Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

    Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
    А значи сигурно е тоя начина щото и аз от толко се мъча вече
    Успех, и ние ще дадеме резултати щом тръгне

    Офф: А от какво ползвате/намирате тампони за ресьорите?
    Ако е за самурайски ресори от Миркат.Аз понеже и отпред съм със основен лист заден съм с гумено-метални.От вътрешната страна.Две години не са мръднали въпреки доста по-тежките редукторни мостове.А тези само от каучук периодично ги сменям.Последно,преди 20-тина дена ги купих по 6лв.,но не разчитай,там цените са май на "око".
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

      Почти две години вече експлоатирам проекта "Супер Спиро" до тук мога да кажа доста съм доволен от качества които постигнах с времето от тази колица.Но все пак въпреки всичко което правя по него нещо много важно му липсваше,нямаше надеждна защита при преобръщане.За себе си съм се убедил че клетката е нужното зло слава богу въпреки трите ми опита да се преобърна по таван някак си колата решаваше че и е рано сега да се отъркаля и бързо заставаше на две колела,но понеже несъм сигурен до кога това ще е така решението ми бе ясно и окончателно при първа възможност ще се прави клетка.След доста мислене,четене обсъждане доиде заветния момент Спиро бе съблечен много бързо:


      В същото време от София с помоща на специална строгосекретна куриерска служба пътуваха нужните ми материали безшевни тръби с размери 42Х3.2мм.


      До обяд с баща ми успяхме да сглобим част от клетката



      А ето това е резултата които имахме следобяд







      Клетката става така както аз искам доста прибрана,учуди ме че не е чак толкова тежка,разбира се все още не довършена но още някои и друг ден и ще е готова.
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

        Аз тази куриерска фирма я знам Вече можеш да се търкаляш
        За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
        За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

        Коментар


        • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

          Ето и днешния фотоотчет за свършената работа








          Има още доста за довършване но в общи линий доста работа се откара за ден и половина.
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

            Оффф, и аз искам... Браво, много добре е станал "Супер Спиро" Да го окаляш до ушите ти пожелавам
            Сузуки Витара 1.6 8V
            Nissan X-trail 2.2DI 2003 Michelin 4x4 215/80/16

            Живеем не както искаме, а както можем !

            Коментар


            • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

              Браво Мите! Прекрасно изпълнение!
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

                Красавец е тоя,"Супер Спиро".Бравооо.
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

                  Благодаря на всички с баща ми се стараем да е хубаво,незнам защо на снимките изглежда ужасно разкривен а не е така всъшност но нищо.За съжаление поради бъбречна криза в главния майстор в момента има лек застой надявам се от утре пак да продължим.
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

                    Няколко пъти прочетох темата! Поздрави за уникалния Супер Спиро!

                    Коментар


                    • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

                      Много яка тема. Аз някой ден ще започна да стягам моя самурай.
                      Но да питам, клетката защо избра на е отвътре? Нямаше ли да е по-добра да е отвън на разстояние 2см от купето?
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
                      Учи се от всеки, не подражавай на никого, работи здраво!
                      In God we trust, all others must pay in advance.

                      Коментар


                      • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

                        Първоначално публикуван от Bravo Преглед на мнение
                        Много яка тема. Аз някой ден ще започна да стягам моя самурай.
                        Но да питам, клетката защо избра на е отвътре? Нямаше ли да е по-добра да е отвън на разстояние 2см от купето?
                        Принципно въпрос на вкус,относно моя ще ти кажа какви съображения имам.Първо центъра на тежестта при външна клетка става по висок сещаш се сам какво се случва при лифтиран автомобил като моя,второ външната е по тежка(това е относително но има лека разлика),трето неми харесва нарушаването на общите габарити на самата кола при външната клетка,четвърто има макар има малък шанс да станеш закачалка за клони и каквто има друго из гората,пето така и не намерих достатъчно добро място за монтажа на външна клетка,шесто не ми харесва визията на трактор ЮМЗ-6 която се получава,а и освен на мен може и на някои катаджия да не хареса.Мита че в Самурая няма място за вътрешна клетка поне за себе си го разбих не е вярно има си достатъчно място за всичко,но самата направа е яка пипня иска време и здрави нерви.
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

                          Чудесно изпълнение. От мерак да я видиш монтрана ли забравихте да я боядисате?
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

                            Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                            Чудесно изпълнение. От мерак да я видиш монтрана ли забравихте да я боядисате?
                            EEE не е довършена още де да не забравяме че Самурая е кабриолет и всичката карантия като таван,колонки и стъкло пада напред челнтото стъкло е като при УАЗ на панти така че боядисването вобще не е проблем дори и при монтирана клетка
                            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                            тел.088четири 9едно9 4нула4
                            -------------------------------------------------------

                            Коментар


                            • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

                              Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                              EEE не е довършена още де да не забравяме че Самурая е кабриолет и всичката карантия като таван,колонки и стъкло пада напред челнтото стъкло е като при УАЗ на панти така че боядисването вобще не е проблем дори и при монтирана клетка
                              Една идея и от мен, след като приключиш окончателно с клетката я демонтирай и на прахово.
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • До: Подобренията по Самурая ми(Проект Супер Спиро)!

                                Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                                Една идея и от мен, след като приключиш окончателно с клетката я демонтирай и на прахово.
                                Много добър савет ти дава колегата за праховото боядисване, /подкрепям го/ ще стане много здрава боята като се изпече,но ако имаш възможност поистрий ги малко тези траби и ги мини с преобразовател на WURTH- за да се презастраховаш.Иначе поздравления за клетката доста добра е станала,харесва ми.Имам един въпрос, теглил ли си е колко тежи клетката.
                                Търговията е проста работа ама не е за прости Люде.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X