Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Браво колега станала е идеално.
    Бялото BUZUKI 1.6 8в
    0899368772 ;) 0897229322

    Коментар


    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от karata_z Преглед на мнение
      Здравейте и от мен !Измайсторих си предпазен щит на предния деферинциал!!!На последната разходка деферинциала получи някалко удара ,но вече няма да е така !!!Правя си и заден роубар ама ще кача снимки като го направя !!!!!Мисля че щита стана добре - ламарината е 4 мм. има 3 огъвки и от вътре съм заварил две планки за допълнително усилане .
      Колега да те питам: в задния край как си закрепил щита ? Мисля и аз да си слагам, но така като гледах при мойта закачването на ламарината е малко проблемно.
      Поздравления за добрата работа!
      Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

      0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
      /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

      Коментар


      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
        Колега да те питам: в задния край как си закрепил щита ? Мисля и аз да си слагам, но така като гледах при мойта закачването на ламарината е малко проблемно.
        Поздравления за добрата работа!
        Във задния край е хваната също с 2 болта 10 мм на гредата на която е хваната раздатачната кутия !!! Прилагам снимка - ако не става ясно от тази снимка пиши ,ще направя още и ще ги приложа ,в момента вали и няма как да легна под колата да снимам !!!!
        Прикачени файлове
        Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
        костeнурков спринт.... и в гората !!!!

        Коментар


        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Снимката е изчерпателна. Благодаря ти, но как стои въпроса с охлаждането на двигателя? Не загрява ли повече от необходимото? Все пак пространството отдолу става по-малко и въздухът няма прониква така както при открита долна част
          Притеснявам се само от това, да ми загрява повече от нормалното и тогава ще се чудя от къде е проблема
          Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

          0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
          /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

          Коментар


          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
            Снимката е изчерпателна. Благодаря ти, но как стои въпроса с охлаждането на двигателя? Не загрява ли повече от необходимото? Все пак пространството отдолу става по-малко и въздухът няма прониква така както при открита долна част
            Притеснявам се само от това, да ми загрява повече от нормалното и тогава ще се чудя от къде е проблема
            Не вярвам да загрява повече от необходимото ,зесега така съм я карал само градско и не е имало проблем !Утре се качвам с колеги на баташки снежник http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=55291 и там ще видя как ще се държи на тежък терен .Ще пиша как е с загряването , но определено така ще се кара по спокойно !!!!
            Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
            костeнурков спринт.... и в гората !!!!

            Коментар


            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Според мен няма да загрява

              Коментар


              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
                Снимката е изчерпателна. Благодаря ти, но как стои въпроса с охлаждането на двигателя? Не загрява ли повече от необходимото? Все пак пространството отдолу става по-малко и въздухът няма прониква така както при открита долна част
                Притеснявам се само от това, да ми загрява повече от нормалното и тогава ще се чудя от къде е проблема
                Ето ти един вариянт при който няма да загрява
                Прикачени файлове
                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                Коментар


                • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Добре се е получило колега. Сега очаквам и другия колега, да се върне от път и да сподели как се е държал двигателя и да започвам работа. Благодаря и за тази идея
                  Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                  0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                  /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                  Коментар


                  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Няма проблем с загряването.Аз карам с ламарина отдолу от около 2 години.Но както бях писал преди помислете за други болтове,че като се скъсат главите на тези малко трудно се развиват.Поне при мен редовно се отсичат от камъни.Има едни с заоблена глава и вътрешна звезда,мисля ,че са по-подходящи.
                    0888 364 731

                    Коментар


                    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
                      Добре се е получило колега. Сега очаквам и другия колега, да се върне от път и да сподели как се е държал двигателя и да започвам работа. Благодаря и за тази идея
                      Никакъв проблем със загряване или нещо друго при разходката !!!! Витарата си се държеше като ВИТАРИТЕ - без проблеми във всяко отношение. Варианта с тръбите не е лош но разликата при ламарината е че двигателя остава чист ,като се има предвид че разходката беше над гр. БАТАК /сам се сещаш защо му викат така /и калта беше и на тавана !!!! Самия щит получи няколко удара и боя по него има още но си личи как е премачкал това което е минало под него !Куката която слажих на него се оказа много сполучлива ,защото е ниско и при затъване като те закъчът за нея се повдига предницата и те вадят по лесно !!!!Много ми помогна и задната тръба която сложих на Витарата ,няколко пъти буквално се спирах в нея ,кото давах на зад и каманите в тинята не се виждаха има и една спукана заварка на нея но това ще се отстрани !!!!Ще приложа снимки и на нея !!!Не съм забелязал самата тръба да ми пречи при приминаване на по трудни терени !!!
                      Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                      костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                      Коментар


                      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Ето на тази снимка се вижда колко е калта и точно тук сериозно ударих един камак който изобщо не се виждаше в тината !!!!Ако не беше задната тръба гаранция ,че бронятя се беше сцепила на две !!!!
                        Прикачени файлове
                        Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                        костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                        Коментар


                        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Иха ! Сериозно предизвикателство! Но явно си се справил с положението. Искам да ти благодаря за обещаното и за бързия и пълен отговор. Ако времето позволи през уикенда ще седна да си правя ламаринка, пък по-нататък каквото сабя покаже
                          Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                          0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                          /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                          Коментар


                          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Здравейте колеги ! Ето и снимки на задния роубар който си направих !Мисля че върши добра работа в натовареното движение а и когато колата е спряна някаде ,все получаваше някакви леки драскотини от към бронята от НЕКАДЪРНИ шофйори които немогат да паркират !!!!!!Нека сега се жулат - черна боя си имам !!!Тази тръба ми помогна и на последната разходка даже веднъж се спрях в нея давайки назад ,като одарих един камък който не се виждаше в калта ,ако не беше тя задната броня най вероятно се беше спукала !!!!

                            Последно редактирано от karata_z; 08-04-09, 21:33.
                            Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                            костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                            Коментар


                            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              габровски парктроник
                              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                              Коментар


                              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Първоначално публикуван от karata_z Преглед на мнение
                                Тази тръба ми помогна и на последната разходка даже веднъж се спрях в нея давайки назад ,като одарих един камък който не се виждаше в калта ,ако не беше тя задната броня най вероятно се беше спукала !!!!

                                Абе,май,ако не беше тая тръба,нямаше да Одариш камъка.....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                                Зареждам...
                                X