Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Подобренията по Самурая ми!

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Дяволе, кефи ме тоя Спиро.
    Нали знаеш как обичам района на Бунтовна. Само си представи как ще си ръчкат там Спиро и Рейнджа. Отсега се кефя на тая мисъл.
    Но да се върна на темата, какво окачване смяташ да слагаш? Маркан май ти дава проверено решение, неговото зверче беше страшно. А си мисля, че и Хънтъра пази някои тайни по тоя въпрос. Говори с тях.
    Първата седмица на юни ще ходим до гърция да закупим 3 окачвания калмини 3" за Витара, ако ти се инвестира в едно професионално окачване,заповядай Ще сме с моя микробус и има място
    Ето го линка:

    http://www.4wheeldrive.gr/shop/produ...oducts_id=1476
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #47
      До: Подобренията по Самурая ми!

      Злати за Бунтовна знаеш винаги готов а и сбирката там беше невероятна,а колкото до идеите на Маркан в момента работа по тях както и по съветите които ми даде Хънтара.
      П.С. Мисли лятото за Бунтовна.
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #48
        До: Подобренията по Самурая ми!

        Както казах днес нанесохме довършителните щрихи по предната бронята на Самурая на мен лично много ми хареса как се получи.
        Бронята в предишния и вид не ми харесваше а и имаше нужда от малко подсливане.

        ето и крайния видразбира се тук бронята не е боядисана все още.


        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
        тел.088четири 9едно9 4нула4
        -------------------------------------------------------

        Коментар


        • #49
          До: Подобренията по Самурая ми!

          доста по солидно е станало.

          Коментар


          • #50
            До: Подобренията по Самурая ми!

            Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
            Както казах днес нанесохме довършителните щрихи по предната бронята на Самурая на мен лично много ми хареса как се получи.
            Бронята в предишния и вид не ми харесваше а и имаше нужда от малко подсливане.
            ето и крайния видразбира се тук бронята не е боядисана все още.
            Дяволе, що така сте икономисали от бронята бре Толкова ли нямаше мат'риал да я пуснете до ръба на калника за да го пази в гората.Или за там имате друга идея ?
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #51
              До: Подобренията по Самурая ми!

              Матерял имаше идея друга нямам грешката е моя но нищо така ще кара
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #52
                До: Подобренията по Самурая ми!

                Браво, Кефиш ме!
                Дяволе търсиш ли работа извън компютрите, да знаеш взимам те.
                LZ1VMH

                Коментар


                • #53
                  До: Подобренията по Самурая ми!

                  Мали това Самурайче става истинско зверче...адски ме кефи,
                  Браво продължавай в същият дух
                  Поздрави
                  Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

                  Коментар


                  • #54
                    До: Подобренията по Самурая ми!

                    има напредък
                    една къса раздатка и ресьорите над мостовете ще ти дойдат добре .комбинация от зъбчатки от раздатка на самурай 1000куб и 1300 стават чудеса
                    само 4.16:1 таман да ти напълни километража че това 90км е срамота не че аз карам по магистрала с четери платна с повече но да занеш че моторчето може още на къси ше се катериш
                    по стените на ниски обороти.има и готови китове разбирасе което е най вярното решение от 4.16:1 , 5:1 6.5:1 до 8:1
                    за този модел раздатка могат да станта чудеса и ако не практикйваш траял екстрем може да те задоволи резултата..
                    поздрави

                    Коментар


                    • #55
                      До: Подобренията по Самурая ми!

                      Зенит идеите са ти добри сигурно в по късен етап ще експериментирам,но сега стана един лек фал уздухах гарнитурата на главата омешах де що има течности из двигателя и сега е като първичната чорба в други ден почвам отваряне и да видим какво ще се окаже да не гоня змий и гущери по цилиндрите,май проекта за двигателя от Опел Омега ще бъде избутан на по преден ще видим ще си каже стискайте палци да мина на тоя етап само с нова гарнитура и шлаиф на глава че иначе се почва големото конструиране.
                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар


                      • #56
                        До: Подобренията по Самурая ми!

                        Кво направи бе човек?Кога успя?Ако е станала голяма каша не го мисли ,почвай проект опел.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • #57
                          До: Подобренията по Самурая ми!

                          незнам изобщо защо се нагърбваш с такъв проект да сменяш двигатела
                          при положение че имаш китове за раздатка дето правят наистина това което един колкото и мощен двигател да сложиш няма да стори.а да не говорим за вариант със скорости и раздатка на витара + раздатка самурай с такъв подобен проект и суперчаргер сузуки самураи постави нов рекорд за най високоизкачил се джип в ЧИЛИ.


                          нямам нищо против големите мотори но преди да променя корено един автомобил се замислям дали това е най вярното решние и за какво ше го ползвам най вече. в траялите не преминаваме трудните участаци с газ там се иска бавно и технично а това не се постига с голям мотор а само с къси предавки.
                          поздрави

                          Коментар


                          • #58
                            До: Подобренията по Самурая ми!

                            Аз подкрепям мнението на Зенит. Недей да бързаш толкова с двигателя. Има много неизвестни. И въобще не съм сигурен дали че е по евтино отколкото да поправиш стария!
                            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                            Drag Grand Canyon Daily
                            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                            LZ1JYM

                            Коментар


                            • #59
                              До: Подобренията по Самурая ми!

                              оп грешка на езика световен рекорд за височина искам да кажа ако е искал пилота да го натовари с В-8 е много по лесно но тежеста е едно много важно нещо и там е силата на един самурай малък и лек минава там дето една по голяма машина няма шанс.
                              поздрави

                              Коментар


                              • #60
                                До: Подобренията по Самурая ми!

                                Колеги за сега пред мен стой все още идеята за ремонта на оригиналния ДВГ но незнам нищо все още какво е вътре и какво ще открия не съм запознат с цени на част за това ще съм ви благодарен ако ми кажете да речем цена на гарнитура и абе каквото се сетите за по двигателя искам да си направя добра сметка какво точно да правя и дали то е финансово обосновано честно каза съм доволен от оригиналния ДВГ но да видим.
                                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                                тел.088четири 9едно9 4нула4
                                -------------------------------------------------------

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X