Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един Рейндж Ровър П38

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Още един Рейндж Ровър П38

    Не ти е лесно Поне знам , а и съм сигурен ,че рано или късно ще бъде реновиран както пише по книгите
    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

    Коментар


    • #62
      От: Още един Рейндж Ровър П38

      Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
      Не ти е лесно Поне знам , а и съм сигурен ,че рано или късно ще бъде реновиран както пише по книгите
      Заеби, днес ми дойде новата стойка за двигатели

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:stoika-dvigatel-avto-instrumenti-500x500.jpg
Прегледи:1
Размер:84.8 КБ
ID:5685253

      и не знам накъде ще ме отвее

      Този път ще се въздържа.... но напролет не отговарям

      Коментар


      • #63
        От: Още един Рейндж Ровър П38

        Честито
        И внимавай на къде ще отидеш
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rover_blower.jpg
Прегледи:1
Размер:58.7 КБ
ID:5685293

        Коментар


        • #64
          От: Още един Рейндж Ровър П38

          Първоначално публикуван от krisalesk Преглед на мнение
          Честито
          И внимавай на къде ще отидеш
          [ATTACH=CONFIG]830337[/ATTACH]
          Не каквото да не съм бил там

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141117_163056.jpg
Прегледи:2
Размер:172.0 КБ
ID:5685294

          Няколко пъти...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:014289566-big.jpg
Прегледи:1
Размер:322.4 КБ
ID:5685298

          и други но трябва да вадя архиви от преди 10 години

          Коментар


          • #65
            От: Още един Рейндж Ровър П38

            Малък упдейт от миналата седмица:

            Двигателя е разглобен, оказах се първия

            След отварянето изкочи един проблем за който само предполагах но не очаквах, вала и повдигачите бяха тръгнали (вала на много места няма циментация, а повдигачите са със формата "чинийка").

            Заради краткото време до сбирката на вр. Ботев взех решение да взема наичен вал и повдигачи от БГ (втора ръка на сериозна цена) компромис който направих трудно но след като ми беше препоръчан човека, се разбрахме за цена и срок.

            Това беше във петък, днес Сряда аз все още нямам вал и повдигачи. Днес поръчвам от ЮК нови и другата седмица ще си събера джипката.

            Иначе малко снимки на състоянието, съжалявам че нама по хубави но нека някой да пробва да снима омазан до шия

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151010_104923.jpg
Прегледи:1
Размер:183.9 КБ
ID:5686487

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151010_104935.jpg
Прегледи:1
Размер:117.5 КБ
ID:5686488

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151010_104955.jpg
Прегледи:1
Размер:137.6 КБ
ID:5686489

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151012_121226.jpg
Прегледи:2
Размер:91.7 КБ
ID:5686490

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151013_105711.jpg
Прегледи:2
Размер:127.7 КБ
ID:5686491

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151013_180503.jpg
Прегледи:2
Размер:95.1 КБ
ID:5686492

            Веригата също беше доволно разтегната, по колелата няма сериозни следи от износване (което ме учуди) и ще ги оставя оригиналните.

            Всичко до което имах достъп е почистено до метал перфектно всички отдушници, маркучи..... всичко.

            Рапорт даден.

            Коментар


            • #66
              От: Още един Рейндж Ровър П38

              Сега малко и за един "коректен" "спец" по роувъри.

              Става на въпрос за Боби или както по късно разбрах известен като "Боби гъзо" (вярно съм го написал).

              За мен това е изключително нагъл, арогантен и безскрупулен индивид, притежаващ някакъв запас от класици и п38-ци и други част за роувъри събрани през годините.

              Силно НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ ВЗИМАНЕ И ДАВАНЕ С ТОЗИ ЧОВЕК.

              Аз загубих само време други може и повече за това предупреждавам.

              Насо ако иска да даде пълна информация за човека.

              Аз имам само телефон и име Боби - 0889231042

              За мен е НЕ ПРОФЕСИОНАЛИСТ и човек със по-високо самочуствие от колкото предполага.

              После ако някой модератор иска да извади това мнение в отделна тема, за да предпазим и други хора.

              Коментар


              • #67
                От: Още един Рейндж Ровър П38

                Първоначално публикуван от manta2005 Преглед на мнение
                Сега малко и за един "коректен" "спец" по роувъри.

                Става на въпрос за Боби или както по късно разбрах известен като "Боби гъзо" (вярно съм го написал).

                За мен това е изключително нагъл, арогантен и безскрупулен индивид, притежаващ някакъв запас от класици и п38-ци и други част за роувъри събрани през годините.

                Силно НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ ВЗИМАНЕ И ДАВАНЕ С ТОЗИ ЧОВЕК.

                Аз загубих само време други може и повече за това предупреждавам.

                Насо ако иска да даде пълна информация за човека.

