Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

    Принципно за да стане като хората трябва всичко да се препипа с определен процент .
    Лудак

    Коментар


    • #92
      От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

      Принципно,работата отива на цели мостове Тони разкажи малко за направата на заден диф за преден-как,колко от какво
      Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

      Коментар


      • #93
        От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

        ЕЕее, това си е друга тема. Направо да я отваря и по-подробно, молим
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • #94
          От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

          Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
          Колеги има ли по-бавни дифове оригинално на Витара от 8х41?Това май се явява 5.125 и трябваше да е само на къса Витара-карбуратор или моно???
          Има аз съм монтирал 5.72:1 на моята X 90




          Коментар


          • #95
            От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
            Има аз съм монтирал 5.72:1 на моята X 90



            Това прекъсване за реклама ли беше?
            Поне кажи цени и от къде.
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • #96
              От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
              Това прекъсване за реклама ли беше?
              Поне кажи цени и от къде.
              Ти къде видя реклама, или прости си чешеш езика? Колегата пита, казвам му че има. За да не правя реклама не казвам къде.

              Коментар


              • #97
                От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                Доколкото знам ,Явор е представител и на Форуарт и предлага дифовете,а относно темата за присаждане на заден витаров отпред,ето-Преден диф.
                Към момента съм доволен,в разходките не съм пропуснал едно хард препятствие,участвах в едно състезание,готвя се за второ,дифа си е жив и здрав/да чукам на дърво/.
                Извода ми е ,че този вариант е много удачен за разходки,за каквото го и правих!
                Обаче сега взе да ми се ходи по траяли и за там би било добре да имам цял мост заради по-големите ходове естествено!
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • #98
                  От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                  Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                  Доколкото знам ,Явор е представител и на Форуарт и предлага дифовете,а относно темата за присаждане на заден витаров отпред,ето-Преден диф.
                  Към момента съм доволен,в разходките не съм пропуснал едно хард препятствие,участвах в едно състезание,готвя се за второ,дифа си е жив и здрав/да чукам на дърво/.
                  Извода ми е ,че този вариант е много удачен за разходки,за каквото го и правих!
                  Обаче сега взе да ми се ходи по траяли и за там би било добре да имам цял мост заради по-големите ходове естествено!
                  То хубаво цял мост,но от какво-чувам тук много различни мнения за УАЗ-ов мост и ползването му при Витара.Едни хора викат-"Супер е",други казват-"Тежък е и не е удачен вариант",трети-"Чупи се",та така.Всъщност има ли други приемливи като бюджет все пак алтернативи на цял преден мост за Витара.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                    Има бе, има! Тойотите нали за това са направени
                    Майтапа настрана, преди да се гътна, мина една сладка малка Тойотка покрай бокса, та си правих труда да меря - при добро желание, ще стане. Май 70та серия се води, ама не съм чак толкова в час с Тойотите, може и да бъркам.
                    При джанти с ЕТ около нулата, тъкмо го докарва на ширина колкото трябва, вътре всичко е яко, колкото си иска. Естествено, няма да мине без малко коларо-железарска работа, или както казва Колето: рязане, мамчене, заваряне, мамчене
                    Единствения проблем е, че май главното им предаване е по-бързичко от на Витарата, но не съм достатъчно в час с тая материя, може и да плещя глупости.
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                      Ето нещо интересно по повод сродяването на Toyota и Vitara
                      http://generationx90.com/

                      Коментар


                      • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                        Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                        То хубаво цял мост,но от какво-чувам тук много различни мнения за УАЗ-ов мост и ползването му при Витара.Едни хора викат-"Супер е",други казват-"Тежък е и не е удачен вариант",трети-"Чупи се",та така.Всъщност има ли други приемливи като бюджет все пак алтернативи на цял преден мост за Витара.
                        Най-удачния варият е този на Йонко68 от Бяла Слатина !!! Общо взето ползва се тялото на Уазковия мост и дреболиите на Витаровия диф
                        Лудак

                        Коментар


                        • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                          Някой нещо неизмислили за раздатката !Ако никой не се е престрашил , казвайте къде да пращам раздатката за намаляване с 25-30 % бавните !
                          Лудак

                          Коментар


                          • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                            Абе в една друга тема Спарки спомена, че имало готови китове на Калмини за тая работа...
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                              Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                              Абе в една друга тема Спарки спомена, че имало готови китове на Калмини за тая работа...
                              Имат един единствен недостатък - скъпи са. Иначе, предполагам Явор може да ги внесе.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                                Скъпи е меко казано струват колкото 2-3 раздатки, че и повече.
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X