Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята ФРОНТЕРА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Моята ФРОНТЕРА.

    Първоначално публикуван от Metal Heart Преглед на мнение
    Евгени я виж тука : http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=60150


    Има начин явно
    Мерси Колега.Гледал съм го.Щом Англичаните могат.Значи можем и ние.Да не сме по прости .Другия месец я почвамда видим кога ще я свършим.Ще давам подробни дани от процеса на разсипване на джипката
    sigpic

    Коментар


    • #47
      До: Моята ФРОНТЕРА.

      Това е най новото което правя по джипката.Днес го започнах когато го заварша ще има още снимки и коментар.
      Прикачени файлове
      sigpic

      Коментар


      • #48
        До: Моята ФРОНТЕРА.

        Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
        Мерси Колега.Гледал съм го.Щом Англичаните могат.Значи можем и ние.Да не сме по прости .Другия месец я почвамда видим кога ще я свършим.Ще давам подробни дани от процеса на разсипване на джипката
        Това с удължаването не съм се отказал,просто нямах време тази година .Ще видим догодина живот и здраве.
        sigpic

        Коментар


        • #49
          До: Моята ФРОНТЕРА.

          После и една багерна уредба да и качиш и верно ще си имаш универсална машина ....
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #50
            До: Моята ФРОНТЕРА.

            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
            После и една багерна уредба да и качиш и верно ще си имаш универсална машина ....
            Ква уредба че не вдявам.Може нещо интересно да си се сетил
            sigpic

            Коментар


            • #51
              До: Моята ФРОНТЕРА.

              Е, как каква-като на колесните трактори.... Мисля, че има такива по-малки за китайските тракторчета... Нещо от тоя сорт: http://www.industrial.bg/index.php?g...155&ll=75&jj=1
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #52
                До: Моята ФРОНТЕРА.

                Човече, ти ще трябва да искаш данъчни облекчения от общината през земата, а даже и да ти плащат за почистване на улицеите от сняг.
                Евалата, как ти дойде на акъла и това?

                Коментар


                • #53
                  До: Моята ФРОНТЕРА.

                  Евала Евгени! Браво, страхотно изглежда.
                  Виждал съм такава инсталция на Терано, но на Фруктито определено повече й отива!!!
                  Светът на Владо

                  Коментар


                  • #54
                    До: Моята ФРОНТЕРА.

                    Мерси.Когато завали така или иначе ме разхождат от хотел на хотел да ги мъкна защото не можели да си излезнат на ход.Така мисля че ще е по лесно.ГРЕБЛОТО НЕ Е ЗАВЪРШЕНО.Изчакайте крайния резултат.
                    sigpic

                    Коментар


                    • #55
                      До: Моята ФРОНТЕРА.

                      Поздравления за чудесната работа! Доста идеи ми допаднаха, защото и аз имам някакви подобни мераци, но съм ограничен от височината на вратата на гаража. Моля те да измериш височината в това състояние на Фронтерата долу-горе да се ориентирам.
                      Благодаря!
                      Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                      VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                      Коментар


                      • #56
                        До: Моята ФРОНТЕРА.

                        Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                        Някой няма ли схама да видим как е при камьоните средния диф.Да почваме да преправяме нешо.Или да помислим 3тия да стане буге.И верига гумена между двете гуми.Побърках се.
                        Това е за ЗИЛ 131.
                        Прикачени файлове
                        Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                        VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                        Коментар


                        • #57
                          До: Моята ФРОНТЕРА.

                          Първоначално публикуван от IVO 68 Преглед на мнение
                          Това е за ЗИЛ 131.
                          Колега мерси за схемите.Аз вече съм измислил задвижването не е проблем.С още една раздатка.НО проекта времено е спрян.Нямам време сега,а и ще ми трябва джипката за зимата.Коя височина ти трябва.Ако е на джипа е над 200 см.Ще премеря и кажа точно.Поздрави.
                          sigpic

                          Коментар


                          • #58
                            До: Моята ФРОНТЕРА.

                            Коя височина ти трябва.Ако е на джипа е над 200 см.Ще премеря и кажа точно.Поздрави.[/QUOTE]


                            Благодаря! Точно тази! Вратата на гаража е висока 2.0 м. Имам аванс още 15-20 см преди да опрат стойките за багажника.
                            Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                            VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                            Коментар


                            • #59
                              До: Моята ФРОНТЕРА.

                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от lopotok; 09-11-09, 23:41.
                              [LEFT][B][COLOR=Blue][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic7072_2.gif[/IMG][/COLOR][/B][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][B]Следвайте мечтите си![/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT]

                              Коментар


                              • #60
                                До: Моята ФРОНТЕРА.

                                Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                                Мерси.Когато завали така или иначе ме разхождат от хотел на хотел да ги мъкна защото не можели да си излезнат на ход.Така мисля че ще е по лесно.ГРЕБЛОТО НЕ Е ЗАВЪРШЕНО.Изчакайте крайния резултат.
                                Колега , тя Фронтерката ти и така си има агресивен вид , а с греблото избиваш рибата ! Обаче лопатата ... ще трябва да закачиш и едно ремарке с пясък като дойде злото време .
                                ПС . Аз обикновено веднъж седмично минавам през Велинград , ще ми е интересно в удобно за теб време да погледна лифта.
                                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X