                Аз имам само телефон и име Боби - 0889231042

                За мен е НЕ ПРОФЕСИОНАЛИСТ и човек със по-високо самочуствие от колкото предполага.

                После ако някой модератор иска да извади това мнение в отделна тема, за да предпазим и други хора.
                Не си първия, няма и да си последния.....
                Дано не си изгорял с много пари, мен ме врътна друг член на форума с доста солидно реноме, ма хора всякакви.....

                Коментар


                • #68
                  От: Още един Рейндж Ровър П38

                  Първоначално публикуван от Vasil Botev Преглед на мнение
                  Не си първия, няма и да си последния.....
                  Дано не си изгорял с много пари, мен ме врътна друг член на форума с доста солидно реноме, ма хора всякакви.....
                  Не са пари, ВРЕМЕ е.

                  просто взех решението от него и от БГ втора ръка единствено и само за да мога да събера джипакта за този уикенд за сбирката на Ботев.

                  Но просто си викнах днес вал и други работи от ЮК. 4 дена загубени.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Още един Рейндж Ровър П38

                    Първоначално публикуван от manta2005 Преглед на мнение
                    Не са пари, ВРЕМЕ е.

                    просто взех решението от него и от БГ втора ръка единствено и само за да мога да събера джипакта за този уикенд за сбирката на Ботев.

                    Но просто си викнах днес вал и други работи от ЮК. 4 дена загубени.
                    Времето е пари, а аз време нямам.... са казали хората разбирам те напълно, ама дали това е Българската действителност, болен се е.е докато е на легло.
                    Май си трябва една такава тема за това къде повече да не стъпваме, може модератор да ми затрие последните постове в тази тема, не са по темата и можеше да ти ги споделя и на лични.....

                    Коментар


                    • #70
                      От: Още един Рейндж Ровър П38

                      И ти днес ми го предлагаш на бартер тоя сър , в това насипно състояние .... Ники , ако си на зор за уикенда , мога да ти дам една от моите Тойоти , поне ще идеш и ше се върнеш без да носиш лаптопа с нанотехнолгиите
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • #71
                        От: Още един Рейндж Ровър П38

                        Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                        И ти днес ми го предлагаш на бартер тоя сър , в това насипно състояние .... Ники , ако си на зор за уикенда , мога да ти дам една от моите Тойоти , поне ще идеш и ше се върнеш без да носиш лаптопа с нанотехнолгиите
                        хахаха,

                        не бре казах ти бартер за тоз твоя шлеп и ТАКСИТО, барем има едно нещо дето се движи да не се налага да се чудя ще запали ли да го отварям ли двигателя ....

                        П.С. и аз тА обичам

                        Коментар


                        • #72
                          От: Още един Рейндж Ровър П38

                          И докато чакам вала и повдигачите да дойдат реших да свърша нещо, което не бях свършил. Просто нямаше нужда ама... Викам що пък не.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1445445777057.jpg
Прегледи:1
Размер:119.7 КБ
ID:5687688

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1445445801524.jpg
Прегледи:1
Размер:137.5 КБ
ID:5687689

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1445445817836.jpg
Прегледи:1
Размер:107.6 КБ
ID:5687690

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1445445831370.jpg
Прегледи:1
Размер:136.3 КБ
ID:5687691

                          Снимките са на вече свършената работа за което се извинявам.

                          Много ми хареса материала на новото уплътнение на компресора ще видим колко ще изкара, имам още едно за после (вижда се на едната снимка, плоския диск).

                          А иначе започнах втора кутия от ей това
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1445446002642.jpg
Прегледи:1
Размер:82.7 КБ
ID:5687692

                          Силно препоръчвам.

                          Рапорт даден

                          Коментар


                          • #73
                            От: Още един Рейндж Ровър П38

                            Ами - нямало нужда - сега поне знаеш кога си ги сменял и ще си спокоен. Пневматика си е и с годините си заминава.
                            И с новата риза и тефлоновата втулка ще си сигурен, че компресора си блъска на макс
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • #74
                              Как си почистваш частите, че ги докарваш до такъв блясък? Супер изглеждат

                              А и каква добавка сложи в маслото на скоростната кутия?
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-11-15, 08:04.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Още един Рейндж Ровър П38

                                Първоначално публикуван от Ianaki Преглед на мнение
                                Как си почистваш частите, че ги докарваш до такъв блясък? Супер изглеждат
                                Проста е схемата.
                                На Химна е продукта Торнадо се казва двукомпонентен обезмаслител. Разреждаш го 1:10 стс вода в големия леген аз си имам голям пластмасов резервоар 20 литра течност и общ обем около 60литра. От там топиш частите четка с твърд косъм дълга четка за тръбните канали (от лефчето са четките) после изплакваш с вода обдуфваш веднага със въздух и после пръскаш обилно със wd40.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X