Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самурая на Трол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Самурая на Трол

    Първоначално публикуван от ivko006 Преглед на мнение
    Аз ще опитам, все пак човек го е направил!
    Да човек го е направил , но ти явно не си се постарал да видиш ( виждал ли си го на живо ? ) , проучиш и разбереш как работи двойното каре .... Ако го направиш както си решил ,ще имаш едно желязо готово за пункта за скрап !
    Последно редактирано от New hope; 16-03-13, 11:51. Причина: добавяне на текст
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • От: Самурая на Трол

      Най на края монтирах и разширителите на калниците: ленти от прозрачна гума... Вече няма да съм винаги с най-мръсната джипка
      Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

      Коментар


      • От: Самурая на Трол

        Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
        Най на края монтирах и разширителите на калниците: ленти от прозрачна гума... Вече няма да съм винаги с най-мръсната джипка
        Дори и чиста,пак ще изглежда сюреалистично върху тротоара на бул. Евлоги Георгиев.....всяка вечер като мина и ми гали окото

        Коментар


        • От: Самурая на Трол

          Първоначално публикуван от ivko006 Преглед на мнение
          Аз ще опитам, все пак човек го е направил!
          И аз си мислех че е само сдвоено каре но се оказа че ако го сложиш така кардана провисва точно между двете карето на оригиналните двоини карета вътре има един шарнир които подържа карето да стои право .
          ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

          Коментар


          • От: Самурая на Трол

            Toплата вода се открива лесно
            Случайни хора УАЗ не карат

            Коментар


            • От: Самурая на Трол

              Ммммм да, сега го разгледах по- внимателно, благодаря, че ми насочихте вниманието, явно ще се търси евтино готово двойно каре, има ли сериен джип с двойно каре, за да се купят карданите му втора ръка?

              Коментар


              • От: Самурая на Трол

                Мисля че на чероки xj предния кардан е с двойно каре.
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • От: Самурая на Трол

                  И ZJ има, но от Нисан Патрол 2.8д /260 ресорния/ е хем по здраво хем по евтино, не съм ги сравнявал кое се кълчи повече обаче.
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • От: Самурая на Трол

                    Не мислете ,че двойното каре прави по-голям ъгъл от стандартното каре ,просто така каретата работят по разтоварени . Двойните карета със голям ход ( 42 градуса )струват пари и се намират зад "голямата вода "
                    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                    Коментар


                    • От: Самурая на Трол

                      Да, Уазковото има повече ход от всички двойни стандартни заводски които съм срещал.
                      Случайни хора УАЗ не карат

                      Коментар


                      • От: Самурая на Трол

                        "Ъпсурд".. уазковото каре е с най- малък ход от всичко възможно..
                        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                        Коментар


                        • От: Самурая на Трол

                          Например?
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • От: Самурая на Трол

                            Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                            "Ъпсурд".. уазковото каре е с най- малък ход от всичко възможно..

                            Не е вярно. Вземи един Ровърски , че да видиш какво е малък ъгъл..
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Самурая на Трол

                              Отворете едно каре от вартбург и ще видите как е направено двоино каре .

                              Коментар


                              • От: Самурая на Трол

                                Не става въпрос за този тип каре.. тук търсим максимален ъгъл на сгъване а не просто да е двойно..
                                Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X