Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

    Ще докара ли Русия Витарката на събора утре в стара загора, че да я видим???
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
      Пичове ,при мен в разглобената ми раздатка вторичният вал е блок от две зъбни колела,така ,че по този начин не може да стане!
      Трябва да се прави този блок+другото зъбно колело /на първичният вал/!
      Не зная раздатката каква е.
      п.с.Сигурно това е монолитния блок ,за който говори колегата ,че ще прави!
      Ако това е част от моята бивша витара, то цялата кутия е смъкната от англичанката, защото си мислех, че има теч на масло от семеринга, отделно не смятам че при моите две витари иам разлика, тъй като каретата се оказаха абсолютно еднакви, и не знам какво да ви кажа, но е така наречената "испанка"

      Коментар


      • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

        Да ,твоята е !
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

          ако някой който му се пише ми се обади по телефона щи ви разясна какви разлики има по раздатките щото съм ги разглабал всякакви и на външен вид са едно към едно,имат разлика само в парт вномерата.иначе днес вадих душата на витарката цял ден и съм ама мнго доволен,сега развъта 31-ците без проблем.кадето на първа преди издъхваше с кайманите,сега пили на ВТОРА !!
          СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


          0878209603 0885665118 Качето русия

          Коментар


          • От: Re: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

            Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
            Да. Защото ще опира в капака. Мен капака не ме притеснява. Може да се изреже и да се завари. Ако има кой да го направи още по-голямо да казва аз ще го пробвам, но цена от 400 лв. ми се вижда множко в тая криза.
            не може да изрежеш,защото точно там минава монтажен болт от капака на редуктора.Бъди сигурен че ще ти е достатъчно и това,при положение че до сега си бил стандартен.
            СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


            0878209603 0885665118 Качето русия

            Коментар


            • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

              Значи сте направили точно като кита на калмини за понижаваща раздатка съответно на много по ниска цена.Колега как ти се струва много по бавни ли станаха скоростите Редиш ли първа и веднага втора и да поема
              Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
              Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

              Коментар


              • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
                ...кадето на първа преди издъхваше с кайманите,сега пили на ВТОРА !!
                По принцип с новата (по-бавна) раздатка, 2-ра бавна скорост е с по-малко предавателно отношение (е по-бърза) от 1-ва бавна при старата раздатка... Та може би, и новият мотор да си казва думата.
                Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                Коментар


                • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                  Първоначално публикуван от Niki 76 Преглед на мнение
                  По принцип с новата (по-бавна) раздатка, 2-ра бавна скорост е с по-малко предавателно отношение (е по-бърза) от 1-ва бавна при старата раздатка... Та може би, и новият мотор да си казва думата.
                  Нима има вече нов мотор?
                  Без блокажи си за никъде. :D
                  Без лебедка, хептен...

                  0887 731062 - Цецо

                  Коментар


                  • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                    Първоначално публикуван от Niki 76 Преглед на мнение
                    По принцип с новата (по-бавна) раздатка, 2-ра бавна скорост е с по-малко предавателно отношение (е по-бърза) от 1-ва бавна при старата раздатка... Та може би, и новият мотор да си казва думата.
                    Е какво означава това би ли обяснил
                    Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                    Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                    Коментар


                    • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                      Предавателното отношение на 1-ва е 3.652
                      на 2-ра 1.947
                      на 1-ва когато е на бавни със старата раздатка предавателното отношение е
                      3.652х1.816=6.63
                      на 2-ра когато е на бавни със старата раздатка предавателното отношение е
                      1.947х1.816=3.535
                      а на 2-ра когато е на бавни със новата раздатка предавателното отношение е
                      1.947х2.29=4.458 което е по-малко от 6.63
                      Демек на 2-ра бавна с новата раздатка се движиш по-бързо от 1-ва бавна със старата раздатка при постоянни обороти на двигателя.
                      И за да се получава резултатът за, който говори RYSIA69 предполагам, че е монтирал другият мотор. Аз в събота го видях за малко, но не се сетих да го питам дали е сменил мотора
                      Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                      Коментар


                      • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                        А не говори ли това покачване в предавателното отношение че раздатката става по бавна
                        Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                        Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                        Коментар


                        • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                          Първоначално публикуван от Niki 76 Преглед на мнение
                          И за да се получава резултатът за, който говори RYSIA69 предполагам, че е монтирал другият мотор.
                          Предполагам, че не го е сменил още. Не го познавам, да му звънна да го питам... Лафа да върви...
                          Без блокажи си за никъде. :D
                          Без лебедка, хептен...

                          0887 731062 - Цецо

                          Коментар


                          • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                            Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                            А не говори ли това покачване в предавателното отношение че раздатката става по бавна
                            Раздатката със сигурност става по-бавна, но не чак толкова, че 2-ра да стане по-бавна от предишната 1-ва а и не е необходимо. Според мен новото предавателно отношение на раздатката е повече от задоволително
                            Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                            Предполагам, че не го е сменил още. Не го познавам, да му звънна да го питам... Лафа да върви...
                            Да 'земем да 'фърлим един боб... и ще разберем
                            Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                            Коментар


                            • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                              Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                              А не говори ли това покачване в предавателното отношение че раздатката става по бавна
                              по-бавна е,ако някой иска да заповяда да ми тества витарата,сега е друг джип,редя 1,2,3...при никакви обороти и поемам,а преди бях като автоматик.
                              СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                              0878209603 0885665118 Качето русия

                              Коментар


                              • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                                Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
                                по-бавна е,ако някой иска да заповяда да ми тества витарата,сега е друг джип,редя 1,2,3...при никакви обороти и поемам,а преди бях като автоматик.
                                Айде стига си захвалвал вече тая бавна раздатка, ще вземат да се блъскат по вратата на халето, немоЕм ги захраним Сичките наведнъж...
                                Без блокажи си за никъде. :D
                                Без лебедка, хептен...

                                0887 731062 - Цецо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X