Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

    Първоначално публикуван от BuxpeH Преглед на мнение
    Авторът тук:
    Така е. И аз им казвах няколко пъти, че нещо трябва да се оправи и не харесвам как са направили бронята предния път (външно имам предвид, аз никога не съм разбрал какво е било отдолу), а те не та не
    Добре дошъл във форума
    За тези, които не са разбрали - това е авторът на писанията по-горе.
    "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

    Коментар


    • #17
      До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

      Съчувствам на колегата за преживяното. Аз също във фирмата разполагам с много коли и имам много сходни проблеми с всички оторизирани сервизи, но какво да се прави като са в гаранция. Имам Един Мерцедес, който от 60 посещения в сервиз 50 пъти са сменяли това, което не трябва. Останалите 10 пъти са правили каквото трябва, защото е било очевидно. Омръзнало ми е да се врища от сервиз със сметка по 1000лв и после да се захващам аз да търся така и нерешения проблем, а той да се окаже някаква дреболия- я уплътните, я прекъсвач, я предпазител.Година и половина не решиха проблем в скоростната кутия и по този повод научих всичко вътре и я оправихме. Имаме 6 Мерцедеса и всичките са "абонирани" по няколко дена в месеца стоят в сервиз. При Фолксвагените е също положението, но те по-малко се развалят. Най съм доволен от Логаните - 20бр - никакъв проблем и немога да коментирам сервиза им.
      Последно редактирано от slavin; 10-02-09, 15:08.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #18
        До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

        Привет!
        Въх...лоша работа...
        Дано не се случва на никой колега от форума...
        Да ви призная честно и аз имах подобни проблеми с ланча и мерцедес, но навреме мой познати от Добрич които имаха сервиз заедно ми се притекоха на помощ...
        Слава богу отървах се и от двете коли...
        За сервис на Витара или каквото и да е Сузуки препоръчвам Александър Александров или Алекс моторс Варна...познат е на повечето от форума...
        Алекс подържа и Витарника на Шефа...плюс това навремето той беше гаранциония сервиз на Сузуки във Варна...аз също ходя при него...е от време на време и то повечето, за да се видим, но каже ли ми Алекс, че трабва да правя нещо по Оризовата Ракета го слушам...
        Желая на всички успех...
        Последно редактирано от hun_ter; 10-02-09, 19:34.
        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
        .................................................................................................
        Е. Абу

        Коментар


        • #19
          До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

          Прочетох всичко до момента.
          Направо си е истина, нали сме в България!
          Като се замисля до тук, някой ти е завидял или ти е направено "нещо" за да имаш главоболия.
          Ходи и питай.
          "Наше село е на баир. От връо се види доло, от доло връо се не види."

          Коментар


          • #20
            До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

            Даа, hun_ter е прав. Алекс е доста добър и си разбира от работата. И аз го препоръчвам на всеки, който има проблеми с японския боец
            Поздрави!
            Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

            0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
            /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

            Коментар


            • #21
              До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

              +1 за Алексмоторс!
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #22
                До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

                Съчувствам на колегата за преживяното.
                Преди години търсих предно челно стъкло за Самурай. В Миркат ми обявиха цена-400 долара, взех го от Кобра за 58 лева и никога повече кракът ми не стъпи във фирменият им магазин, да не говориме за сервиз.
                Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                Стефан, 0888851800

                Коментар


                • #23
                  До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

                  Хей, ако някой се интересува от продълвението на статията, тук стана интересно, като се включиха хора и от другата страна.
                  Включете се и Вие

                  http://suzukibg.com/fsuzuki-1199-0-asc-0.html

                  Коментар


                  • #24
                    До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

                    Колега разбирам те напълно ,аз имам същия модел но бензин и преди около година забелязах че имам теч на масло по мотора, малко петно но дразнещо и плашещо защото съм в Норвегия , звънях на Миркат да попитам какво да правя и отговора им беше „ми трябва да дойдеш тука„ а аз си имам договор за работа тук а и км. не са малко до БГ.
                    След много пари “хвърлени на вятъра“ за телефони реших да попитам в Сузуки сервиз в Лилехамар колко ще ми струва ремонта , но за мое голямо учудване хората ми казаха че колата е в гаранция и ремонта ми е безплатен.
                    Оправиха ми теча и сега само там си сменям дори маслото и филтрите , но много хора си карат колите и си живеят в БГ и не могат да си решат проблема като мен.


                    Съди ги гадините и успех.
                    Последно редактирано от mitaka359; 11-02-09, 18:12.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

                      BuxpeH мисля че трябва да ги съдиш до дупка.Пожелавам ти успех.
                      [CENTER][B]Да ме опази [COLOR=Red]Г[COLOR=Black]оспод [/COLOR][/COLOR]от[COLOR=Red] П[COLOR=Black]риятелите[/COLOR] [/COLOR] ми, а от [COLOR=Red]В[/COLOR]раго[/B][B]вете си сам ще се пазя.[/B][/CENTER]

                      Коментар


                      • #26
                        До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

                        Искрени съболезнования за преживяното.
                        Не България , а Абсурдисландия, страната на неограничената безотговорност.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

                          Въпреки похабените нерви и загубеното време трябва да се стигне до съда!Не мисля ,че някой съдия ще отсъди в полза на говедата продавачи на автомобили!
                          Всички сме имали подобни проблеми.Няма смисъл и аз да разказвам случки,които съм имал и с фолксваген(калпавите им TDI двигатели) и с хюндай(с лъжливата им 5 годишна гаранция).Може би сега е момента да им се върне тъпкано за последните няколко години през които си разиграваха коня както си искат и правеха луди пари за наша сметка.

                          Що ли съм толкова злобен?Как мислите?

                          +2 за Алексмоторс!
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • #28
                            До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

                            Първоначално публикуван от BuxpeH Преглед на мнение
                            Хей, ако някой се интересува от продълвението на статията, тук стана интересно, като се включиха хора и от другата страна.
                            Включете се и Вие

                            http://suzukibg.com/fsuzuki-1199-0-asc-0.html
                            Вихрене , форума на Сузуки явно е пълен с агенти и лумпени на Миркат и прилежащите им сервизи. Четох,четох и побеснях......Просто ги осъди . Успех
                            NISSAN TERRANO II , 2.4 i,къса база,BF Goodrich Winter slalom, 235/75/15

                            Коментар


                            • #29
                              До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

                              Извода за мен е очевиден: дори да имаш парите за нова кола, по-добре вземи някоя на която тамън й е свършила и гаранцията и лизинга.
                              Иначе винаги си зависим - сипваш масло за по 50 лв./л за да си "в гаранция" ! Мерси много.
                              За лизинга е аналогично - правиш това което ти каже лизингодателя. Ако искаш нещо различно ти казват (не много) любезно: "Като си купиш кола ще казваш какво искаш, сега ще ни слушаш нас."
                              По-добре късно, отколкото по-късно.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Некоректни сервизи и дилъри на SUZUKI!

                                Първоначално публикуван от pastora Преглед на мнение
                                Вихрене , форума на Сузуки явно е пълен с агенти и лумпени на Миркат и прилежащите им сервизи. Четох,четох и побеснях......Просто ги осъди . Успех
                                Да, наистина!
                                Точно така е, затова там е най-интересно. Не е нужно да четете само моята страна на историята. Прочетете начина по който те се защитават и тогава ще си направите истинските изводи за ситуацията!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X