Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Устройство на предна главина!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Устройство на предна главина!

    Вече не са. Има ги на цена около 10 лв/бр.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • От: Устройство на предна главина!

      Днес по принуда бяха изпробвани вече регулираните автомати(1,8мм на едното колело и 2мм на другото подложки), и резултата е повече от задоволителен. Вече няма щракане и прескачане. В 10 см кал със шосейни гуми мина трасе от1-2 км, ама ми се наложи да ползвам бавните, че на нормални скорости яко буксуваше.

      Коментар


      • От: Устройство на предна главина!

        Радвам се, че най-после един направи това което препоръчах и реши един от важните проблеми които се появяват при хъбовете на ФронтЕрата!
        Последно редактирано от maxxx; 06-12-12, 19:23.

        Коментар


        • От: Устройство на предна главина!

          Само, че подложките ги сложих където се дават по документация-след зегерката.

          Коментар


          • От: Устройство на предна главина!

            Важното е да повдигнат хъба,резултата ще е същия[не винаги може да има място под зегерката]

            Коментар


            • От: Устройство на предна главина!

              да впиша и аз. поради много надраното каре смяната на лагерите отпадна ( иначе ги купих по 1,55 лв за брой). на мястото на лагерчето набихме втулка с външен размер на лагера, ширината и тя като на лагера, а вътрешния размер на втулката е правен по карето( понеже беше мого изядено се наложи да се заглади на струга. обилно мазане с грес и монтирано. за сега няма ядове. втулка сложих само на едното колело, на другото за момента лагера е здрав и остава той.
              втулката е от фосфорен бронз.

              Коментар


              • От: Устройство на предна главина!

                Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
                да впиша и аз. поради много надраното каре смяната на лагерите отпадна ( иначе ги купих по 1,55 лв за брой). на мястото на лагерчето набихме втулка с външен размер на лагера, ширината и тя като на лагера, а вътрешния размер на втулката е правен по карето( понеже беше мого изядено се наложи да се заглади на струга. обилно мазане с грес и монтирано. за сега няма ядове. втулка сложих само на едното колело, на другото за момента лагера е здрав и остава той.
                втулката е от фосфорен бронз.
                Говориш за по- малкият лагер от вътрешната страна на главината ли? Те ли са по 1,55?
                Моето се разпадна от едната страна като сменях шарнирите.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Устройство на предна главина!

                  http://www.lagerite.com/ceni/31-728/...HK%203016.html
                  Ако не се лъжа това беше. За по-сигурно виж по-горе в темата имаше някъде размера, въведи размерите в саита в ляво има таблица и ще ти излезе. Поръчваш днеска, ътре са при тебе по еконта. Дано да нямаш само изненада като мене , и карето да е надрано, че няма файда от лагерче вече.
                  Това е лагерчето през което минава карето(отзад в шенкела е набито), не е лагера на главината !!!

                  Коментар


                  • От: Устройство на предна главина!

                    За това говоря. Не, не е надрано карето, черупката си стои -просто ролките се разпаднаха.
                    тенк ю!
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Устройство на предна главина!

                      така днес ми се наложи да тегля едно купе без гуми (по стомах) и като вклучих двоиното и бавните да се не мъчим чух някакво прищракване от пред вдясно след това като го пусна не натоварено няма никакви шумове от какво ли се получи това си нямам никаква идея

                      Коментар


                      • От: Устройство на предна главина!

                        Прещракал е хъба, не пускай предния мост на сухо! Товариш много трансмисията, ако ти се налага често подобна ситуация слагай ръчни хъбове !
                        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                        Коментар


                        • От: Устройство на предна главина!

                          Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                          Прещракал е хъба, не пускай предния мост на сухо! Товариш много трансмисията, ако ти се налага често подобна ситуация слагай ръчни хъбове !
                          Аз си мисля, че на сухо и твърдо автоматичните хъбове играят малко като предпазител и като щракат предпазват раздатката от поражения
                          ОФА 2.0 Спорт "96
                          Боян 0898642831

                          Коментар


                          • От: Устройство на предна главина!

                            Според мен такива удари не са полезни за трансмисията,изправни хъбове не биха изпуснали. Затова ако е с ръчни проблема отпада, стоят си отключени
                            ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                            Коментар


                            • От: Устройство на предна главина!

                              Да прав си. Все едно кара само на заден мост.
                              Поздрави
                              ОФА 2.0 Спорт "96
                              Боян 0898642831

                              Коментар


                              • От: Устройство на предна главина!

                                Автоматични са аз я имам от два дни почивните дни ще правя преглед от доло и ще видя какво ще излезе, ако може ме орентираите какво да гледам защото това ми е първото 4х4

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X