Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моторът си заминава..

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Моторът си заминава..

    Е да де, ама трябва да има манометър, трябва да е с подходящия накрайник и от подходящия вид.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #77
      От: Моторът си заминава..

      Има много поговорки(проверени житейски мъдрости),една турска в превод горе долу е:-на сила хубост не става,а и да става не бива.

      Коментар


      • #78
        От: Моторът си заминава..

        Е аз за моя мерцедес намерих за 10 минути с 2 телефона, нищо че почваше от 1 бар, ама си свърших работата. Пък майстор, дето се наема да рови из двигатели да няма манометър...
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #79
          От: Моторът си заминава..

          Щом те задоловолява как върви без турбина, карай си го така. Много е лесно на чужд гръб да се купуват мотори, и да се правят грандиозни ремонти за много пари както те съветват много тук. Виж да няма запушвания в отдушниците и си го карай кротко докато имаш възможност за адекватна реакция.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #80
            От: Моторът си заминава..

            Е какво е бърникал па по помпата тоя спец? Това DENSO доста трудно се чупи, а и най-много да направи някоя поразия...
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #81
              От: Моторът си заминава..

              то не е много ясно кога пише синът, кога бащата, ама аз да питам: къде са обещаните снимки?
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #82
                От: Моторът си заминава..

                Оказва се , че има такъв двигател на ТЛК 70. Двигателя е без турбо и е 2L. Без Т. Ако колата няма сервоусилвател на волана може и оригинално да е без турбо.
                По ВИНа ще се разбере веднага.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • #83
                  От: Моторът си заминава..

                  Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                  то не е много ясно кога пише синът, кога бащата, ама аз да питам: къде са обещаните снимки?
                  Тук пиша само аз. Виж аватара ми, влез в профила ми и виж информацията за потребителя.. Баща ми не влиза тук и не харесва форума, защото е останал с впечатление, че повечето са тук, за да се заяждат, а не да помагат. Донякъде е прав. Ако реши да пише, което според мен няма да стане никога, най-малкото ще си направи регистрация.
                  Така, че си останал с грешно впечатление.
                  А за снимане, не съм го снимал.


                  Русев, сега гледам големия талон. Пише 2L 2.4 63kw. Следователно си е без турбо.


                  Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                  Щом те задоловолява как върви без турбина, карай си го така. Много е лесно на чужд гръб да се купуват мотори, и да се правят грандиозни ремонти за много пари както те съветват много тук. Виж да няма запушвания в отдушниците и си го карай кротко докато имаш възможност за адекватна реакция.
                  Много си прав. Така ще и направим.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #84
                    От: Моторът си заминава..

                    Дамм..тази акуратна проверка в талона изяснява нещата !
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • #85
                      От: Моторът си заминава..

                      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                      От настройка на помпата спря да духа през щеката???
                      Ма давайте ги тия майстори , не ги пазете само за себе си.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Моторът си заминава..

                        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                        Ма давайте ги тия майстори , не ги пазете само за себе си.
                        Моля да се въздържате от безсмислените си коментари. Като няма с какво да помогнете, поне не мажете темите..
                        И това с помпата, няма нищо общо със хвърлянето на масло от щеката.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #87
                          От: Моторът си заминава..

                          Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                          Тук пиша само аз. Виж аватара ми, влез в профила ми и виж информацията за потребителя.. Баща ми не влиза тук и не харесва форума, защото е останал с впечатление, че повечето са тук, за да се заяждат, а не да помагат. Донякъде е прав.

                          А за снимане, не съм го снимал.

                          Русев, сега гледам големия талон. Пише 2L 2.4 63kw. Следователно си е без турбо.
                          Райковски, смятам, че трябва да дадеш повече информация по казуса ти. Най-малкото тук за 2-3 дни има повече от 80 поста по темата, част от които от колеги, които разбират от автомобили и дават стойностни съвети, какво и как трябва да се направи в случая. След като за теб нещата са решени, поне за момента, дай информация, която може да послужи и на тези, които ще прочетат темата след време. Както и ти си писал идеятана форума е да се споделя информация.

                          Снимай мотора, дай да го видим и ние.

                          А за точината модификация, можеш да провериш на http://www.toyodiy.com Пиши какво излиза там. Талона не мисля, че е най-добрия вариант.
                          Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                          BMW F650CS
                          Радо о885 5о 59 5о

                          Коментар


                          • #88
                            От: Моторът си заминава..

                            Аз не съм виждал да пишат кода на мотора в талона Има изключение например при Сузуки ,номера на мотора започва със кода ,но на Тойота незнам как е .... на моята няма код на двигател в талона.
                            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                            Коментар


                            • #89
                              От: Моторът си заминава..

                              Радо, на двигателя не знаем точно какво му е. Като се разглоби, след време, когато има време и средства, ще кажа какво му е било.
                              Иначе снимки на мотора ще има утре, този път няма да забравя. Мисля, че някъде по него също трябва да има надпис, който да показва какъв е.

                              Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                              Аз не съм виждал да пишат кода на мотора в талона Има изключение например при Сузуки ,номера на мотора започва със кода ,но на Тойота незнам как е .... на моята няма код на двигател в талона.
                              Пише го.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар


                              • #90
                                От: Моторът си заминава..

                                Заключена тема!!!
                                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X