Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan Patrol 4.6 V8.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

    Този Нисан с голям бензинов мотор и фул тайм е много близо до мечтата ми за джип.Само дето предпочитам дългите бази ама за този бих се прежалил
    Борис 0888 999 едно едно9
    PATROL Y260 RB30S

    Коментар


    • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
      Още помня във Варна какви блата трябваше да преодоляваме втория ден . В съчетание с неправилен избор на гуми , лебедката може да се окаже единственото спасение в определени моменти. Наблюденията ми показват , че България не е Аржентина или Чили , на всеки 100-200км. все ще изкочи някоя мазна кална локва да ти развали кефа.
      Добре де повече валя отколкото беше необходимо, но на война както на война.
      Лебедките бяха доста безмислени, защото нямаше места за връзвания. А и котвите бяха безполезни поради факта, липса на здрави терени. Храним се от тази земя и благодаря на Оня за дето ни опъна ушите.
      Фактора изваждане бе благодарение на Роската и мойта корава гелендийка.
      Не оставихме никого в трасето и не получихме " мерси" от никой.
      А и искрено се очудих че си довлачи съоръжението до сервиза на ход.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

        Първоначално публикуван от bobkata16v Преглед на мнение
        Този Нисан с голям бензинов мотор и фул тайм е много близо до мечтата ми за джип.Само дето предпочитам дългите бази ама за този бих се прежалил
        Ами той вече не е къса база 256см. е междуосовото разстояние . Е...не е и дълга , ама това дава кухнята. В стил Енцо Ферари ще кажа , " Най-хубавата ми кола ще бъде следващата".
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Добре де повече валя отколкото беше необходимо, но на война както на война.
          Лебедките бяха доста безмислени, защото нямаше места за връзвания. А и котвите бяха безполезни поради факта, липса на здрави терени. Храним се от тази земя и благодаря на Оня за дето ни опъна ушите.
          Фактора изваждане бе благодарение на Роската и мойта корава гелендийка.
          Не оставихме никого в трасето и не получихме " мерси" от никой.
          А и искрено се очудих че си довлачи съоръжението до сервиза на ход.
          Аз съм последния човек който ще чуете да се оплаква по състезания от дъжд , сняг , слънце и други. Единственото нещо от което се оплаквам е коравата ми глава дето не слуша хората с какви гуми трябва да се кара във Варненската кал . Нашия екипаж също помогна на колеги в трасето , но смятам че така е редно . От днес на Нисана ще има надпис "СЪОРЪЖЕНИЕТО" в твоя чест .
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

            http://www.youtube.com/watch?v=TIH9w...eature=mh_lolz


            " СЪОРЪЖЕНИЕТО " .
            Последно редактирано от kokocholi; 08-07-12, 16:51.
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
              http://youtu.be/Zr6Ue

              Нещо не мога да го отворя тоя адрес ... Дава ми това:

              Възникна грешка при потвърждаването.

              Съжаляваме за това.
              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
              Gabriel Garcia Mаrquez

              Коментар


              • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                Нещо не мога да го отворя тоя адрес ... Дава ми това:

                Възникна грешка при потвърждаването.

                Съжаляваме за това.
                Има нов адрес след корекция , надявам се да си го видял вече. Поздрави.http://www.youtube.com/watch?v=TIH9w...eature=mh_lolz
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                  благородно ВИ зАвИжДам !

                  Поздрави ! УСпЕх

                  Коментар


                  • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                    Наистина се радвам на дизайна и концепцията и ако на мериш време да дойдеш за тестове тук на север,щете чака името " Страшилището". Ама като си готов ела.
                    жив ли си да маправим 24-часов тест по роуд бук с времеизмерване и медии.
                    И аз ще карам с Гелендията.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                      Много хубав звяр, всеки път с голямо удоволствие чета новините по проекта ви.
                      "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                      Gabriel Garcia Mаrquez

                      Коментар


                      • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                        Честно да си кажа- до сега не ми се беше случвало Нисан да ме впечатли повече от Тойота,но те това си е страшно нещо. Евала за труда колега !
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Наистина се радвам на дизайна и концепцията и ако на мериш време да дойдеш за тестове тук на север,щете чака името " Страшилището". Ама като си готов ела.
                          жив ли си да маправим 24-часов тест по роуд бук с времеизмерване и медии.
                          И аз ще карам с Гелендията.
                          Приемам предложението. Ще си покараме супер яко.
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                            http://www.youtube.com/watch?v=C0d09WWmI5A&feature=plcp " СЪОРЪЖЕНИЕТО " 100 % .
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                              Верно ли си навит.
                              Можем да го съчетаем с правенето на трасето на Българското Бреслау. Началото на септември. Готви се.
                              Имам почти готова визия и стратегия за събитието.
                              Току виж да имаме 24 часа на България, но догодина.
                              С няколко човека от евентуалния съпорт съм говорил, всички са много ентусиазирани.
                              На въпроса, защо до сега не съм го предлагал на някой, отговора е ,че ти правиш кола ,която в е съня на много истински заклети офроудаджии. И то с мерак.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                                Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                                http://www.youtube.com/watch?v=C0d09WWmI5A&feature=plcp " СЪОРЪЖЕНИЕТО " 100 % .
                                Навит съм . Няма грешка !!!
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X