Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самурая на Трол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Самурая на Трол

    Дойде и момента за новия двигател : 1.6 8 клапана .
    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

    Коментар


    • От: Самурая на Трол

      Не че е лош двигател, ама не е ли слаб като за такава машина?
      Самурая е почти на килограмите на витарата, пък за нея със сигурност знам, че и е слаб.
      Изпитания опелов двигател е доста по-добре, замисли се за такъв. един приятел тук сложи такъв на неговия самурай като при тази интервенция не се наложи да мести раздатката. Демек карданите си остават със същите дължини. Две заигравки по-малко-местене на раздатка, и напасване на кардани. '
      А двигателя определено си заслужава. Витарския двигател е по-подходящ за разходкаджийски самурай. Демек който няма да се ползва за извращения. КАто гледам обаче-твоят е точно за такова.
      Помисли си...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Самурая на Трол

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Не че е лош двигател, ама не е ли слаб като за такава машина?
        Самурая е почти на килограмите на витарата, пък за нея със сигурност знам, че и е слаб.
        Изпитания опелов двигател е доста по-добре, замисли се за такъв. един приятел тук сложи такъв на неговия самурай като при тази интервенция не се наложи да мести раздатката. Демек карданите си остават със същите дължини. Две заигравки по-малко-местене на раздатка, и напасване на кардани. '
        А двигателя определено си заслужава. Витарския двигател е по-подходящ за разходкаджийски самурай. Демек който няма да се ползва за извращения. КАто гледам обаче-твоят е точно за такова.
        Помисли си...
        Със бавна раздатка е и както гледам си го кара на ход .... скоро време тия интервенции със други мотори ще влезнат във двора на МВР ...
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • От: Самурая на Трол

          Досегашният ми опит с двигатели различни от японските ме е научил.. а пък и ако сложа 150+ коня двигател трябва да сменям мостове и тн... а за сега Самурая е по-лек от Витара..
          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

          Коментар


          • От: Самурая на Трол

            Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
            Досегашният ми опит с двигатели различни от японските ме е научил.. а пък и ако сложа 150+ коня двигател трябва да сменям мостове и тн... а за сега Самурая е по-лек от Витара..
            Имаш ли Точна сметка колко излиза това Удоволствие.
            Имам и аз една муха в главата.

            Коментар


            • От: Самурая на Трол

              опеловия няма ли да е много тежак за самураиче а и не упира ли в моста защото ако се стигне да се качват ресиорите над моста по добре да се кара с оригиналния двигател ако някои има опит да каже ако става без да се обрьщат ресиорите и аз бих сложил от опел
              Последно редактирано от iacata; 10-01-13, 11:35. Причина: Допълнителни

              Коментар


              • От: Самурая на Трол

                В тоя проект няма ресори. И пружини няма!
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Самурая на Трол

                  нищо че няма мене височината ме притеснява

                  Коментар


                  • От: Самурая на Трол

                    Ха ха, не виждате ли , че е с еършокове
                    Samurai Gemax

                    Коментар


                    • От: Самурая на Трол

                      Първоначално публикуван от iacata Преглед на мнение
                      опеловия няма ли да е много тежак за самураиче а и не упира ли в моста защото ако се стигне да се качват ресиорите над моста по добре да се кара с оригиналния двигател ако някои има опит да каже ако става без да се обрьщат ресиорите и аз бих сложил от опел
                      Такъв проект има реализиран но с мостове от Уаз че самурайските се огънаха малко. На Уаз-а ресорите оригинално са отгоре - Като цяло с 5,12 мостове и опелов мотор самурая стана като картинг - даваш газ и изчезва. За повече информация може да се обърнеш към torozoff
                      „глупава глава на краката почивка не дава”

                      Коментар


                      • От: Самурая на Трол

                        Моят приятел направи точно това-опелски мотор с неговата си кутия и съединител, самурайската раздатка, УАЗ-ови мостове със събирани ресьори. Ресьорите са отгоре, то УАЗ-овите мостове са си така. Мисли да слага пружинно окачване, ама нека първо да си вземе кефа от сегашната конструкция.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Самурая на Трол

                          На Омеговия мотор се слага Вектров картер, който обръща дълбоката му част от другата страна, въпреки това не мога да кажа дали ще опира при оригинални мостове!

                          Коментар


                          • От: Самурая на Трол

                            Ако не се качват ресьорите, трябва да се вдигне мотора по-високо, за да не опират. За картера Ивко е прав.
                            Пламен Исаев беше с ресьори под моста и опелов двигател.

                            Но все пак защо отместваме фокуса от хубавия Самурай на тролчето?
                            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                            Mercedes w212 E350 4matic
                            Ducati Monster 600
                            O888795575

                            Коментар


                            • От: Самурая на Трол

                              Благодарение на задружния и всеотдаен екип вече имаме нов мотор! Явно ни върви със съвестните професионалисти тези дни!
                              Ако ще слагате по-мощен от 100 коня мотор.. помислете и за мостове, кардани и тн.. а според мен оригиналните ресори са за умерено каране с 900 кубиков мотор (без скокове) иначе стават консуматив!
                              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                              Коментар


                              • От: Самурая на Трол

                                Ето и няколко снимки от процеса.. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR6024.jpg
Прегледи:1
Размер:385.8 КБ
ID:5442426Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR6029.jpg
Прегледи:1
Размер:448.4 КБ
ID:5442427Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR6031.jpg
Прегледи:1
Размер:452.5 КБ
ID:5442428Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR6034.jpg
Прегледи:1
Размер:401.1 КБ
ID:5442429 Утре ще кача и няколко снимки на дейците в действие под безценните указанията на И. Попов ::: Хиляди Благодарности ...ще има да черпя тепърва!!!!
                                Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X