Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята ФРОНТЕРА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Моята ФРОНТЕРА.

    много готино и жълта лампа имаш, значи си напълно готов

    Коментар


    • #62
      До: Моята ФРОНТЕРА.

      Още не е напълно готов: 4 железни джанти с зъби по тях, които да водят веригите, 2 вала които да ги разпънат и някаква конструкция, която да ги държи!
      Това е идейката ми Евгени за верижна фронтера. Между другото бях гледал някъде из нета такива готови китове, само че с гумени вериги и ги тестваха и на асвалт.
      0877 83 30 90 - Жоро

      Коментар


      • #63
        До: Моята ФРОНТЕРА.

        Първоначално публикуван от stanlypld Преглед на мнение
        Още не е напълно готов: 4 железни джанти с зъби по тях, които да водят веригите, 2 вала които да ги разпънат и някаква конструкция, която да ги държи!
        Това е идейката ми Евгени за верижна фронтера. Между другото бях гледал някъде из нета такива готови китове, само че с гумени вериги и ги тестваха и на асвалт.
        Това ще стане по лесно когато закачъ и другия мост.Тогава може да се измисли гумена верига между двата задни моста.Но първо трябва да я направя ДЪЛГА 6Х6.Ще ми се вземе акъла,но и това ще стане някой ден.Само живи и здрави.Поздрави на всички.
        sigpic

        Коментар


        • #64
          До: Моята ФРОНТЕРА.

          Евала за всичко свършено до сега колега, но ме гложди въпроса като сложиш още един мост, не трябва ли вече и друг двигател да се търси за Фронта, да кажем 3.2-то, че другите ми се виждат слаби за такива упражнения...?
          Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

          Коментар


          • #65
            До: Моята ФРОНТЕРА.

            Eвгени,бре тя станала като К700Готов си за голямата зима.Супер е!А дамаджана с вино и суджук имаш ли в оборудването?
            Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

            Коментар


            • #66
              До: Моята ФРОНТЕРА.

              Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
              Eвгени,бре тя станала като К700Готов си за голямата зима.Супер е!А дамаджана с вино и суджук имаш ли в оборудването?
              Има всичко в оборудването.След малко един Колега ще качи снимки в завършен вид,че аз я нямам снимана.
              sigpic

              Коментар


              • #67
                До: Моята ФРОНТЕРА.

                Първоначално публикуван от stifler Преглед на мнение
                Евала за всичко свършено до сега колега, но ме гложди въпроса като сложиш още един мост, не трябва ли вече и друг двигател да се търси за Фронта, да кажем 3.2-то, че другите ми се виждат слаби за такива упражнения...?
                Тва е най малкия проблем.Дори не го мисля.
                sigpic

                Коментар


                • #68
                  До: Моята ФРОНТЕРА.


                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от lopotok; 10-11-09, 20:34.
                  [LEFT][B][COLOR=Blue][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic7072_2.gif[/IMG][/COLOR][/B][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][B]Следвайте мечтите си![/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT]

                  Коментар


                  • #69
                    До: Моята ФРОНТЕРА.

                    Ти си бил много напред с компа бе Колега Лопоток.Браво.Аз пък мога да измислям глупости .
                    sigpic

                    Коментар


                    • #70
                      До: Моята ФРОНТЕРА.

                      Колега, браво и от мене. Много хубава е станала тази Фронтерка. Може ли само да кажеш ориентировачно колко тежи тази лопата ???

                      Коментар


                      • #71
                        До: Моята ФРОНТЕРА.

                        Първоначално публикуван от stkiid Преглед на мнение
                        Колега, браво и от мене. Много хубава е станала тази Фронтерка. Може ли само да кажеш ориентировачно колко тежи тази лопата ???
                        Точно ще ти кажа 73кг.С двата механизма.
                        sigpic

                        Коментар


                        • #72
                          До: Моята ФРОНТЕРА.

                          Мисли да направиш и циркуляр отпред. Преди време някъде в една обява в "мобиле де" гледах един патрол с подобно нещо. Ще се поразтърся и ако го намеря ще го пусна тук да го видиш.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Моята ФРОНТЕРА.

                            Колега Евгени,
                            Съжалявам, че те питам в тази тема, но ти си един от малкото с мотор 2.4 бензин. Аз също имам такъв от сравнително скоро и дойде моментът за газовата уредба! Видях на една от снимките на шнорхела ти, че си сложил кихалка! Аз днес бях на майстор да види как ще се слага газовата и ми каза, че няма място за кихалката защото разстоянието от дебитомера до мотора е малко и тази гумена тръба е дълга и след поставянето на кихалката няма да може да се сложи. При мен гумената тръба е купена от магазин на Симеон в София и не е оригинална и с малко преправяне стана (някъде имаше и тема за тази гумена тръба и този магазин на Симеон, но не мога да я открия). Моля те кажи как си сложил кихалката и ако може една снимка, да я покажа на този майстор, че ще ми слага газовата в събота и спомена нещо за монтаж без кихалка, а това е неприятно.

                            Съжалявам за спама!

                            Коментар


                            • #74
                              До: Моята ФРОНТЕРА.

                              Първоначално публикуван от slav_iliev Преглед на мнение
                              Колега Евгени,
                              Съжалявам, че те питам в тази тема, но ти си един от малкото с мотор 2.4 бензин. Аз също имам такъв от сравнително скоро и дойде моментът за газовата уредба! Видях на една от снимките на шнорхела ти, че си сложил кихалка! Аз днес бях на майстор да види как ще се слага газовата и ми каза, че няма място за кихалката защото разстоянието от дебитомера до мотора е малко и тази гумена тръба е дълга и след поставянето на кихалката няма да може да се сложи. При мен гумената тръба е купена от магазин на Симеон в София и не е оригинална и с малко преправяне стана (някъде имаше и тема за тази гумена тръба и този магазин на Симеон, но не мога да я открия). Моля те кажи как си сложил кихалката и ако може една снимка, да я покажа на този майстор, че ще ми слага газовата в събота и спомена нещо за монтаж без кихалка, а това е неприятно.

                              Съжалявам за спама!
                              Ми тя и моята сега е къса.Няма ядове.И внимавай да не те прекара с уредбата.За този мотор става най простата само сложи голям испарител.Аз съм със 140кв.Ако имаш проблем имам човек.Кажи му ,че трабата се реже.Той да не пада от Марс.Намери ма на скайп,че един час не мога да ти кача снимка.turboto451
                              Последно редактирано от Евгени turboto; 18-11-09, 19:39.
                              sigpic

                              Коментар


                              • #75
                                До: Моята ФРОНТЕРА.

                                Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                                Ми тя и моята сега е къса.Няма ядове.И внимавай да не те прекара с уредбата.За този мотор става най простата само сложи голям испарител.Аз съм със 140кв.Ако имаш проблем имам човек.Кажи му ,че трабата се реже.Той да не пада от Марс.
                                Мерси за бързия отговор. Човекът е познат и е добър майстор. Лошото е че с майстори трудно се спори, ама ще трябва да му кажа, че може да се сложи кихалка, другото неприятно е че гумената тръба не е оригиналната а преправяна друга. Между другото колко струват гумите ти?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X