Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята ФРОНТЕРА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моята ФРОНТЕРА.

    Направих си нова броня,и си замених старата лебедка с малко по голяма. Защото като ме викнат да вадя някой затънал камион 9500 малко ми малееше.Бронята тежи около 15-17кг.Старата беше почти толкова тежка та дори и малко отгоре.Общо взето мисля,че се получи добре.
    Прикачени файлове
    sigpic

    Коментар


    • От: Моята ФРОНТЕРА.

      Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
      Направих си нова броня,и си замених старата лебедка с малко по голяма. Защото като ме викнат да вадя някой затънал камион 9500 малко ми малееше.Бронята тежи около 15-17кг.Старата беше почти толкова тежка та дори и малко отгоре.Общо взето мисля,че се получи добре.
      Не е добре...
      Много е добре!Поздравления за положения труд.
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • От: Моята ФРОНТЕРА.

        Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
        Направих си нова броня,и си замених старата лебедка с малко по голяма. Защото като ме викнат да вадя някой затънал камион 9500 малко ми малееше.Бронята тежи около 15-17кг.Старата беше почти толкова тежка та дори и малко отгоре.Общо взето мисля,че се получи добре.
        Харесва ми ... определено ми харесва!
        Браво Евгени и за бронята и за нещото което вече спокойно може да тегли камиони!!!...

        Коментар


        • От: Моята ФРОНТЕРА.

          Само да отбележа,че бронята е ОРАНЖЕВА С ФОСВОР.незнам защо на снимките стой като розова.В този цвят ще са и степенките ако мога да ги нареча така и задната броня.Която още не съм измислил как ще бъде.
          sigpic

          Коментар


          • От: Моята ФРОНТЕРА.

            Красиво е станала.
            Само отдолу на двете места ли е захваната за шасито. Гледам, че имаш и две уши за теглене. Ще издържи ли, ако се закачиш за някой. Естествено, ще ползаваш лебедката, но няма ли начин да има захващане на бронята и на още две места по-нагоре, че като я опреш в някой камък да ни те изпочупи решетката. А съм сигурен, че скоро ще я опреш някъде, доколкото те знам
            Този номер 2 на дясната врата от къде е? Къде си се състезавал пак без да кажеш да дойдем да гледаме

            Коментар


            • От: Моята ФРОНТЕРА.

              Евгени,бронята е хубава и здрава,браво.Ама вземи я боядисай черна,че така с тази розово-оранжева броня ще получаваш неприлични предложения от третия пол.....ако ме разбираш..Иначе като изключим цвета е супер.
              Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

              Коментар


              • От: Моята ФРОНТЕРА.

                Малко да се похваля.Преубувам джипкат с друг размер гумета и джантета.Гуми 35х12.5х15,джанти 6х139.7 15ц,10j-ЕТ -44 гумите утре са при мен а джантетата на 22ри.Ще кача снимки да я скивате на кво ще заприлича.
                sigpic

                Коментар


                • От: Моята ФРОНТЕРА.

                  Ако те видят от OPEL ша си глътнат граматиката
                  OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
                  Polaris Sportsman 800 EFI

                  Коментар


                  • От: Моята ФРОНТЕРА.

                    споко, те немогот да си разпознаят рожбата посмъртно

                    Коментар


                    • От: Моята ФРОНТЕРА.

                      Утре чакаме снимки на най-голямата Фронтера в БГ.
                      Последно редактирано от Nikolai Georgiev (turbo d); 22-02-11, 00:41.
                      Николай Георгиев 0+
                      тел.0887357722

                      Коментар


                      • От: Моята ФРОНТЕРА.

                        Може и в сряда да са снимките,защото чакам джанти.Гумите са налице,но няма на кво да ги сложа.Джантите са 10j -44ет който ще взема.Мисля че ще се получи добре,но и аз не мога да си я представя още.
                        sigpic

                        Коментар


                        • От: Моята ФРОНТЕРА.

                          Със сигурност ще е уникат , аз на Фронтерата съм с 32 11,5 15 а на Паджерото с 35 12.5 15 и 32ките ми се виждат като аспиринчета. Явно и аз имам проблем с размерите всичко ми малее вече. Сигурно съм втория човек след теб които няма търпение да види толкова голяма Фронтера.
                          Последно редактирано от Nikolai Georgiev (turbo d); 22-02-11, 00:45.
                          Николай Георгиев 0+
                          тел.0887357722

                          Коментар


                          • От: Моята ФРОНТЕРА.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:!!toT)FQBG0~$(KGrHqR,!gwE06HgYVpZBNV(QobmMw~~_19.jpg
Прегледи:1
Размер:30.1 КБ
ID:5254659Чакам още джанти,затова няма снимки.Но мога да подскажа кое ще е следващото което ще се случи на джипа.Да монтирам малко по правилен мотор от 2.4.Ще е 3.0
                            sigpic

                            Коментар


                            • От: Моята ФРОНТЕРА.

                              Колко коня е този мотор и с какъв въртящ момент е?

                              Коментар


                              • От: Моята ФРОНТЕРА.

                                Този май е 217 другия който се двуомя е 177.
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X