Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на Фронтери в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Сбирка на Фронтери в София

    Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
    За жалост групата вероятно ще се е отдалечила ,но имаш телефона ми з връзка ,ще те напътствам,
    Благодаря, записах ти телефона е ще ти звънна да ме ориентиращ до къде сте стигнали. През Перник и после Брезник или Радомир минава пътя?

    Коментар


    • #47
      До: Сбирка на Фронтери в София

      Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
      Ехх как ми се идва и на мен...Дано да успея...Само някоя от бабите да е на линия да гледа малкия и съм при вас
      Взимай го и него

      Коментар


      • #48
        До: Сбирка на Фронтери в София

        Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
        Взимай го и него
        Много е малък още. Вчера направи 9 месеца

        Коментар


        • #49
          До: Сбирка на Фронтери в София

          Добреее работата е ясна в неделя аз и жената идваме "НО" няма ли да ни е студено за скари на открито? и последно до въпросното село ли ще ходим? А там някоя месна кръчмичка няма ли? Аз ШОФЙОР си имам и затова питам
          Рак, мерак и простак не се лекуват!!!

          Коментар


          • #50
            До: Сбирка на Фронтери в София

            Първоначално публикуван от rosssko Преглед на мнение
            Добреее работата е ясна в неделя аз и жената идваме "НО" няма ли да ни е студено за скари на открито? и последно до въпросното село ли ще ходим? А там някоя месна кръчмичка няма ли? Аз ШОФЙОР си имам и затова питам
            Eeeeee това беше грубо Не всички сме с шофьори до нас.Пак изкушението за крачме ни блазни и нас
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • #51
              До: Сбирка на Фронтери в София

              Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
              Много е малък още. Вчера направи 9 месеца
              Наистина е много малко бебчето. Поне да беше топло времето. Но нищо ще се стопли, пак ще ими сбирки(надявам се тази да не е последната).

              Коментар


              • #52
                До: Сбирка на Фронтери в София

                Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
                Aз естествено съм ЗА . Обаче мястото на купона искам да ви предложа аз.Разстояние - около 90 км от София.Предлагал съм и друг път този маршрут и това място -който е ходил е доволен.Освен терен за хард барбекю има условия /вече/ за софт и хард офроуд.Ловния сезон свършва ,така че няма никому да пречим пък и ще ви разведа из местните забележителностти /аз съм вече със статут на местен/,зер зет съм там.Дървосекачите пробиха много нови пътища и има доволно терен за изяви.Та! Селото се казва Одраница, а на снимките долу е Одранишкия манастир св.св Петър и Павел в чиито околностти бихме могли да спретнем юнашко барбекю.
                Пътят до там как е? Има ли специални изисквания за гумите, че моите са зле и не знам дали до събота фтонтерката ще я споходят нови гуми? А вече като стигнем до там - ясно, който може се гмурка в дълбокото
                ОФА КБ 2.0 '95

                Коментар


                • #53
                  До: Сбирка на Фронтери в София

                  Първоначално публикуван от wsi4koznaj Преглед на мнение
                  Пътят до там как е? Има ли специални изисквания за гумите, че моите са зле и не знам дали до събота фтонтерката ще я споходят нови гуми? А вече като стигнем до там - ясно, който може се гмурка в дълбокото
                  Пътя до там е афалт последните 3-4 километра черно,без никакви екцесии.
                  Румен Николов

                  0888 358 572

                  Коментар


                  • #54
                    До: Сбирка на Фронтери в София

                    Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
                    Пътя до там е афалт последните 3-4 километра черно,без никакви екцесии.
                    Супер. Ако нещо не се сбърка до тогава - и аз съм с вас.
                    ОФА КБ 2.0 '95

                    Коментар


                    • #55
                      До: Сбирка на Фронтери в София

                      Поради кофти стечение на обстоятелствата има голяма вероятност в неделя да не мога да се присъединя към вас...
                      Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                      Коментар


                      • #56
                        До: Сбирка на Фронтери в София

                        Нямам търпение да се видим.Никой да не се притеснява за гуми,муми или каквото и да било.Ще има достатъчно джипки страх да пазят.Идеята е да се запознаем,да се видим тези които се познаваме и да хапнем на открито.

                        ПС:Разбира се и да обсъдим перфектността и инжинерния гении на Опел
                        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                        Коментар


                        • #57
                          До: Сбирка на Фронтери в София

                          Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                          .....ПС:Разбира се и да обсъдим перфектността и инжинерния гении на Опел
                          Е баш на Опел ли?! По-скоро на Исузу ....
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • #58
                            До: Сбирка на Фронтери в София

                            Такаааа...хорааа...остава един ден!
                            Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                            Коментар


                            • #59
                              До: Сбирка на Фронтери в София

                              Аз съм почти сигурно на линия. Да му мислят бабите и дядовците

                              Коментар


                              • #60
                                До: Сбирка на Фронтери в София

                                Скъпи приатели
                                Аз няма да доида ще сменям тампон на двигател и радиатор че моя текна и сега карам с такъв от бензинова, ама не ми харесва и си отремонтирах моя. Та затова следващия път хем и времето ще е по топло
                                Рак, мерак и простак не се лекуват!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X