Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на Фронтери в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сбирка на Фронтери в София

    Та идеята ми е следната - Сбирка на Фронтери в София...мисля, че ще е интересно събитие, а може и да го направим някъде в околностите та да се и поокаляме малко...Идеята ми е да го направим след нова година, стига да има желаещи де...Тамън ще споделим по-някоя и друга бира, а също и опит....мисля, че идеята е добра, пък и едва ли сме чак толкова много...Та значи темата за момента е идеина, и нека модераторите решат дали да остане или да почнем да мислим нещо....
    Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

  • #2
    До: Сбирка на Фронтери в София

    Първоначално публикуван от stifler Преглед на мнение
    Та идеята ми е следната - Сбирка на Фронтери в София...мисля, че ще е интересно събитие, а може и да го направим някъде в околностите та да се и поокаляме малко...Идеята ми е да го направим след нова година, стига да има желаещи де...Тамън ще споделим по-някоя и друга бира, а също и опит....мисля, че идеята е добра, пък и едва ли сме чак толкова много...Та значи темата за момента е идеина, и нека модераторите решат дали да остане или да почнем да мислим нещо....
    Идеята ти е супер.Преди повече от година се събрахме ,покарахме,хапнахме,обменихме мнения и идеи и ще се радвам да се съберем отново,както с тези с които се познаваме,така и с новите горди собственици на Фронтера.Имахме скъп гост даже от Перник.

    За да стане работата избери една събота,в която да няма мачове,празници или много лощо време и напиши къде ще е срещата и в колко часа.Успех ,аз се абонирам за темата за да не изпусна срещата
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • #3
      До: Сбирка на Фронтери в София

      Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
      Идеята ти е супер.Преди повече от година се събрахме ,покарахме,хапнахме,обменихме мнения и идеи и ще се радвам да се съберем отново,както с тези с които се познаваме,така и с новите горди собственици на Фронтера.Имахме скъп гост даже от Перник.

      За да стане работата избери една събота,в която да няма мачове,празници или много лощо време и напиши къде ще е срещата и в колко часа.Успех ,аз се абонирам за темата за да не изпусна срещата
      Радвам се, че идеята се харесва...ще прегледам календара, че се очакват тежки празници и ще предложа няколко дати и в последствие ще изберем...
      П.С. Ако има колеги, които ще са на Банско след 23.12.2008г ако няма какво да правят могат да звъннат един телефон... 0888-657-420 Виктор...
      Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

      Коментар


      • #4
        До: Сбирка на Фронтери в София

        И аз съм за, само дето съботите през януари ще отработваме работните дни между 24.12 и 05.01. Ако се направи в неделя почти сигурно ще участвам.
        Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

        Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

        Коментар


        • #5
          До: Сбирка на Фронтери в София

          С вас съм
          Светът на Владо

          Коментар


          • #6
            До: Сбирка на Фронтери в София

            Аз също участвах в миналогодишната "сбирка", ще се радвам да участвам и в тази ако успея да си сменя бензиновата помпа до тогава.

            Коментар


            • #7
              До: Сбирка на Фронтери в София

              Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
              Аз също участвах в миналогодишната "сбирка", ще се радвам да участвам и в тази ако успея да си сменя бензиновата помпа до тогава.

              Аре са.И без бензинова помпа можеш да хапнеш скара.Едно место винаги има свободно
              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

              Коментар


              • #8
                До: Сбирка на Фронтери в София

                Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                Аре са.И без бензинова помпа можеш да хапнеш скара.Едно место винаги има свободно
                Извинявам се за спама ама едно по голямо братче на Фронтерата ще го приемете ли

                Коментар


                • #9
                  До: Сбирка на Фронтери в София

                  Първоначално публикуван от nenoA Преглед на мнение
                  Извинявам се за спама ама едно по голямо братче на Фронтерата ще го приемете ли

                  Еееееееее брат,то Фронтерите са основния повода за среща.Предполага че и колегите няма да имат нищо против да видят и други джипки.

                  Само за снимката за календара на опел ще се дръпнеш,че е платена вече от фирмата.
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Сбирка на Фронтери в София

                    хе-хе виждам че хубавата традиция се разпространява
                    както е тръгнало скоро може нещо общонационално да се спретне
                    П.П. Поздрави от Варна адвокате и весело посрещане на празниците!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Сбирка на Фронтери в София

                      Лятото ще чакаме да стигнете до морето.Сега сте малко далеч.
                      [B][I][U]Ако някои се опита да те засенчи остави го да слънчаса[/U][/I][/B]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Сбирка на Фронтери в София

                        Мераклиите са много, сега остава да се избере дата и място....
                        Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                        Коментар


                        • #13
                          До: Сбирка на Фронтери в София

                          Първоначално публикуван от stifler Преглед на мнение
                          Мераклиите са много, сега остава да се избере дата и място....
                          Аааааааааа така.Това е работа на автора на темата и не подлежи на голямо обсъждане,че почне ли обсъждането среща няма да има скоро.Така че ,чакаме твоето предложение за дата,място на срещата и лек маршрут.
                          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Сбирка на Фронтери в София

                            Aз естествено съм ЗА . Обаче мястото на купона искам да ви предложа аз.Разстояние - около 90 км от София.Предлагал съм и друг път този маршрут и това място -който е ходил е доволен.Освен терен за хард барбекю има условия /вече/ за софт и хард офроуд.Ловния сезон свършва ,така че няма никому да пречим пък и ще ви разведа из местните забележителностти /аз съм вече със статут на местен/,зер зет съм там.Дървосекачите пробиха много нови пътища и има доволно терен за изяви.Та! Селото се казва Одраница, а на снимките долу е Одранишкия манастир св.св Петър и Павел в чиито околностти бихме могли да спретнем юнашко барбекю.
                            Прикачени файлове
                            Румен Николов

                            0888 358 572

                            Коментар


                            • #15
                              До: Сбирка на Фронтери в София

                              Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
                              Aз естествено съм ЗА . Обаче мястото на купона искам да ви предложа аз.Разстояние - около 90 км от София.Предлагал съм и друг път този маршрут и това място -който е ходил е доволен.Освен терен за хард барбекю има условия /вече/ за софт и хард офроуд.Ловния сезон свършва ,така че няма никому да пречим пък и ще ви разведа из местните забележителностти /аз съм вече със статут на местен/,зер зет съм там.Дървосекачите пробиха много нови пътища и има доволно терен за изяви.Та! Селото се казва Одраница, а на снимките долу е Одранишкия манастир св.св Петър и Павел в чиито околностти бихме могли да спретнем юнашко барбекю.
                              Аз мисля, че идеята е готина и ще бъде доста интересно...
                              1.Та идеята тогава е: тръгване сутринта към 10 на 11 януари 2009 година!Правим сборен пунк и от там в индианска нишка към мястото!След т'ва бира, скара и малко окаляне и към 5-6 обратно...
                              2.Сбирката да е в София и някой запознат с близките села и места за каляне да не води натам..датата мисля да е същата, а и мисля, че ще е удобна...
                              Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X