Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на Фронтери в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Сбирка на Фронтери в София

    Нека направим последна проверка.И така среща на паркинга на BILLA на бул. България утре 11-01-2009г. във 08.30 часа. Аз ще ви чакам на ШЕЛ Драгичево половин час след като тръгнете от София и нека някой ми звънне да не вися излишно като мисирка по паркинга на ШЕЛ.
    След това, дозареждане, който е с малко гориво, и курс към Одраница.Има доволно сняг така, че който води деца да си носи и шейна.
    Румен Николов

    0888 358 572

    Коментар


    • #62
      До: Сбирка на Фронтери в София

      Аз няма да дойда Имам още много грижи по джипката, основната от които са гумите и ще пропусна този път...
      ОФА КБ 2.0 '95

      Коментар


      • #63
        До: Сбирка на Фронтери в София

        приятна расходка колеги, но от работата не мога да избягам лесно.ще доида друг път
        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

        Коментар


        • #64
          До: Сбирка на Фронтери в София

          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
          Е баш на Опел ли?! По-скоро на Исузу ....
          То аз моята и без това я обявих в мобиле за продажба или бартер,че много време я карам вече;-)))

          Излагацията обаче е че не съм с групата.Жестоката злоупотреба с храна и алкохол на Витоша,снощи ме поставиха във фактическа невъзможност да шофирам .Днес сутринта се чух с няколко колеги засрамен от себе си,хапнах шкембе с бира и се прибрах преди малко .Тежък хард ,какво да правя...освен да чакам снимките.
          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

          Коментар


          • #65
            До: Сбирка на Фронтери в София

            Пускам само тази снимка, защото и аз трябва да се засрамя, че не се включех зарди работата ми. Обаче бях на срещата
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #66
              До: Сбирка на Фронтери в София

              Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
              То аз моята и без това я обявих в мобиле за продажба или бартер,че много време я карам вече;-)))

              Излагацията обаче е че не съм с групата.Жестоката злоупотреба с храна и алкохол на Витоша,снощи ме поставиха във фактическа невъзможност да шофирам .Днес сутринта се чух с няколко колеги засрамен от себе си,хапнах шкембе с бира и се прибрах преди малко .Тежък хард ,какво да правя...освен да чакам снимките.
              Голяма черна точка на теб и инициатора Stifler.
              Следващия път да се отсрамите

              Коментар


              • #67
                До: Сбирка на Фронтери в София

                Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                То аз моята и без това я обявих в мобиле за продажба или бартер,че много време я карам вече;-)))

                Излагацията обаче е че не съм с групата.Жестоката злоупотреба с храна и алкохол на Витоша,снощи ме поставиха във фактическа невъзможност да шофирам .Днес сутринта се чух с няколко колеги засрамен от себе си,хапнах шкембе с бира и се прибрах преди малко .Тежък хард ,какво да правя...освен да чакам снимките.
                Адвокатееее, адвокатееее.....
                Онази вечер до един часа тежка маса, вчера на работа, снощи до един и половина тежка маса (нощеска два пъти ставах да пия вода и да ям торта), сутринта таман запалих колата и жената звъни - бойлера протекъл - върнах се да закърпя положението, закъснявах и гаааз - право в ръцете на полицаите, финансови операции и пак гаааз и ....сколасах!
                Важното е мерак да имаш
                А иначе си изкарахме много готино. Пържоли, жени, деца, пържоли, сняг, винце....Споменах ли пържолите? Снимки от мене утре, щото съм си забравил кабела за фотоапарата в работата.
                К`во ще кажете да си го правиме всеки месец? Нарочваме например първата неделя от месеца - така всеки ще може отдалече да си прави планове.
                Последно редактирано от nemirko; 11-01-09, 20:07.
                Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

                Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

                Коментар


                • #68
                  До: Сбирка на Фронтери в София

                  ето и нещо от мен за леката разходка днес!
                  Благодаря на всички за веселото изкарване
                  Прикачени файлове
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • #69
                    До: Сбирка на Фронтери в София

                    Благодарности и от мен и семейството ми на Румен (Sineto) за чудесната разходка!
                    Прикачени файлове
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #70
                      До: Сбирка на Фронтери в София

                      Ето и моите снимки.
                      Нямам време да ги подбирам, затова слагам всичките.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #71
                        До: Сбирка на Фронтери в София

                        Още...
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #72
                          До: Сбирка на Фронтери в София

                          И последно...
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #73
                            До: Сбирка на Фронтери в София

                            Стана много приятна разходка на много прекрасно място. Благодарности на Румен за домакинството
                            Не сме вкарвали джипките У деретата, но като за първи път е супер.
                            Следващият път трябва да сме поне два пъти повече джипки, че ще раздаваме наши си картони - първо жълти и после червени. Картоните се премахват след порицание и изпиване на бутилка на мира (пълнежа да е според сезона но да не е под 40'С)

                            Коментар


                            • #74
                              До: Сбирка на Фронтери в София

                              Гледам било е супер яко....А аз сам си пиша една голяма черна точка!Много ме яд, че не успях да дойда, но преди няколко дни както писах се появи вероятноста да се получи това...смениха срока на един проект по който работя и излезе, че утре трябва да се предава и цяла седмица както и днес работех с надеждата да успея, но ето на....радвам се, че все пак поставих началото на нещо готино и се надявам да се повтори и потрети и този път и аз да бъда там....
                              Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                              Коментар


                              • #75
                                До: Сбирка на Фронтери в София

                                Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                                Стана много приятна разходка на много прекрасно място. Благодарности на Румен за домакинството
                                Не сме вкарвали джипките У деретата, но като за първи път е супер.
                                Следващият път трябва да сме поне два пъти повече джипки, че ще раздаваме наши си картони - първо жълти и после червени. Картоните се премахват след порицание и изпиване на бутилка на мира (пълнежа да е според сезона но да не е под 40'С)
                                Абсолютно си прав за картоните! Ако бяха дошли нямаше да върнем половината ядене и пиене!

                                Наистина голямо МЕРСИ на Румен и компанията. Колко е хубаво да виждаш около себе си ведри и усмихнати хора - пълен контраст със сивотата и напрежението през седмицата.

                                Само кажете кога да мариновам пържолите
                                Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

                                Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X