Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на Фронтери в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Сбирка на Фронтери в София

    Браво колеги, много се изкефих като разглеждах снимките!
    Супер яко място и организация!
    Живото доказателство , че народните хора карат ФРОНТЕРА!
    Ако имаше възможност да се съберем Варненската и Софийската група , не ми се мисли какъв купон ще стане!!!
    Поздрави!!!
    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

    Коментар


    • #92
      До: Сбирка на Фронтери в София

      Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
      Браво колеги, много се изкефих като разглеждах снимките!
      Супер яко място и организация!
      Живото доказателство , че народните хора карат ФРОНТЕРА!
      Ако имаше възможност да се съберем Варненската и Софийската група , не ми се мисли какъв купон ще стане!!!
      Поздрави!!!
      Е лятото може да спретнем нещо на морето

      Коментар


      • #93
        До: Сбирка на Фронтери в София

        Те ги и мойте снимки най-подир

        Вижте на предпоследната снимка от ляво кривите дири пред кого са и вижте дирите пред фронтерите
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от nemirko; 12-01-09, 12:19.
        Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

        Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

        Коментар


        • #94
          До: Сбирка на Фронтери в София

          Ммммм даааааааа това трябваше да се отбележи!!!!!
          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
          LZ1NES

          Коментар


          • #95
            До: Сбирка на Фронтери в София

            Супер сте си изкарали, неможах да дойда и сега съжалявам. Аз също имам предложение: Темите от разходките на нашия подфорум да се систематизират по някакъв начин( темата за варненските фронтераджии, тази тема и темата за първата разходка в София, както и евентуално следващите.)

            Коментар


            • #96
              До: Сбирка на Фронтери в София

              Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
              Аз също имам предложение: Темите от разходките на нашия подфорум да се систематизират по някакъв начин( темата за варненските фронтераджии, тази тема и темата за първата разходка в София, както и евентуално следващите.)
              Кажи точно какво имаш в предвид. да ги лепна ли какво ли?
              no signature no problems

              Коментар


              • #97
                До: Сбирка на Фронтери в София

                Аз съм за срещи всеки месец!А и имам да се реванширам за отсъствието....
                Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                Коментар


                • #98
                  До: Сбирка на Фронтери в София

                  Колеги!!!Всички които бяха на срещата знаят за малкя ми навигатор!Та същия тои от неделя не е спрял да ми иска разходка с многото фронтери така ,че даваите да мислим нещо!
                  За тези които не го познават прилагам една снимчица
                  Прикачени файлове
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • #99
                    До: Сбирка на Фронтери в София

                    Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                    Колеги!!!Всички които бяха на срещата знаят за малкя ми навигатор!Та същия тои от неделя не е спрял да ми иска разходка с многото фронтери така ,че даваите да мислим нещо!
                    Имам официално предложение - да правим регулярните сбирки всяка последна неделя от месеца. Проверих в календара и първите не се оказаха много удобни - февруари и март се пада на 1-ви. На едната ще зарязваме а другата най-вероятно ще обединят почивните дни с 3-ти март и хората ще хукнат нанякъде.
                    За да няма черни точки предишната сбирка може да я броим като генерална репетиция и на 25.01 да проведем първата официална.
                    За местото, който знае - да предлага. А защо не пак на Одраница, все пак си беше репетиция?
                    Това разбира се не пречи които могат и искат да си правят междинни сбирки, turbo d доколкото разбрах ходи почти всяка неделя на бонсови поляни да дърпа разни витари с новите си гуми
                    Ако някой знае как става номера с анкетите може и да се направи такава за да си кажат хората кога им е удобно.

                    Поздрави!
                    Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

                    Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

                    Коментар


                    • До: Сбирка на Фронтери в София

                      Първоначално публикуван от nemirko Преглед на мнение
                      на 25.01 да проведем първата официална.
                      Тогава ще съм в Цигов чарк.
                      Но пък на някой ако му се разхожда до там може да измислим нещо.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на Фронтери в София

                        Ами мен ме броите когато и да е!за мен само проблема ако може да се каже че е проблем е че е в неделя!Ако искате можем и събота да го правим!Иначе сам с вас!
                        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                        LZ1NES

                        Коментар


                        • До: Сбирка на Фронтери в София

                          Колеги нещо ми се върти из главата за една неделна разходка над Бистрица ако има желаещи да пишат, по прогноза го дават 2-3 дни да вали и пюсови температури тъи че ще има кал за целия китаиски народ .
                          Ако не кал дано поне сняг да има.
                          Последно редактирано от Nikolai Georgiev (turbo d); 13-01-09, 14:06.
                          Николай Георгиев 0+
                          тел.0887357722

                          Коментар


                          • До: Сбирка на Фронтери в София

                            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                            Кажи точно какво имаш в предвид. да ги лепна ли какво ли?
                            Примерно като залепена тема ( сбирки) и вътре отделните теми. Ако е възможно де.

                            Коментар


                            • До: Сбирка на Фронтери в София

                              Или отделни теми напр. Фронтера клуб София......Пловдив.......Варна
                              или нещо такова

                              Коментар


                              • До: Сбирка на Фронтери в София

                                Лека полека наближаа първата недаля на месец февруари.Което значи нова среща ,ако не се лъжа.Обаче на 08. 02. 2009г съм на събрание на ловната дружинка ,което от своя страна означава ,че ако, ходим на Одраница е по удобно за мен да бъдем там в събота 07 02 2009г.Бих помолил всички ,ако правим среща независимо къде е, да бъде на 07. 02. 2009г.Отидем ли на Одраница ,си запазвам правото да ви осигуря терен за адекватно изпитание на джипките ви.
                                Румен Николов

                                0888 358 572

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X