Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята ФРОНТЕРА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Моята ФРОНТЕРА.

    Вчера и направих и едно допълнение подобно но степенки.Но мисля ,че ще върши повече работа в странично полягане да държи джипката на разтояние от брега.И да я вдигам по лесто с джака.Само да отбележа,че имах степенки от нераждъвеика който стояха само за красота.При първото влизане преди години в гора ги направих на гъ........Бях се изръсил 500лв за тях.
    Прикачени файлове
    sigpic

    Коментар


    • #92
      До: Моята ФРОНТЕРА.

      Добри са за целта, но помисли дали не е добре да запушиш с рифел пространството между долната тръба и шасито, защото там често се заклещват разни клечки и клони.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #93
        До: Моята ФРОНТЕРА.

        Очаквам скоро да монтираш и...оръдие,че тя вече е заприличала на танк беБраво,Евгени
        Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

        Коментар


        • #94
          До: Моята ФРОНТЕРА.

          В акция.
          Прикачени файлове
          sigpic

          Коментар


          • #95
            До: Моята ФРОНТЕРА.

            Красота! Другата седмица съм във Велинград и ще ти се обадя да го видя на живо този офроуд снегорин Ако може?

            Коментар


            • #96
              До: Моята ФРОНТЕРА.

              Ако искаш даже ще ти го дам да го караш.Сега е без гребло,но го дават пак сняг така че сигорно пак ще го метна.То се качва за 1минута.
              sigpic

              Коментар


              • #97
                До: Моята ФРОНТЕРА.

                Моите поздравления,
                страхотна машинка и предполагам си като божи дар при много сняг за съседи и приятели в района...
                Без аварии и само напред
                Opel Frontera 2000 [SIZE=3][COLOR=red][B]3,2[/B][/COLOR][/SIZE] V6 205 hp

                Коментар


                • #98
                  До: Моята ФРОНТЕРА.

                  Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
                  Красота! Другата седмица съм във Велинград и ще ти се обадя да го видя на живо този офроуд снегорин Ако може?
                  Кажи кога ще xодиш да xодиме заедно че аз и без това имам работа при Евгени,пиши ми на ЛС.
                  Какво е това 4x4...:confused:
                  [FONT=Arial Black]Мечтите са си твои,ако ги споделиш със друг си е за твоя сметка...:rolleyes:[/FONT]

                  Коментар


                  • #99
                    До: Моята ФРОНТЕРА.

                    Супер е станало евала колега
                    а ето и на какво попаднах в тази тема :

                    Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                    И аз съм гледал някаде заводски за Джипка но не знам какви пари ша са.Но щом ги правят значи ще ринат.И онези са пластмасови.Но ако си сложа и гребло вече ще ме усвидетелстват без проблем.
                    Грандоман WJ 3.1 QD

                    Коментар


                    • От: До: Моята ФРОНТЕРА.
                      Тази я правих на един приятел.Мисля,че ще ви хареса.На първата снимка се вижда ква беше като ми я докара. Тук може да си коментираме по спокойно.Утре ще ви кача още снимки.
                      Прикачени икони
                      Прикачени файлове
                      sigpic

                      Коментар


                      • От: До: Моята ФРОНТЕРА.

                        Трябваше пак до твоята да снимаш, че на първата снимка разликата е от небето до земята. И цвета е хубав, но ако беше мат щетеше да е по готино.

                        Коментар


                        • От: До: Моята ФРОНТЕРА.

                          Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                          Тази я правих на един приятел.Мисля,че ще ви хареса.На първата снимка се вижда ква беше като ми я докара. Тук може да си коментираме по спокойно.Утре ще ви кача още снимки.
                          Прикачени икони
                          Гена станала е перфектно,колко см.обици и сложи отзад и ако може повече снимки.
                          Какво е това 4x4...:confused:
                          [FONT=Arial Black]Мечтите са си твои,ако ги споделиш със друг си е за твоя сметка...:rolleyes:[/FONT]

                          Коментар


                          • От: До: Моята ФРОНТЕРА.

                            20см
                            sigpic

                            Коментар


                            • От: До: Моята ФРОНТЕРА.

                              Искам да те попитам от каде си зе частите за шнорхела че аз имам фронтера 2.5тдс дълга база и много искам да сложа

                              Коментар


                              • От: До: Моята ФРОНТЕРА.

                                Този шнорхел е мой патент-ВОЕНА ТАЙНА от тръби ПВЦ.
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X