Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на Фронтери в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на Фронтери в София

    Ей варненци ни засрамиха,я каква стройна организация правят.Онези от вас които мислят да спазват постите-донесете си по постни мръвки,само от чисто месце.Не се разчудвайте, ами бягайте от града,поне за ден.
    Румен Николов

    0888 358 572

    Коментар


    • До: Сбирка на Фронтери в София

      Честита Баба Марта на Всички!
      Утре съм на Шела!
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • До: Сбирка на Фронтери в София

        И от мене ЧЕСТИТА БАБА МАРТА,бели и червени радостни засмени. И аз съм на Шела
        Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

        Коментар


        • До: Сбирка на Фронтери в София

          ЧБМ и от мен и приятно изкарване утре
          Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
          Honda CB 919 Hornet
          0898849413-Светльо
          Кръвна Група: 0+

          Коментар


          • До: Сбирка на Фронтери в София

            Ха честита ви баба Марта на всички.Желая ви приятни мигове с джипките.
            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

            Коментар


            • До: Сбирка на Фронтери в София

              Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
              Ха честита ви баба Марта на всички.Желая ви приятни мигове с джипките.
              Ами заповядай утре, да си честитим баба Марта лично.
              Румен Николов

              0888 358 572

              Коментар


              • До: Сбирка на Фронтери в София

                Честита Баба Марта на всички!
                В тон с традициите, пРЪжолите са наложени с червено вино и бял лук вече 25-и час....
                Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

                Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

                Коментар


                • До: Сбирка на Фронтери в София

                  Първоначално публикуван от nemirko Преглед на мнение
                  Честита Баба Марта на всички!
                  В тон с традициите, пРЪжолите са наложени с червено вино и бял лук вече 25-и час....
                  Еееееее Мирооооооо знаеш ти как да изкушаваш!Заради прословутите ти пРЪжолки си заслужава да се дойде!
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • До: Сбирка на Фронтери в София

                    Аз тъкмо съм загрял,сега се прибирам от една разходчица с много мръвка и ракиика,тамън за утре ще съм подготвен
                    Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

                    Коментар


                    • До: Сбирка на Фронтери в София

                      Приемате ли една самотна Витара,а и обичам да хапвам пържолки.
                      899152366

                      Коментар


                      • До: Сбирка на Фронтери в София

                        Първоначално публикуван от lovetca Преглед на мнение
                        Приемате ли една самотна Витара,а и обичам да хапвам пържолки.
                        Приятелю и аз бех самотен с моя галопер,но момчетата имат големи сърца и не малки скари,направи си извода сам
                        Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

                        Коментар


                        • До: Сбирка на Фронтери в София

                          Първоначално публикуван от lovetca Преглед на мнение
                          Приемате ли една самотна Витара,а и обичам да хапвам пържолки.
                          Витарите винаги са добре дошли,аз самия доскоро бях витара фен.Добре дошли са и всички на които не им се стои вкъщи. 09.00 ШЕЛ Драгичево.Завтра
                          Румен Николов

                          0888 358 572

                          Коментар


                          • До: Сбирка на Фронтери в София

                            Колеги последно повикване за тази вечер .Утре 09.00 ШЕЛ Драгичево. Никой няма да бъде върнат.Заповядайте.
                            Румен Николов

                            0888 358 572

                            Коментар


                            • До: Сбирка на Фронтери в София

                              О-ооох. Така не може да продължава!
                              Много моля за по-сериозно отношение от съфорумците по отношение на сбирките. Едвам дишам бре хора! То не бяха пържоли, ребърца (Иван с Галопера като извади едни мариновани пълнители по половин метър, ела да видиш докато ги "изгърмим"), на Йонко с Витарата печения глигански суджук (едвам не получих аромо-инфаркт като го поднесе на масата), кюфтета, наденички, печена сланинка с лук.....
                              Ако продължаваме да се борим 4-5 джипки сами с тези сериозни проблеми, скоро ще трябва да сменя фронтерата с нещо по-широко .
                              Румбата (отново благодарности за разходката) обяви нов маршрут за следващата сбирка. Ще ходим някъде около Диканите. Мъка, мъкааа...
                              Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

                              Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

                              Коментар


                              • До: Сбирка на Фронтери в София

                                Първоначално публикуван от nemirko Преглед на мнение
                                О-ооох. Така не може да продължава!
                                Много моля за по-сериозно отношение от съфорумците по отношение на сбирките. Едвам дишам бре хора! То не бяха пържоли, ребърца (Иван с Галопера като извади едни мариновани пълнители по половин метър, ела да видиш докато ги "изгърмим"), на Йонко с Витарата печения глигански суджук (едвам не получих аромо-инфаркт като го поднесе на масата), кюфтета, наденички, печена сланинка с лук.....
                                Ако продължаваме да се борим 4-5 джипки сами с тези сериозни проблеми, скоро ще трябва да сменя фронтерата с нещо по-широко .
                                Румбата (отново благодарности за разходката) обяви нов маршрут за следващата сбирка. Ще ходим някъде около Диканите. Мъка, мъкааа...

                                Дръжте се бре скоро и аз се присъединявам ако не мине котка път 9-10 март ще се оборудвам и аз със джипка.Пък съм и републикански шампион в дисциплината 5х100гр. с мезе

                                П.П :Снимки няма ли да сложите от днес ?
                                Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                                Honda CB 919 Hornet
                                0898849413-Светльо
                                Кръвна Група: 0+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X