Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един Рейндж Ровър П38

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Още един Рейндж Ровър П38

    Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
    Браво,
    Много хубаво е станало, Поздравления за труда и подхода.... и аз така се опитвам да правя нещата.
    Съветвам те да я дадеш за горещо поцинковане.
    След това няма да имаш никога проблеми с ръжда повече. Единственото след цинка е че трябва да прекараш всички по-малки отвори с свредло, за да се очистят от цинка.
    Поздрави
    Благодаря...

    Иначе за поцинковането знам, но няма да е сега, на на лято със преправените слайдери.

    Имам пясъкоструй така че не мие проблем да ги изчистя после.

    Във момента ще минат само с две ръце безумна боя...

    Между другото след поцинковането трябва да се минат много набързо със ситен пясък (колкото да матира) и после боята държи нечовешки, изпробвано преди многократно.

    Коментар


    • #92
      От: Още един Рейндж Ровър П38

      Браво бре - на дневна светлина още по-добре се вижда добрият резултат
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • #93
        От: Още един Рейндж Ровър П38

        Много хубаво направено!

        Единственият проблем е, че няма да имаш лесен достъп до лебедката, но компромис все от някъде трябва да се направи
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • #94
          От: Още един Рейндж Ровър П38

          Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
          Много хубаво направено!

          Единственият проблем е, че няма да имаш лесен достъп до лебедката, но компромис все от някъде трябва да се направи
          Както казваше П. Бочаров "Да ама не"

          Бронята не съм я довършил, взех малко размери и очаквам лазеристите да ми резнат усилващите пластини до ден два, и тогава ще се появи дупката при въжето отгоре.

          Отделно че отхвърлих още малко работа по крепежите и защитата, така да се каже тея снимки са алфа версия

          В неделя се надява и финалния продукт да е готов.

          Коментар


          • #95
            От: Още един Рейндж Ровър П38

            Е - все пак тва Рейнджа не е кат Дефито - колко па често да му трябва лебеда?
            Само когато е с нас на разходки
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • #96
              От: Още един Рейндж Ровър П38

              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
              Е - все пак тва Рейнджа не е кат Дефито - колко па често да му трябва лебеда?
              Само когато е с нас на разходки
              Е - с тебе нали се разбрахме, на Рейндж Роувър лебедката е просто моден аксесоар.....

              ЗА БОГА ТОВА Е РЕЙНДЖ ТОЙ НЕ ЗАКЪСВА

              Коментар


              • #97
                От: Още един Рейндж Ровър П38

                Някъде бях чел, че свързват през клапани възглавниците на мост като на следващия Range Rover, това няма ли да ти реши проблема с втвърдяването с една сравнително лека процедура клапани, маркуч и тройници и да го пускаш на offroad

                Коментар


                • #98
                  От: Още един Рейндж Ровър П38

                  Първоначално публикуван от manta2005 Преглед на мнение
                  ЗА БОГА ТОВА Е РЕЙНДЖ ТОЙ НЕ ЗАКЪСВА
                  Що рече?

                  Коментар


                  • #99
                    От: Още един Рейндж Ровър П38

                    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                    Що рече?
                    Нали знаеш че тА обичам .......

                    Коментар


                    • От: Още един Рейндж Ровър П38

                      Първоначално публикуван от Ianaki Преглед на мнение
                      Някъде бях чел, че свързват през клапани възглавниците на мост като на следващия Range Rover, това няма ли да ти реши проблема с втвърдяването с една сравнително лека процедура клапани, маркуч и тройници и да го пускаш на offroad
                      Малко по сложно е, ако го направиш едновременно на двата моста и нямаш стабилизираща щанга няма кой да задържи джипа хоризонтален,

                      По принцип П38-цата имма кросване на предния мост но само спрял го ползва и в определени условия.

                      В момента правя откачваща стабилизираща щанга и това ще помогне, но няма да свържа възглавниците, това дава малко но взима много или поне изисква много мислене в конкретните ситуации в които може да помогне.

                      Коментар


                      • От: Още един Рейндж Ровър П38

                        Първоначално публикуван от manta2005 Преглед на мнение
                        Малко по сложно е, ако го направиш едновременно на двата моста и нямаш стабилизираща щанга няма кой да задържи джипа хоризонтален,
                        А ако се остави стабилизиращата щанга? Или тя ограничава повече ходовете?

                        П.П. Колко излизат едни такива степенки долу горе като цена? Доста добре изглеждат, но няма ли да се хлъзгат?

                        Коментар


                        • От: Още един Рейндж Ровър П38

                          Първоначално публикуван от Ianaki Преглед на мнение
                          А ако се остави стабилизиращата щанга? Или тя ограничава повече ходовете?

                          П.П. Колко излизат едни такива степенки долу горе като цена? Доста добре изглеждат, но няма ли да се хлъзгат?
                          За хлъзгане не се хлъзгат, но има начин да се реши този проблем ако се появи.

                          За материал на мен ми стъпи 60лв лазер и сгъване на основите, 13,50 за високоякостни болтове и гайки, 34,50 за тръбите, колената не ги помня но са нещо 10лв. (неможах да ги сгъна тръбите с моя тръбогиб и не ми се занимаваше повече с тях), Дискове за флекс 2 бр - 5лв.

                          Те това е за материали, работа две съботи - неоценимо, боя една събота но ще я сменям че не ме кефи.

                          Иначе има готови на терафирма май към 1100 лева бяха. и ги слагаш за половин ден

                          Относно стабилизиращата щанга смятам че само с нейното откачане ще постигна повече ход от колкото с кросване на възглавниците.

                          Коментар


                          • От: Още един Рейндж Ровър П38

                            Имам нужда от помощ,

                            Издирвам заводските протектори за фаровете и стоповете на П38, цените на нови ги знам и НЯМА вариант да ги платя на тази цена. Та ако някой продава на нормална цена да казва.

                            А по принцип издирвам размери на тях, мисля ако не ги намеря да ги изрежа от метал. Ако някой има възможност много бих имал желание, ако някой ги има да ги снима от различни страни със една линия или рулетка на снимката, желателно е снимките да са в правилна проекция.

                            Ако някой продава и преден заводски булл/буш бар също на нормални пари да сФирка.

                            А аз съм се захванал покривния багажник и стълбата за заднта врата, планът е напролет (другата) да го боядисам в цвят Tangiers Orange.

                            а между другото има малък напредък

                            Тест на шегела
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6849826bd2b81fb853c4a5639824431c7df74ad66ebdf1610068f13b0137cd8a.jpg
Прегледи:1
Размер:63.1 КБ
ID:5704389

                            и най- чистата която имам

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f045e1173612d2ce53a9add5aae574553236ed8744ef3a2150af249c7c270d6c.jpg
Прегледи:1
Размер:78.5 КБ
ID:5704392

                            Коментар


                            • От: Още един Рейндж Ровър П38

                              Махай го тоз шегел отпред - ко го кичиш, се едно е... айде да кажа селяния, да не споменавам марки
                              Иначе е станало много добре - най-прибраната броня за п38, която съм виждал изобщо!
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Още един Рейндж Ровър П38

                                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                                Махай го тоз шегел отпред - ко го кичиш, се едно е.!
                                Нали требва да се изфръцка бре.

                                п.п.Николайчо,кат си почнал давай до край поне.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X