Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов собственик на Нисан терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Нов собственик на Нисан терано 2

    Първоначално публикуван от kalama Преглед на мнение
    Какво ще рече "лек лифт" колко лек да е като цена ме интересува и дали предницата ще се справя добре,а как да проверя дали LSD-то е в изправност.Благодаря предварително.
    Колега моето е с такъв лифт и 31-ци гуми. Предницата се държи повече от перфектно, при условие че я натоварих с около 100 килограма на носа. Направих си метална броня и лебедка. Напоследък на какви места минавам, за косъм да се обърна, ама не се обръща и това си е. Като сложиш такъв лифт и ставаш доста по нагъл при пресечени терени и се увличаш. Нищо чудно скоро да си правя ролкейдж. Виж тая тема:
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=99173
    Явор Вромос, ми достави кита за повдигане на Калмини.
    Ето тука го видях и си го заплюх:
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=68055
    За цени Явор ще ти каже, защото се променят постоянно.
    Успех
    Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

    Коментар


    • #92
      От: Нов собственик на Нисан терано 2

      нормално ли ви се струва за кола 97 година да ми искат 300 лева за жило на километража ,или 150 порачка от америка с-клас ли карам тва терано доста скъпичко

      Коментар


      • #93
        От: Нов собственик на Нисан терано 2

        Първоначално публикуван от shoto Преглед на мнение
        нормално ли ви се струва за кола 97 година да ми искат 300 лева за жило на километража ,или 150 порачка от америка с-клас ли карам тва терано доста скъпичко
        Звънни на Patrol fen или mimo13 от форума, и предполагаемо въпроса ти ще се уреди доста по-евтино.

        А иначе, конкретни части са скъпи. Други са евтини. Какво общо има тук "с-клас"? Жило на километраж ско изобщо се сменя, то е на над 200000км. С удоволствие бих дал толкова пари за шарнири, дето изкарват по 200000км, ама за съжаление такива няма.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #94
          От: Нов собственик на Нисан терано 2

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Звънни на Patrol fen или mimo13 от форума, и предполагаемо въпроса ти ще се уреди доста по-евтино.

          А иначе, конкретни части са скъпи. Други са евтини. Какво общо има тук "с-клас"? Жило на километраж ско изобщо се сменя, то е на над 200000км. С удоволствие бих дал толкова пари за шарнири, дето изкарват по 200000км, ама за съжаление такива няма.
          Добре де мене ми е много сложно в този форум аз имам Пежо 307 и сега си взех този нисан терано 2,7 ,но съм изумен за някои части особеннпо за тва жило дет само оригинално и то 300 лв както и да е ,ако не епроблем пусни ми телефоните на тези че се ровех ама не им ги намерих .Мерси предварително

          Коментар


          • #95
            От: Нов собственик на Нисан терано 2

            Ето ти линкове към темите им:
            Patrol fen: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=97674
            mimo13: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=81608

            В първите постове има телефони - звъни и питай.

            ...иначе, сравняваш кон с кокошка. Не може да има никакво равенство между двете, та по това да съдиш колко трябва да струват частите им, най-малкото зашото едното е прясна масова европейска кола, а другото - не толкова масова японска джипка. Просто забрави за всякакви сравнения между джипка и кола от тук нататък. Ще ти е от полза. При това независимо от марката на джипката и на колата.

            Звънни им на тия двамата хаймани, и пак ще си говорим.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #96
              От: Нов собственик на Нисан терано 2

              Браво бе пич, момчето каза супер добра цена. Дано, като му пратих рамата, да си остане същата цена.
              Последно редактирано от CarTest™; 06-01-11, 09:41.

              Коментар


              • #97
                От: Нов собственик на Нисан терано 2

                Здравейте колеги ,от няколко дена и аз съм във вашия отбор сдобих се с терано2 95г 2.7тд. Части за сега намирам но ме препъна десен фар не мога да го намеря никаде не че ми пречи да карам с счупеното стъкло за момента но до 10 дни трябва да го регистрирам в КАТ. Ако може някой да ме насочи. Ако има вариант бих взел от някой колега поднаем за един ден.От Варна съм.

                Коментар


                • #98
                  От: Нов собственик на Нисан терано 2

                  Колега я попитай тука, въпреки че май няма в момента: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=103481
                  А имаше и един колега от Велинград, дето беше разглобил три четири такива Нисана и имаше фарове, но не мога да му намеря темата. Потърси я.
                  Последно редактирано от NOTY; 10-01-11, 10:51. Причина: В е много близо до М
                  Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Нов собственик на Нисан терано 2

                    Мога ли да питам купих жило за километража на терано 2 96 г. сложиха ми го но там където влиза жилото в скоростната кутия явно има някакъв проблем и сега пак ниамам километраж някои имали на представа какъв може да е проблема

                    Коментар


                    • От: Нов собственик на Нисан терано 2

                      Първоначално публикуван от val terr Преглед на мнение
                      Здравейте колеги ,от няколко дена и аз съм във вашия отбор сдобих се с терано2 95г 2.7тд. Части за сега намирам но ме препъна десен фар не мога да го намеря никаде не че ми пречи да карам с счупеното стъкло за момента но до 10 дни трябва да го регистрирам в КАТ. Ако може някой да ме насочи. Ако има вариант бих взел от някой колега поднаем за един ден.От Варна съм.
                      Здравейте колега, аз счупих левия фар и дълго търсих в Пазарджик намерих в моргата на НАЙДЕНОВ но искаше 180лв.става въпрос от четвъртитите фарове 95г модел.Ако ти се дават толкова пари да знаеш , че там има за сега аз продължавам да търся.Ако намериш нещо моляте да споделиш

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X