Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

    Евала на такива хора като Славин !!!
    NISSAN Terrano II 2.4 i 12v
    Колкото ви е по проходим джипа толкова повече ще ходите пеша за трактор

    Коментар


    • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

      Нали форума е за взаимопомощ? Абе и малко користно ги правя нещата... показвам поне, че и у нас има кадърни фирми, които могат да правят някои неща и то на много добри цени. Сега си мисля да ми паднат от някъде и едни корони и поньони от тези като на Калмини да ги изкопираме и да ни излезнат под 500лв комплекта - това ще е успех.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

        Мога да ти дам витарски задни счупени да си сваляш размери, стига да свършат работа .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
          Мога да ти дам витарски задни счупени да си сваляш размери, стига да свършат работа .
          Като караш някое предприятие да прави дребни услуги трябва да имаш готово решение, а от оригиналните ще може само да се вземат присъединителните размери. Тези конусни винтови зъби да ги мисля си е сериозна задача.
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

            Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
            Нали форума е за взаимопомощ? Абе и малко користно ги правя нещата... показвам поне, че и у нас има кадърни фирми, които могат да правят някои неща и то на много добри цени. Сега си мисля да ми паднат от някъде и едни корони и поньони от тези като на Калмини да ги изкопираме и да ни излезнат под 500лв комплекта - това ще е успех.
            Изчакай края на другия месец и може да ти дам турския вариант за изкопиране.
            Лудак

            Коментар


            • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

              Колелата са вече в нас, но имахме малко проблеми с тях, а по точно че Славин се е постарал доста добре да ги опакова и бая време се борихме с хартията иначе колелата са супер МЕРСИ пак Славине а пък другата седмица сваляме раздатката и ще има отзиви
              Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
              Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

              Коментар


              • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Не, не...
                Не бива да се засрамваш, че си голяма душа, и се нагърбваш с ангажименти които освен морално удовлетворение няма да ти донесат нищо друго.
                И аз да ти благодаря за отделеното време, трябва да има повече хора като теб.

                Ние би трябвало да се срамуваме задето толкова хора те накарахме да ни правиш услуга.

                Бе-голям си, радвам се, че мога да кажа, че Славин ми е приятел. По-голям си от бат Бойко, нали знаеш...

                Много четки ей, ама Да беше поне обикновен модератор, та да има малко полза...
                Коле стига се натяга пред Шефа...нали си ми приятел ще ти ходатайствам пред Славин
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                  Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                  Коле стига се натяга пред Шефа...нали си ми приятел ще ти ходатайствам пред Славин
                  Щом си толкова мерак-плати вместо мен новите зъбаци. Нищо не е-едни 250 лева...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                    Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                    Колелата са вече в нас, но имахме малко проблеми с тях, а по точно че Славин се е постарал доста добре да ги опакова и бая време се борихме с хартията иначе колелата са супер МЕРСИ пак Славине а пък другата седмица сваляме раздатката и ще има отзиви
                    Знам ли ги куриерите ами ако ги блъскат при транспорта...
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                      Нали ме разбра че се базикам
                      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                      Коментар


                      • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Щом си толкова мерак-плати вместо мен новите зъбаци. Нищо не е-едни 250 лева...
                        Коле, той днес се охарчи за амортисьори...Все една болест ни тресе и се харчим за нея. По принцип, което мога да направя при нас или е мое го подарявам с удоволствие, но тези колела ги плащам, иначе поех разходите по усвояването и то в два завода, че първите поискаха 500 лв и се наложи да ги правим на друго място.
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                          И аз като лозенци-нали знаеш, че се бъзикам...
                          Не бих си позволил някой да ми плаща гевезелъците. Преценил съм си, че мога да си позволя този гевезелък-поемам си го.
                          Днес не ми остана време да отида до Еконт, но утре...


                          Пък Живко каквото и да слага по патрола-все си остава тежка машина, и ще закъсва. Пък витарите ще обикалят около него като пчели около цвете, и ще се опитват да го издърпат...
                          Моята поне е свикнала да дърпа патроли...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                            Колега Кольо последната публикация ми хареса
                            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                            Коментар


                            • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                              Благодарности и от мен.Още не съм ги взел,но утре това ще ми е първата задача.Още веднъж БЛАГОДАРЯ!

                              Коментар


                              • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                                Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                                Колега Кольо последната публикация ми хареса
                                Кво ли правя аз във раздела на Витараджиите ...
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X