Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на G-class в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • днеска работата за няколко часа взе невиждани размери, Г е вдигнат от пред и от зад стана като камион държи се много стабилно, махнахме задниа таван седалките и всичко излишно от зад, вече седи в сервиза че не ми влиза в гаража, гумите седат като подарени и утре мисля да купя yokohama geolander 33" че за други не се сещам в момента. го го го днеска бех при ковачев пак имаше един вранглер черен с 35" томсън-и тиа ги питах казаха че е с 3 литра мотор, аз не съм чувал за такъв не знам , но беше нещо невероятно номерата беха СА или нещо от сорта

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Kaishin
      днеска работата за няколко часа взе невиждани размери, Г е вдигнат от пред и от зад стана като камион държи се много стабилно, махнахме задниа таван седалките и всичко излишно от зад, вече седи в сервиза че не ми влиза в гаража, гумите седат като подарени и утре мисля да купя yokohama geolander 33" че за други не се сещам в момента. го го го днеска бех при ковачев пак имаше един вранглер черен с 35" томсън-и тиа ги питах казаха че е с 3 литра мотор, аз не съм чувал за такъв не знам , но беше нещо невероятно номерата беха СА или нещо от сорта
      yokohama geolander 33 -много добър избор ,я разкажи как го повдигаш ,че нещо май спестяваш,как стана като камион.
      B+

      Коментар


      • със пружини и давам гаранция че ще държат! проблема сега е основно амортисьорите че зе да се топка леко но се усеща и иска по-силни амортисьори. за гуми 33" ако някой има предложения ще са ми от полза до утре защото геолендера не е шарката която ме кефи много мисла над гоодрич но ковачев каза че 33" нямал пък в нета има ако има някой предложения да казва срочно

        Коментар


        • кви пружини ?
          само билстейн не слушай разни рационализатори
          геоландъра са щатни на Мерцедес 18"
          B+

          Коментар


          • още се чуда между йокохамата 84см и регенерати 78 см разликата е голяма в цената и в размера , пък йокохамата като си представа как ще седи на мойта джанта лощо ми става 7.5 е мойта дават е на 10 най добре пружините щи кажа на л.с. че тука ще стане скандал

            Коментар


            • е въпроса е финансов
              B+

              Коментар


              • не само, шарката нещо ме дразни и не знам как ще седат на джантите
                иначе най-вероятно ако ги има ще ги взема

                Коментар


                • карам с фулда трак трамп 33.12,5 . 15 и както казва един колега между шарката врабче може да се скрие .Но са много шумни и тежки ,скоро и от другаде ще доиде май шум .
                  B+

                  Коментар


                  • кви пари са и 230 как се държи лифт правил ли си

                    Коментар


                    • за пари не питай наследство ми са .отпред закачат в пласмасовите вежди /ти такива нямаш/видях на снимката. отзад само с 4 човека ,например на бабуните пред ханче калугерово посока пловдив .иначе в града не.
                      няма лифт ама се ослушвам.Тежки са за 125коня.
                      B+

                      Коментар


                      • аз тези пластмаси ги изхвърлих онзи ден още, интересува ме височината на гумата диаметъра колко е

                        Коментар


                        • утре сутрин ще ги измеря и ще ти кажа
                          B+

                          Коментар


                          • http://www.fulda.com/fulda_home_en/o...p_4x4_Trac.jsp
                            тука не се вижда този размер щото 20 минути преди да ми кажеш ги разглежадх фулдата

                            Коментар


                            • и аз не ги виждам питай Митко Фулдата ,моите не са от БГ ,мой приятел си ги купи от Кьолн заедно с ново паджеро но още първата вечер откраднаха паджерото и аз се сдобих с гуми
                              B+

                              Коментар


                              • аз ти предлагам да забравиш за йокохамата и да си купиш или гудиар или гудрич с индекс МТ и двете марки имат 33" и обикновено ги има налични кадели не. но ти май вече си имаш виждане по въпроса.

                                а защо неискаш да споделиш за пружините, тейна ли е, да не си ги откраднал

                                на мен за тая цялата работа с Г класите ми се през еднно място защото нямам такава, а и неискам да имам, но тук четат много хора и за тях ще е полезно да знаят какви са вариантите нали затова сме се събрали тук
                                drive alive

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X