От: Малко помощ за Самурай
Колега във връзка с парното провери лостчетата най долното ляво лостче трябва да е най в дясно
Колега във връзка с парното провери лостчетата най долното ляво лостче трябва да е най в дясно
,но ясно бе ,че с техн. неграмотни спорът е излишен(а и с жени по принцип)!Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар