Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на 4Runner

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Повдигане на 4Runner

    Съгласен .
    Ти дай да прочета що : И именно заради сгъването се правят еквилибристики с високи налягания, външни резервоарти и прочие
    TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

    Коментар


    • От: Повдигане на 4Runner

      Защото, както горе писах, усилието на разгъване е крайна величина, докато това на сгъване не е.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Повдигане на 4Runner

        След като си удължих амортисьорите по описания в темата начин, нещата заспаха. Даже прекалено комфортно взе да вози Смяната с амортисьори от 80 ка обаче ще направя, само да ми артиста едни 150 лв.
        TOYOTA HiLux Surf SSR-X 2.4 EFI Diesel

        Коментар


        • От: Повдигане на 4Runner

          Колеги,някой пробвал ли е с тези танпони?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20181024-174015_Google.jpg
Прегледи:1
Размер:346.5 КБ
ID:5801307

          Коментар


          • От: Повдигане на 4Runner

            Не се занимавай...

            Коментар


            • От: Повдигане на 4Runner

              Значи не издържат така ли?

              Коментар


              • От: Повдигане на 4Runner

                Първоначално публикуван от Гюлето Преглед на мнение
                Значи не издържат така ли?
                Тц, изпадат, мачкат се и вози като каруца...

                Коментар


                • От: Повдигане на 4Runner

                  Скоро ще имам подложки за пружините и макферсоните за сърф .
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • От: Повдигане на 4Runner

                    Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                    Скоро ще имам подложки за пружините и макферсоните за сърф .
                    Колега,дай инфо за подложки на пружините искам да повдигна задницата с около 4 см.

                    Коментар


                    • От: Повдигане на 4Runner

                      Нека да ги направя и ще кача снимка.
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • От: Повдигане на 4Runner

                        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                        Нека да ги направя и ще кача снимка.
                        OK.

                        Коментар


                        • Здравейте! Да поизтупам темата от прахта, виждам, че от 5 год никой не е писал. От около 8-9 месеца карам рънър 2 ген, 90 г с 2LT мотора. Взех го като втори джип, за места, където Хондата не може да мине, т.е. за по-сериозни разходки извън пътя. В момента съм свалил задните седалки и така отзод се образува перфектно легло за двама. Натоварен с целия багаж за къмпингуване /шатра, тоалетна, резачка, генератор и какво ли още не, поне 300 кг багаж общо/ , задницата сериозно висва. Освен това съм взел лебедка, която със своите 50 кг. в най-предната част на колата със сигурност ще натежи. Затова се замислям за замяна на задните пружини и евентуално леко натягане на торсиона отпред. Колата е на гуми 235/75/15 и досега ми е достатъчно като клиренс, разликата от 2 см с най-големия размер не очаквам да е решаваща в моя случай, освен това не искам да губя от и без това тромавата динамика. Та затова да попитам, някой знае ли нещо за завода в Крън, работят ли все още, телефоните по-назад в темата актуални ли са? Някои изостанали пружини от предишни собственици също са вариант!
                          Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
                          Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

                          Коментар


                          • rivan
                            rivan коментира
                            Редактиране на коментар
                            Допълнение: Свързах се със завода в Крън, откриха, поръчката от преди, цената на пружина е 118 лв на брой без ДДС, с ДДС и доставка идват на около 150 лв. Повдигането с пружини ще е около 7-8см, което на мен ми е много и поръчах подложки полиуретан по 5 см, което ще компенсира слягането около 3 см и ще повдигне още около 2 см. Надявам се така да се запази и меката возия.

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X