система (но на Hilux). Въпросният адаптер се включва на мястото на CD Changer-a. адаптера е универсален а кабелите му са специфични според марката.
      Когато го правих имаше 2 възможности. Едната е за USB другата за аналогов (стерео жак) - аз избрах 2-рата, Първата оция по спомен се управляваше от фабричното CD, като папките ги разчита като дискове. Всичко се скрива в таблото и остава само кабелчето в жабката, или където ти е удобно.
      Не знам къде са го закачили, но при мен CD Changer-а си го има и си работи. Иначе останалото е точно така.
      http://www.nakladkibg.com
      накладки, спирачни дискове, съединители

      088 8613380

      Коментар


      • От: Re: От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

        Здравейте, счупиха ми стъклото на задната врата (багажника) някой има ли представа колко пари е ?
        И някой работи ли през почивните дни (сервиз за монтиране на ново) ?

        Коментар


        • От: Re: От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

          В Кобра казват, че имат китайско - 120 лв. и ЕС - 250 лв. Колко е ЕС това не знам.
          По-добре късно, отколкото по-късно.

          Коментар


          • От: Re: От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

            Говорих с Кобра, казаха, че нямат... Скоро ли си говорил с тях ?

            Коментар


            • От: Re: От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

              Извинявай, не се изразих правилно - информацията е от каталога им, пише че стъклата са налични. Потърси нещо втора употреба.
              По-добре късно, отколкото по-късно.

              Коментар


              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                Изчетох внимателно темите за 120-ката, тъй като ми трябва работна кола си взех една такава. 2006-та със всички неща които се слагат за модела без заден блокаж. Смятам да опитам да разбера дали наистина ще си оправдае репутацията. Поддържана е в тойота Варна и май няма проблеми. Единствено ми направи впечатление следното, към нас е баирче дълго около 60-70 метра стръмничко. На изкачване трябваше да дам път на една колица, разминахме се.
                Тогава, като освободих спирачката и да натисна газта, колата леко пое на зад. В момента в който тръгна на пред се чу едно метално щракане за кратко. Опитах пак и пак се чу. На равно не се чува. Какво е.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                  Според мен, чул си или спирачните апарати които са захапали докато си тръгнал леко назад ( има система за подпомагане тръгването при наклон ) или шлицовото съединение на кардана ако не е гресирано. Въобще при не редовно гресиране се чува скърцане и пукане и трудно се разбира от къде идва.
                  Т5
                  Crossrunner

                  Коментар


                  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                    Наистина отиди да гресират всичко. А когато си на място и преминеш от режим D на R и обратно, и си натиснал спирачката толкова, колкото да не тръгне, чува ли се пак?

                    Коментар


                    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                      Днес пробвах пак. От включването на антиприплъзването е. При качване на бордюр със завито кормило какво изчатква?
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                        Днес пробвах пак. От включването на антиприплъзването е. При качване на бордюр със завито кормило какво изчатква?
                        при бордюри обикновенно чатка бирата в хладилната чанта, поне при мен е така ...

                        Сега сериозно, НЕ би трябвало нищо да чатка. прегледай си предницата. Има и едни ламаринки при предните дискове те подрънкват понякога при черен път с остри каманаци.
                        Т5
                        Crossrunner

                        Коментар


                        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                          Чатка и знам какво е, ама с/и бира казвам Чатка ти ограничителя, намажи го с грес.

                          Коментар


                          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Изчетох внимателно темите за 120-ката, тъй като ми трябва работна кола си взех една такава. 2006-та със всички неща които се слагат за модела без заден блокаж. Смятам да опитам да разбера дали наистина ще си оправдае репутацията. Поддържана е в тойота Варна и май няма проблеми. Единствено ми направи впечатление следното, към нас е баирче дълго около 60-70 метра стръмничко. На изкачване трябваше да дам път на една колица, разминахме се.
                            Тогава, като освободих спирачката и да натисна газта, колата леко пое на зад. В момента в който тръгна на пред се чу едно метално щракане за кратко. Опитах пак и пак се чу. На равно не се чува. Какво е.
                            Сменял ли си тампони на долните носачи?
                            My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                            Коментар


                            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                              Оказа се включване на тракшъна.
                              Не знам обаче какво е това щракане което се чува при качване на бордюр, вчера такъв звук извади и при влизабе в голяма дупка на асфалта с никаква скорост.
                              Не съм си вкарвал колата в сервиз, че все не остава време, но просто да се насоча към това какво да гледам.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                                При навит волан? Металически звук? Звучащ леко ехтящо дори?
                                Ако е така е някакъв ограничител/тампон, както каза Ради.
                                Друг вариант е тавата на спирачният апарат.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X