Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един Рейндж Ровър П38

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Още един Рейндж Ровър П38

    Първоначално публикуван от Кристиян Костадинов Преглед на мнение
    Честито.
    На 3,54/1 ли оставаш?
    Болна тема... за сега да.

    Намерил съм 4,1 на ашрофт но трябват нови гуми за да има смисъл, все още карам много по нормалните пътища и 400 оборота разлика при скорост 100-120 са си 400 оборота.

    Много мисля по темата, притесняват ме каретата ако кача на 33", освен това спрямо сегашните ми гуми тези 2см не съм убеден че си струват цялата галимация и финансова щуротия.

    Догодина като смяням гумите и мина на 31,6" (265/75R16) ще го видя как е и ако не ме кефи ще скачам от тези 800лв за дифове.

    Има и още нещо във момента мисля че спирачките са на кантар със 33" ки чак не ми се мисли.

    Коментар


    • От: Още един Рейндж Ровър П38

      Първоначално публикуван от manta2005 Преглед на мнение
      Болна тема... за сега да.

      Намерил съм 4,1 на ашрофт но трябват нови гуми за да има смисъл, все още карам много по нормалните пътища и 400 оборота разлика при скорост 100-120 са си 400 оборота.

      Много мисля по темата, притесняват ме каретата ако кача на 33", освен това спрямо сегашните ми гуми тези 2см не съм убеден че си струват цялата галимация и финансова щуротия.

      Догодина като смяням гумите и мина на 31,6" (265/75R16) ще го видя как е и ако не ме кефи ще скачам от тези 800лв за дифове.

      Има и още нещо във момента мисля че спирачките са на кантар със 33" ки чак не ми се мисли.
      Ако те успокоява поне малко ,аз карам с 285/85/16 ,което си е 35" с най слабия мотор.
      РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

      0895шест29410 .

      Коментар


      • От: Още един Рейндж Ровър П38

        Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
        Ако те успокоява поне малко ,аз карам с 285/85/16 ,което си е 35" с най слабия мотор.
        Мисля че е карйно време да се видим...

        Коментар


        • От: Още един Рейндж Ровър П38

          Не ти е лесно Мантов.....
          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

          Коментар


          • От: Още един Рейндж Ровър П38

            Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
            Не ти е лесно Мантов.....
            Побъркал се е направо Николайчо,ама първо да пита женята мое ли да праи глупости щот после.....

            Коментар


            • От: Още един Рейндж Ровър П38

              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
              Побъркал се е направо Николайчо,ама първо да пита женята мое ли да праи глупости щот после.....
              Ти за жената не се коси, тя сега е щастлива има си нова кола и поне година аз ще имам спокойствие....

              Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

              Коментар


              • От: Още един Рейндж Ровър П38

                Еми не издържах......



                Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

                Коментар


                • От: Още един Рейндж Ровър П38

                  Не ти стигат ежеднвните грижи за тоя Ровер , ами си пускаш и нов таралеж в гащите
                  p.s. I love you
                  2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                  ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                  Коментар


                  • От: Още един Рейндж Ровър П38

                    Ами няма как да знаеш с тези тойоти.. грижите са сериозни всяка седмица се чудя на коя бензиностанция да заредя и каква течност за чистачки за взема...... Мъка мъкааааа

                    П.с. а и от време на време се дразня че не чувам втората цигулка от четвъртия ред на емнайси коя симфония

                    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X