Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самурая на Трол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Самурая на Трол

    Браво, машинката е станала идеална. Абе направо перфектна, не виждам какво може да се желае повече.

    Пък на позьора кво му е?.. Позьор като позьор, пред такъв джип не е срамно да позираш
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Самурая на Трол

      Не разбрах какъв мотор сложи, хареса ми на клипа как работи!

      Коментар


      • От: Самурая на Трол

        Витаров 1.6 8 кл. с по-лек маховик.. работи супер да!
        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

        Коментар


        • От: Самурая на Трол

          Браво!
          Не бях влизал в темата скоро и съм пропуснал въпроса за рампата - имам, височината е 1м. Дано стигне.
          Днес обаче, ми е невъзможно, обади се и през седмицата няма да има проблем.

          Коментар


          • От: Самурая на Трол

            много добра машина е станала....

            Коментар


            • От: Самурая на Трол

              машината направо радва поздравления.
              SUZUKI VITARA V6
              HONDA CBR 919RR
              MERCEDES ML
              MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

              Коментар


              • От: Самурая на Трол

                Колега, измери ли ходовете?

                Коментар


                • От: Самурая на Трол

                  Не.. бях си забравил ролетката.. но би трябвало да е ок. 36см. или с по-меки гуми , малко повече.
                  Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                  Коментар


                  • От: Самурая на Трол

                    Днес отидох на работа с него.. карах до Долна Малина със 100 км/ч (тук се снима филма в момента) през обедната почивка се разходихме малко с един колега, качихме една много яка стръмнина, нещо взе да трака леко а и стана време да се прибираме за работа- тръгнахме на обратно, точно стъпихме на асфалта, вкарах втора и...
                    ЗАДНИЦАТА МИ ПРОПАДНА ОТЛЯВО!!! Изкарах си акъла!! помислих че се е строшил някой важен възел..НО се оказа че гайките са се развили вътре във фланеца!!!
                    А ги бях до натягал 2 пъти!! Не ми се е случвало такова нещо преди, а доста години съм карал с фланци.. Стана в най-благоприятния момент! Направо като си представям какво можеше да бъде... сега се чудя- как да го предотвратя друг път?
                    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                    Коментар


                    • От: Самурая на Трол

                      Червен или син осигурител за резба (някой му викат локтайт)?

                      Коментар


                      • От: Самурая на Трол

                        Да определено ще сложа!! още утре! Че следващия път може да не ми се размине така леко..
                        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                        Коментар


                        • От: Самурая на Трол

                          Най-важното е гайките да са стегнати с еднакво усилие, не е необходимо да са стегнати до скъсване. Може и да звучи смешно, но ползвам динамометричен ключ когато си стягам джантите. Не е много точен, но поне са еднакво стегнати след това.
                          Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                          http://www.facebook.com/JeepBG
                          LZ1GGC

                          Коментар


                          • От: Самурая на Трол

                            Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                            Да определено ще сложа!! още утре! Че следващия път може да не ми се размине така леко..
                            На Loctite има няколко разновидности - от леко държащ до такъв, дето трябва да се нагрява до 300 градуса за да отпусне. Loctite 243 е със средна якост - хем държи по-здраво, хем се отвива все пак, когато трябва.

                            ...и все пак, нямаше ли джанти с нужното ЕТ така, щото да няма нужда от фланци?
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Самурая на Трол

                              Това са най-изнесените джанти.. Но при сгъване опират шоковете в гумите.. та заради това са и фланците.. като направим разтоварените полу-оси няма да има нужда от фланци (те и сега са само от зад) дали има малки разфасовки локтайт (колкото за 10 гайки)?
                              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                              Коментар


                              • От: Самурая на Трол

                                Май най- малката разфасовка е 10ml.
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X