Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Механичен Блокаж на заден мост !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

    Първоначално публикуван от parca Преглед на мнение
    Здр на всички колега мисля че челното зацепване е по добрият вариянт а що се однася до вилката движеща муфата при мен няма лагер та то и в скоростите вилките са зацепени ву забчатките без лагери,а що се однася до проекта ти съм на 100%за да си очешим крастата,а ако не стане пак отново докато стане
    Здравей Парца, някъде по-нагоре в темата бях споменал че се спрах на челно зацепване със зъби, защото е по-лесно за изработка и по-лесно за зацепване.Относно вилката си прав, и прецених че не е удачно да се усложнява конструкцията излишно с поставянето на лагер.Да не забравяме че маслото от дифернциала ще се разплисква и ще смазва постоянно муфата и вилката.От самото начало казвам че това е експеримент за "чесане на крастата" ама кой да те чуе
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
      Ванка разбра ли


      ПП Не се сдържах сори.
      Разбрах аз, разбрах само се чудя дали и колегата, който го е написал го разбира и защо намесва раздатката
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

        има ли развитие

        Коментар


        • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

          Първоначално публикуван от parca Преглед на мнение
          има ли развитие
          Има доколкото вече имам мост за проекта.Преди да го започна обаче трябва да си боядисам буса, още поне седмица ще ми трябва докато приключа с китосването и другите операций
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

            Аз бях малко в разход зад граница, но виждам, че си се сдобил с мост. Като го парчетосаш свирни да отскоча до Бургас да го видя.
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

              Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
              Аз бях малко в разход зад граница, но виждам, че си се сдобил с мост. Като го парчетосаш свирни да отскоча до Бургас да го видя.
              Тези дни ще го снимам, на парчета е
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

                Де да имахме поне половината от нас такива"домашни условия".Но дет се казва-дай боже всекиму

                Коментар


                • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

                  Първоначално публикуван от stayky21 Преглед на мнение
                  Де да имахме поне половината от нас такива"домашни условия".Но дет се казва-дай боже всекиму
                  Ми то с малко се почва, днес гедоре, утре фрезичка, вдругиден копир....
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Ми то с малко се почва, днес гедоре, утре фрезичка, вдругиден копир....
                    ...след седмица струг и шлайф... следващия месец термично, а догодина - стоманолеярна...
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

                      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                      ...след седмица струг и шлайф... следващия месец термично, а догодина - стоманолеярна...
                      че той следващия месец си е направо догодина - направо и термично и леярна . Виж, февруари като пуснат на търг Кремиковци, ще се изтепаме тогава, кой да си го купи за удома
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

                        Ванка, до къде я добута работата с мехничния блокаж?
                        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                        0888 315 794
                        LZ1UPI
                        A1 (Rh+)

                        Коментар


                        • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

                          Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                          Ванка, до къде я добута работата с мехничния блокаж?
                          Шшшт,тихо!
                          Другата коледа го питай пак

                          Коментар


                          • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

                            Може би не пиша в правилната тема....ако е така се извинявам предварително!
                            Та някой може ли да ми покаже блокаж на Самурай? Имам още няколко въпроса свързани със задния мост на Самурая, но нз къде трябва да си ги задам...

                            Коментар


                            • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

                              Ванка не знам до къде си докарал изработката на блокажа, но аз мога да предложа LOCKRIGHT 100% блокаж тестван и елементарен за монтаж на цена от 550лв.
                              Ама ти сега да не вземеш да се откажеш, давай може и да учудиш света

                              Коментар


                              • До: Механичен Блокаж на заден мост !!!

                                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                                Ванка не знам до къде си докарал изработката на блокажа, но аз мога да предложа LOCKRIGHT 100% блокаж тестван и елементарен за монтаж на цена от 550лв.
                                Ама ти сега да не вземеш да се откажеш, давай може и да учудиш света
                                Хвалиш ли се сега
                                Ако имаш такъв монтиран искам да пробвам ? Добри същият ли си поръча ?
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X