Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
    Кви ги блещите бе, аз ще ви заведа на поне 10 баира, дето със 195/18/15 глъхне на 1-ва бавна и няма минаване ... за 31-ци не може и да се помисли. Там бая се шашкам и за дифовете, че загряват зверски при тия "баирчета" ... та щом за стандартните цвички си трябват по-бавни на раздатката, какво говорим за големите гуменки.
    Е, с тоя размер може и да глъхне. 18" са над 455мм. Това от някоя редосеялка ли е?
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
      Кви ги блещите бе, аз ще ви заведа на поне 10 баира, дето със 195/18/15 глъхне на 1-ва бавна и няма минаване ... за 31-ци не може и да се помисли. Там бая се шашкам и за дифовете, че загряват зверски при тия "баирчета" ... та щом за стандартните цвички си трябват по-бавни на раздатката, какво говорим за големите гуменки.
      upi - включваш ли бавните или говориш за първа бърза ? С твойте гумета и по пистите на Боровец нема къде да глъхне на първа бавна !
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

        Що говорите глупости как ще глъхне на първа бавна.Може да почне да буксува ама да глъхне чак пък
        Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
        Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

        Коментар


        • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение011.jpg
Прегледи:1
Размер:72.5 КБ
ID:5247294Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение027.jpg
Прегледи:1
Размер:39.7 КБ
ID:5247295Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение017.jpg
Прегледи:1
Размер:48.6 КБ
ID:5247296

          Тва са ми старите и новите зъбни колела, старите и новите показания на километража на 5-та. Гумите са ми 31/10.5/15 кайман.
          СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


          0878209603 0885665118 Качето русия

          Коментар


          • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

            А има ли възможност да се направи по малко малкото зъбно колело?
            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

            Коментар


            • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

              Ако се направи по-малко, дали няма да изтънее прекалено?
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • Re: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                Определно има разлика "преди" и "след". А дали покриват гуми 33" е въпрос на сметки Важното е, че разлика има и то осезаема. Снимките са лоши, но май е около 700-800 оборота.ю

                Ако малкото се направи по-малко, голямото трябва да стане по-голямо. А в пост номер 140 е казано, че това е максимума за голямото колело!
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • От: Re: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                  Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                  Определно има разлика "преди" и "след". А дали покриват гуми 33" е въпрос на сметки Важното е, че разлика има и то осезаема. Снимките са лоши, но май е около 700-800 оборота.ю

                  Ако малкото се направи по-малко, голямото трябва да стане по-голямо. А в пост номер 140 е казано, че това е максимума за голямото колело!
                  Да. Защото ще опира в капака. Мен капака не ме притеснява. Може да се изреже и да се завари. Ако има кой да го направи още по-голямо да казва аз ще го пробвам, но цена от 400 лв. ми се вижда множко в тая криза.
                  0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                  Коментар


                  • От: Re: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                    Да. Защото ще опира в капака. Мен капака не ме притеснява. Може да се изреже и да се завари. Ако има кой да го направи още по-голямо да казва аз ще го пробвам, но цена от 400 лв. ми се вижда множко в тая криза.
                    Имаш лично.
                    На снимката се вижда, че на малкото колело плътната част е колкото височината на зъба. Дори и в този вариянт вече е на границата, но може да се помисли за един зъб по-малко. Ще се отрази с около 2мм на диаметъра в зависимост от модула.
                    Последно редактирано от slavin; 28-01-11, 06:43.
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • От: Re: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                      Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                      Да. Защото ще опира в капака. Мен капака не ме притеснява. Може да се изреже и да се завари. Ако има кой да го направи още по-голямо да казва аз ще го пробвам, но цена от 400 лв. ми се вижда множко в тая криза.
                      Дам става като се прави един път да се прави и да си доволен от резултата за да не викаме после искаме още по бавна раздатка
                      Няма ли кой да сметне какво е предавателното число в този случай за да знаем дали покрива поне 33 иначе лесно ще стане колегата RUSIA69 трябва да качи едни 33-ки и да пробва
                      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                      Коментар


                      • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                        Пост 143
                        2.29
                        Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                        Коментар


                        • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                          А оригинално колко е
                          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                          Коментар


                          • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                            То е ясно, че тази цена е добра за единични бройки, при зъбните колела и при пружините за един комплект е така. Ще е хубаво, ако колегата каже цена да речем за 10 , 15 или 20 комплекта . В случая над 90% от цената е за обработка .
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                              Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                              А оригинално колко е
                              1.816
                              Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                              Коментар


                              • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                                В момента правя един монолитен блок, както си е оригинала. Започнал съм три комплекта. Я дайте вие предложение за цена, щом моята не ви харесва.
                                И кажете колко сте с японски и колко с испански раздатки.
                                Без блокажи си за никъде. :D
                                Без лебедка, хептен...

                                0887 731062 - Цецо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X