Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята ФРОНТЕРА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Моята ФРОНТЕРА.

    Преди и след като ми прехлопа дъскатаНа втората снимка в заден план се спотайва един нов екземпляр.На него кво ще се случи още не му е извесно.Само си трайте.Щот уш е на жената.
    Прикачени файлове
    sigpic

    Коментар


    • #77
      До: Моята ФРОНТЕРА.

      Греблото вече е тествано работи перфектно.Снимки довечера.Хубавото е че дори на отъпкан път пак сваля почти до нула.Когато има неравности примерно по горски път следи неравностите като се вдига нагоре и надолу от собствената си тежест.Естествено надолу хода е ограничен зада не повдигне джипа.
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Евгени turboto; 12-12-09, 17:03.
      sigpic

      Коментар


      • #78
        До: Моята ФРОНТЕРА.

        Здрасти колега, много готино се е получило греблото. ако знаех че днес ще идваш на Юндола щях да доида да го видя на живо как си го направил, аз сам от Юндола. Поздрави

        Коментар


        • #79
          До: Моята ФРОНТЕРА.

          Ми то Велинград не ти е много далеч.Така че заповядай.
          sigpic

          Коментар


          • #80
            До: Моята ФРОНТЕРА.

            Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
            Греблото вече е тествано работи перфектно.Снимки довечера.Хубавото е че дори на отъпкан път пак сваля почти до нула.Когато има неравности примерно по горски път следи неравностите като се вдига нагоре и надолу от собствената си тежест.Естествено надолу хода е ограничен зада не повдигне джипа.
            Перфектно гребло.Браво.
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • #81
              До: Моята ФРОНТЕРА.

              Евгени,вземи някоя магистрала на концесия да я почиствашХората ще са ти благодарни,пък и пари ще падат
              Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

              Коментар


              • #82
                До: Моята ФРОНТЕРА.

                Нямаш умора ей.Вчера и днес бях в Костандово на лов.След като ги повозих с моята Фронтера,оставяйки в ниското Уазки и други марки джипове,които нямаха почти никакви шансове за катерене,гордо им заявих,че Фронтерата деалеч не е най -доброто,но с малко мерак ,добър мотор,гуми и умело шофиране е неотразима.(Да ме извиняват всички ,които ще скочат да ме убеждават че Фронтерата не е джип и да не забравят че не е добре да се дават оценки от хора,които са виждали Фронтера единствено на снимките,които качваме във форума).
                Та по темата.Двама от пичовете веднага ми обясниха че знаят че джипа е страшен защото познават един Евгени от Велинград,който правел чудеса с неговата.Успех Драги и весели празници.Остави малко сняг за шейната на дядо Коледа,за да не осъмнете без по0даръци.
                Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                Коментар


                • #83
                  До: Моята ФРОНТЕРА.

                  Евгени ,няма празно при теб!Браво ... идеята с греблото е супер.
                  На 4Х4 ли ринеш снега или само на задно?Мотор имаш ... това е ясно!

                  Коментар


                  • #84
                    До: Моята ФРОНТЕРА.

                    Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                    Нямаш умора ей.Вчера и днес бях в Костандово на лов.След като ги повозих с моята Фронтера,оставяйки в ниското Уазки и други марки джипове,които нямаха почти никакви шансове за катерене,гордо им заявих,че Фронтерата деалеч не е най -доброто,но с малко мерак ,добър мотор,гуми и умело шофиране е неотразима.(Да ме извиняват всички ,които ще скочат да ме убеждават че Фронтерата не е джип и да не забравят че не е добре да се дават оценки от хора,които са виждали Фронтера единствено на снимките,които качваме във форума).
                    Та по темата.Двама от пичовете веднага ми обясниха че знаят че джипа е страшен защото познават един Евгени от Велинград,който правел чудеса с неговата.Успех Драги и весели празници.Остави малко сняг за шейната на дядо Коледа,за да не осъмнете без по0даръци.
                    Е що не се обади да метнем по кафенце.Цял ден се мотах.А в Костандово я знаят много добре.Отдавна съм им затворил устите Другия път се обади.Поздрави
                    sigpic

                    Коментар


                    • #85
                      До: Моята ФРОНТЕРА.

                      Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                      Евгени ,няма празно при теб!Браво ... идеята с греблото е супер.
                      На 4Х4 ли ринеш снега или само на задно?Мотор имаш ... това е ясно!
                      Братчед бутам на задно но по пътя.Сложил съм и 300кг баласт в багажника.На черно пускам всичко налично по гумите.Вериги още не съм качвал.
                      sigpic

                      Коментар


                      • #86
                        До: Моята ФРОНТЕРА.

                        Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
                        Евгени,вземи някоя магистрала на концесия да я почиствашХората ще са ти благодарни,пък и пари ще падат
                        Ще чисти хотелите в града.И някоя друга вила тук там.до ся само наливам в него,нека и той изкара некой лев.
                        sigpic

                        Коментар


                        • #87
                          До: Моята ФРОНТЕРА.

                          Спирай вече да наливаш,това е сито няма пълнене.Почвай да вземаш.......Кой кот даде
                          Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                          Коментар


                          • #88
                            До: Моята ФРОНТЕРА.

                            Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                            Греблото вече е тествано работи перфектно.Снимки довечера.Хубавото е че дори на отъпкан път пак сваля почти до нула.Когато има неравности примерно по горски път следи неравностите като се вдига нагоре и надолу от собствената си тежест.Естествено надолу хода е ограничен зада не повдигне джипа.
                            Евгени идваи на хижата че имам 30см сняг а верижния има малко работа по него
                            Със себе си съм имал повече проблеми,
                            отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                            Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                            Коментар


                            • #89
                              До: Моята ФРОНТЕРА.

                              Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                              Греблото вече е тествано работи перфектно.Снимки довечера.Хубавото е че дори на отъпкан път пак сваля почти до нула.Когато има неравности примерно по горски път следи неравностите като се вдига нагоре и надолу от собствената си тежест.Естествено надолу хода е ограничен зада не повдигне джипа.
                              На 12.12;09г около 14:00 часа те мернах на Юндола но само направи едно кръгче без да спираш и потегли в посока Велинград. Ако беше спрял щеше да дойда да се запознаем и да те поканя на кафе да си полафим. Джипката е впечатляваща. Поздрави.
                              MITSUBISI PADJERO 2,5 TDI. 1994 Г. Кандидат ретро.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Моята ФРОНТЕРА.

                                Първоначално публикуван от pahov Преглед на мнение
                                На 12.12;09г около 14:00 часа те мернах на Юндола но само направи едно кръгче без да спираш и потегли в посока Велинград. Ако беше спрял щеше да дойда да се запознаем и да те поканя на кафе да си полафим. Джипката е впечатляваща. Поздрави.
                                Мерси
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X