Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на Фронтери в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на Фронтери в София

    Първоначално публикуван от Metal Heart Преглед на мнение
    Дръжте се бре скоро и аз се присъединявам ако не мине котка път 9-10 март ще се оборудвам и аз със джипка.Пък съм и републикански шампион в дисциплината 5х100гр. с мезе

    П.П :Снимки няма ли да сложите от днес ?
    С пиенето е малко сложно, щото трябва да шофираме и на връщане. Обаче може да си вземеш другарче и да му приложиш номера на Йонко: "На отиване ще карам аз а на връщане ти"
    Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

    Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

    Коментар


    • До: Сбирка на Фронтери в София

      Нешко беше довел и помощ
      Ето и малко снимки:
      Прикачени файлове
      Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

      Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

      Коментар


      • До: Сбирка на Фронтери в София

        Това е най-лесно за шофьора, въздържатели около мен колкото искаш. А иначе като гледам добре сте окадили гората, чак лигите ми потекоха
        Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
        Honda CB 919 Hornet
        0898849413-Светльо
        Кръвна Група: 0+

        Коментар


        • До: Сбирка на Фронтери в София

          Ето и още малко:
          Прикачени файлове
          Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

          Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

          Коментар


          • До: Сбирка на Фронтери в София

            Първоначално публикуван от nemirko Преглед на мнение
            С пиенето е малко сложно, щото трябва да шофираме и на връщане. Обаче може да си вземеш другарче и да му приложиш номера на Йонко: "На отиване ще карам аз а на връщане ти"

            Йонко беше сам,а причината за тва че моито приятелче/Влади/ се наложи да кара на връщане беше ,че като седнахме на масата аз се сетих че не съм си взел книжката
            Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

            Коментар


            • До: Сбирка на Фронтери в София

              Днешната разходка/пикник/ беше много вкусна и изморителна,ето малко снимки и от мене
              Прикачени файлове
              Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

              Коментар


              • До: Сбирка на Фронтери в София

                И още:
                Прикачени файлове
                Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

                Коментар


                • До: Сбирка на Фронтери в София

                  Колегитееееееее спецялни благодарности на всички които се отзоваха на повика за помощ с яденето и пиенето!И с ваше присъствие щях да се пръсна от ядене а ако небяхте и вие ......направо немисе мисли!Румене благодарности и от мен за разходката!Иван с Галопера бил без документи ама пич в краина сметка и аз се оказах без документи!Но го разбрахме чак като се прибрахме и по случая продалжихме с пиене до зори!Благодарности и на Миро за перфектните му пържолки с уникалната му марината и за страхотното кафе от стария термос.Абе изобщо Благодарности на всички присъстващи Без вас нямаше да е същото!
                  Прикачени файлове
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • До: Сбирка на Фронтери в София

                    Благодарности на всички ,разхотката беше супер.Следващия път ще си намеря шофьор,защото ми беше много постно откъм алкохол,а хората казват"няма градус,няма радост".
                    899152366

                    Коментар


                    • До: Сбирка на Фронтери в София

                      Иххх...оххх...ммм...лили маалииии...кккак ми се приядоха пържолкиии
                      Евала. Добре сте си изкарали...Що не дойдохте да ми помогнете с дървата бре
                      Последно редактирано от druncho; 03-03-09, 16:43.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на Фронтери в София

                        Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                        Иххх...оххх...ммм...лили маалииии...кккак ми се приядоха пържолкиии
                        Евала. Добре сте си изкарали...Що не дойдохте да ми помогнете с дървата бре
                        Иванееее кога ти казвах да не се цепиш от колектива ти не ме послуша а сега ти се дояли пРЪжолки!Е да ама немаааааа.Така ще си знаеш за следващия път да не се цепиш от нас!

                        А за дървата пасувахме защото това е тежка физ. работа!
                        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                        LZ1NES

                        Коментар


                        • До: Сбирка на Фронтери в София

                          Специално за тези,които не дойдоха да знаят какво са изпуснали
                          Прикачени файлове
                          Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

                          Коментар


                          • До: Сбирка на Фронтери в София

                            Първоначално публикуван от dulgiq0843 Преглед на мнение
                            Специално за тези,които не дойдоха да знаят какво са изпуснали
                            Ей не си човек ейй

                            Коментар


                            • До: Сбирка на Фронтери в София

                              Колеги, много яки снимки бих казал. Извинявам се, че ви спам- вам темата, но вече два пъти модератора трие мои теми в раздела за атрактивни снимки. И това е без никакви обяснения. Това нормално ли е за един свободен форум? Дайте съвет...
                              Кара: само "кошници"
                              Opel Frontera 2.4i, Ford Capri 2.8i

                              Коментар


                              • До: Сбирка на Фронтери в София

                                Първоначално публикуван от Bonso Преглед на мнение
                                ... Дайте съвет...
                                Съобразявайте се какво и къде пускате! Примерно, снимки на преспи и неуместни коментари нямат място в "Галерия на атрактивни снимки на джипове".
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X