Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Леки" подобрения на един стар Патрол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

    Носи ги много добре!За тежест незнам, но това все пак не са регенерати и ги усещам не по различно от предишните,които са и по широки!
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

      Пробвай го на пресечен терен, че ми е интересно дали няма да опират при усукване. И да се похвалиш!



      Особено отзад.
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

        ХА ХА...Хвана ме утре ще се реже яко отзад!
        Ще се маха май част от подкалника......е поне отпред не опира никъде!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

          защо просто не сложи ресьорите върху мостовете и да не съсипваш джипа?


          Поздрави

          Коментар


          • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

            Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
            защо просто не сложи ресьорите върху мостовете и да не съсипваш джипа?


            Поздрави
            Щото например не просто
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

              Не ми е проблем качването на ресорите,а в това че повечето ни разходки се минава през дървета, клони и тесни горски пътища/където ги има/
              Това означава рязане на клони,удари по купето,обръщанки ....
              Един път карахме по ендуро трак....как се минава оттам с два метра висок джип?!?
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                Добре изглеждат новите гуми! Шумни ли са на асфалт? Какви уширители мислиш да монтираш, че и аз си мисля да подстригвам моите калници.

                Коментар


                • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                  Шумни е меко казано!Ще слагам по яка музика !
                  Стигнах до 100км.повече не посмях,че става.....уширители ще правя от транспортна лента,сега умувам как да ги захвана!
                  Някое винкелче,две шепи нитове и мисля че ще стане!Днес го "разчекнах"на една рампа/страшни ходове извади/и установих че и така задните гуми се прибират под калниците/вече веднъж съм ги рязал/но все пак ще ги подстрига още малко!
                  Въпреки мнението че този двигател ще се тормози с такива гуми...аз не намирам никаква разлика от преди и сега,даже не се тормози толкова при завой на място понеже са по тесни!Стабилноста при завои също се подобри отдавам го на обърнатите джанти!

                  Единствения проблем е и както очаквах че гумите са доста стари и опечени !от стареенето на каучука са се образували пукнатини/на две от гумите отстрани/ през които леко пропуска въздух но за тез пари толкоз....ще сложа вътрешни гуми и се надявам да ги карам още доста,според гумаджията нямат скъсани телове просто са стари!
                  Ама нови струват едни пари......дето не са по нашите джобове!
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                    Имаше някаква фирма, продаваше уширители на метър по време на втория събор в Приморско, но не си спомням името й. Не бяха много скъпи, а изглеждаха добре.

                    Коментар


                    • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                      50 лв.на метър супер разширител.....на мен ми трябват 6м.!!!
                      иначе имат и по 20кинта по теснички!
                      при мен проблема е че нямам ръб на калника къде да ги хвана,а и ми се струват нежнички!
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                        Явно са скъпи Прати все пак координатите на фирмата на лични, за да не звучи като реклама!

                        Коментар


                        • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                          Уширителите на колегата скорпион (предполагам за тях говорим, а ако не - обадете му се) никак не са нежни. Ама хич. Тествани са в боя. Лично от мен. Без ръб на калника също става - захващаш с леко огъване на външната страна на калника. Като поръчваш от него му прати много поздрави от мен
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                            Явно разширителите на колегата Скорпион съм гледал на събора. И след като след толкова време няма рекламации значи си струват парите. При мен проблема е, че след като изрежа калниците няма да има как да ги захвана. Не мисля, че ще може да се направи нова сгъвка за захващане на разширителя. По-точно няма да изглежда добре.

                            Коментар


                            • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                              .......Цецо и той се пробва да бартероса витарката за Патрол....какво им стана така да изневерят на най "КОРАВИЯ"джип незнам!
                              Чакай де не бързай толкова. Ако си остана с Витарата там също ще има развитие и конкуренцията ще бъде на ниво, не се притеснявай.
                              TG

                              Коментар


                              • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                                Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
                                Явно разширителите на колегата Скорпион съм гледал на събора. И след като след толкова време няма рекламации значи си струват парите. При мен проблема е, че след като изрежа калниците няма да има как да ги захвана. Не мисля, че ще може да се направи нова сгъвка за захващане на разширителя. По-точно няма да изглежда добре.
                                Правиш си ето такъв "ръб":



                                И крайният резултат е такъв:


                                Мисля, че не е "ужасно" лошо...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X