Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

    Тези дни беше кучи студ,единственото което успях да направя е,да монтирам бензиновия резервоар на мястото му.Два дена го държах в нас да изсъхне от боята,когато реших да го снимам на място,батериите на фотото се предадоха от студа.Иначе за клетката за която имах запитване "защо я правя" при положение,че нямам хард изпълнения,вижте това...
    http://www.youtube.com/watch?v=HiNLP...eature=related
    Показа на Тойотките как се прави,добре поне,че смъкна детето преди да се докаже какъв мъжага е.Джипа беше много нагласен да му се чудиш как не е монтирал Ролкейдж,там поне са им без пари и им пристигат готови,само едно пробиване на калници има.

    Коментар


    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

      Понеже аз питах за кейджа, да кажа че точно такива изпълнения, като това на клипа за мене са супер безмислени и насила предизвикват съдбата.Моето виждане за прекарване на свободното време сред природата не включва намирането на най-кофти мястото в цялата околия и системните опити да счупя някой джип минавайки многократно през въпросното място.Още по-малко пък го свързвам това нещо с концепцията на дълъг и тежък Рейндж какъвто подготвяш ти.Иначе и тогава казах, че моето мнение не е меродавно и просто от любопитство питам.Пожелавам ти успех с проекта и дано никога да не тестваш кейджа, в каквато и да е реална ситуация дали върши работа.
      Subaru Legacy 2.5
      Suzuki GS500 E

      Коментар


      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

        Не искам да остана неразбран.Предният ми пост не е написан с никакви задни мисли или сарказъм.Клипа който постнах е главния виновник да правя клетка в джипа,много ме впечатли още първия път като го гледах.Знам,че концепцията на джипа не е правилна за хобито което практикувам,но много ми харесва да си правя машината,силно се привързвам към всяка моя кола и влагам цялата си любов в тях.Не искам да направя най-добрия джип,но искам когато ми се дигни адреналина да съм сигурен,че вечерта жена ми няма да ме целува студен.
        Надявам се да не съм станал досаден.Благодаря.

        Коментар


        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

          Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
          Не искам да остана неразбран.Предният ми пост не е написан с никакви задни мисли или сарказъм.Клипа който постнах е главния виновник да правя клетка в джипа,много ме впечатли още първия път като го гледах.Знам,че концепцията на джипа не е правилна за хобито което практикувам,но много ми харесва да си правя машината,силно се привързвам към всяка моя кола и влагам цялата си любов в тях.Не искам да направя най-добрия джип,но искам когато ми се дигни адреналина да съм сигурен,че вечерта жена ми няма да ме целува студен.
          Надявам се да не съм станал досаден.Благодаря.
          БРАВО!
          За всичко което правиш с такъв мерак и желание!
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

            Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
            Не искам да остана неразбран.Предният ми пост не е написан с никакви задни мисли или сарказъм.Клипа който постнах е главния виновник да правя клетка в джипа,много ме впечатли още първия път като го гледах.Знам,че концепцията на джипа не е правилна за хобито което практикувам,но много ми харесва да си правя машината,силно се привързвам към всяка моя кола и влагам цялата си любов в тях.Не искам да направя най-добрия джип,но искам когато ми се дигни адреналина да съм сигурен,че вечерта жена ми няма да ме целува студен.
            Надявам се да не съм станал досаден.Благодаря.
            Щастливец си ти. И аз се влюбвам, ама все в кочини.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

              Браво за ентусиазма и дано те радва безброй безаварийни километри колицата, която правиш с любов.Следя ти темата с интерес, защото си личи че правиш нещата с мерак.Аз също не съм искал да прозвуча заядливо или нещо такова.
              Subaru Legacy 2.5
              Suzuki GS500 E

              Коментар


              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                П.С: Лебедка няма ли да слагаш? Гледам не предвиждаш място в бронята.
                Без да прозвучи като оплакване от моя страна,но последно време са ме налегнали сериозни здравословни проблеми и въобще не ми е до джипа.Просто ми падна много изгодна оферта
                на която не можах да устоя

                И тъй като шило в торба не стои се заех да я монтирам.Монтажната планка е от рифел 5мм монтиран на две гръб в гръб.

                Ролковият водач е максимално прибран



                В крайна сметка се получи даста прибрано

                Коментар


                • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                  Браво за добре свършената работа ! Още не си почерпил за неустоимото предложение с лебедката А жена ми каза току що , че и ние сме имали да черпим та да взема една бутилка червено вино и две с лимонада да те викам на гости А по темата виж какво съм ти нагласил и те чака !
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0371.jpg
Прегледи:1
Размер:120.7 КБ
ID:5361752
                  2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                  ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                  Коментар


                  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                    Най сетне,малко празници и естествено време за работа по джипа.Заех се окончателно да монтирам лебедката.Поради естеството на монтажа се наложи да скъся дръжката на реверса.
                    Лебедката се мушна между рогата на рамата под перките на климатика


                    Наложи се да изрежя малко от маската


                    Плочата от вътрешната страна я хванах на 3 места към рамата.

                    Кутията с релето се сгуши до акумулатора

                    Тези дни мисля да паля,така че започнах и монтажа на газовата инсталация,но първо се наложи да струговам плочката до неопходимия диаметър.

                    Накрая на деня ми остана време да си направя възможно най-прибрания теглич.Оригиналните не ме кефят изобщо,стоят гато котва на джипа.Имах такъв и заради него счупих един кардан,идеята е да позволява гънене на ремаркето във всички посоки с максимална свобода(ябълката остана за ремаркето на лодката,тя се пуска на равно място)

                    Коментар


                    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                      Тези дни поработих още малко по джипа.Първо се хванах да си оправя инсталацията по инжекциона,всички букси бяха почупени и без клипсове

                      Благодарение на колегата 75 turbodelta ги смених с тези

                      След големия гърч по запояване и изолиране дойде ред и на водната система.Нямате си на представа колко трудно намерих колена Ф40,взех 2-3 маркуча с повече чупки и от тях си изрязах необходимите завои,тръбата е хромникел ф40Х1.5.В крайна сметка се получи нещо такова

                      После се наложи преправяне и на тръбната система към парното,един път заради газовото и втори път заради една моя приумица.
                      Отклоненията за изпаритела

                      Всичко минава на косми разстояние

                      Ето я и приумицата,дали ще работи,само времето ще покаже.

                      Тук е мястото където направо си заспа.Връзва се на кръга на парното и постоянно се подгрява


                      За сега толкова,тези дни се надявам да направя първи опити да паля.

                      Коментар


                      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                        Днес,след точно 1година и 15дни запалих.Успях дори и да го покарам малко(клипче има Павката,може и да го качи).Имах някои и други неуредици,но като се има в предвид,че неразбирам нищо от електрики съм доволен.Утре почвам изпускателната система,че от мерак не остана време за нея.

                        Коментар


                        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                          Клипа не мога да го кача тук , иска ми регистрация в Ютуб а аз нямам таква , но имам една доволна снимка Инак сравнително гладко протече процеса по запалване на тая сбирщайн мания Няма да споменавам дребните бъгове в които ни беше забъркал важен е резултата С нетърпение очаквам да сложиш стъкло , ауспуси и документите да уредиш и да покараме и направим нужните настройки
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0420.jpg
Прегледи:1
Размер:76.7 КБ
ID:5370367
                          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                          Коментар


                          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                            БРАВО!!!!
                            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                            Коментар


                            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                              Ха честито, сега чакаме и тест на черно.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                                Супер изглежда - дотъркаляй го ако можеш на Лазарово, че да го видим на живо
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X