Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

    Заварих тръбите,изчистих обзорната рамка и намазах с ръждопреубразувател.Уре грунд и боядисвам.

    Реших да се пробвам да монтирам твърдия таван в джипа,тук трябва да се отреже

    След дълго рязане,дигане и сваляне се получи нещо такова



    Изглед от пред,мисля на прозореца да залепя по една затъмнена ивица,за да не се виждат тръбите от вън.

    и от зад

    Ако някой си мисли,че напасване на таван не може да отнеме един ден,греши.
    ПП Някой да знае дали предния прозорец на Диско 1 става за Класика?Моя се счупи,както стоеше на покрива,в интерес на истината имаше чукнато от камъче.


    Счупеното е точно през средата на чукнатото.

    Коментар


    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

      Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
      ПП Някой да знае дали предния прозорец на Диско 1 става за Класика?
      115 лв нов китайски. Изглежда читав.

      Коментар


      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

        Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
        115 лв нов китайски. Изглежда читав.
        Къде е това?

        Коментар


        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

          Кобрите имат стъкла - сменяй, защото единственият ми акт в живота е за пукнато предно стъкло...
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

            Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
            Къде е това?
            Кобра София. Ползвам вече второ такова.

            Коментар


            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

              Слагй ново стъкло и не го мисли, тамън ще го залепят качествено. Че моето тече на едно-две места в автомивка и при пороен дъжд. Сега като видях при теб какво е под стъклото от ръжда, се замислих и аз сериозно дали като проимам парици, да не сменя директно стъклото, че и да почистя под него по време на тая смяна.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                Тракторист обади ми се и ще те свържа с едни познати дето се занимават със стъкла. Много са добри и работят от 100 години само това. Предполагам ще ти дадат добра оферта.
                А тавана честно ти казвам хич не ми харесва как е станал. Рязан, наден, все едно е присаден и не е за там. Не съм идвал отдавна при тебе да ''посмърдя'' малко

                Коментар


                • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                  Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                  Тракторист обади ми се и ще те свържа с едни познати дето се занимават със стъкла. Много са добри и работят от 100 години само това. Предполагам ще ти дадат добра оферта.
                  А тавана честно ти казвам хич не ми харесва как е станал. Рязан, наден, все едно е присаден и не е за там. Не съм идвал отдавна при тебе да ''посмърдя'' малко
                  Батко,за сега си намерих прозорец,е вярно че е на старо,но на цената на която ми го предложиха просто не можеше да се откаже.Ако се счупи при слагането ще те имам в предвид.Относно тавана,това не е готовия вариянт,сега съм му махнал тапицерията и ще го тапицирам на място когато го монтирам.Иначе по темата,тези дни грундирах,но при този студ грунда съхна 3 дни.


                  Направих си и дръжки,при тази височина на джипа ми беше писнало жената да се катери по седалката докато се качва.


                  И сега всичко в черно


                  От сега се вкарвам в следващия проект


                  но това ще стане когато тръгне джипката
                  За сега толкова.

                  Коментар


                  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                    Става твърде интересно.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                      Е Тарга нали трябва като отиде после на експедиция( с РР-Гаубица+ремарке с 31-ци )с въдици на язовир Цонево да няма вариант да закъса барабар с някое Голфче Иначе браво за ентусиазма , следя съвсем отблизо проекта и мога да освидетелствам собственика за чисто луд тип ! Успех и скоро да му чуем гласчето а
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                        Колега,
                        джипката ти става супер.
                        Имам един въпрос. От къде намери тапицерия за тавана? Питам защото моя е 1988 година, и до колкото знам е масов дефект, и тавана е виснал; изглежда ужасно, и искам да го сменя. Ако някой колега знае за Пловдив или София да дава адреси.
                        Мерси

                        Коментар


                        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                          Първоначално публикуван от LR-RR Преглед на мнение
                          Колега,
                          джипката ти става супер.
                          Имам един въпрос. От къде намери тапицерия за тавана? Питам защото моя е 1988 година, и до колкото знам е масов дефект, и тавана е виснал; изглежда ужасно, и искам да го сменя.
                          Не знаех,че увисването е масов проблем щях да предложа да си сменя тавана с някой и без това ми трябваше само черупката,тапицерията я разлепих и изхвърлих.Смъкни си тавана и го дай на тапицер,лесен е за облепяне защото е твърд.
                          Тапицерия не съм намерил,ще го тапицирам с изолация на "Изолайн"самозалепваща 6мм. черна.Ще стане интересно.

                          Коментар


                          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Става твърде интересно.
                            Тарга,тези редуктори не са мои,само съм постнал снимки.Сега правя проекти и прогнозни цени и живот и здраве ще ги почвам.

                            Коментар


                            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                              Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                              Не знаех,че увисването е масов проблем щях да предложа да си сменя тавана с някой и без това ми трябваше само черупката,тапицерията я разлепих и изхвърлих.Смъкни си тавана и го дай на тапицер,лесен е за облепяне защото е твърд.
                              Тапицерия не съм намерил,ще го тапицирам с изолация на "Изолайн"самозалепваща 6мм. черна.Ще стане интересно.
                              Преди години имах такъв проблем на едно Чероки. Претапицирах го с някаква дамаска, която си харесах в магазин за платове. Беше черно подобие на плюш с много къси влакна - нещо като фалшивия велур за якета, но по-твърдо. Залепване към тавана (след сваляне на старата тапицерия и остъргване на изгнилия дунапрен, който всъщност е причинителя на проблема) с техническо спрей-лепило (вече се намира навсякъде). Подарих колата на приятел и я виждам сравнително често - тавана не е мръднал вече шест години.
                              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                              Коментар


                              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                                Да взема да докладвам какво понаправих тези дни въпреки студа.
                                Горе-долу докарах някакво подобие на таван,първо го разтапицирах и прикрепих с помоща на рапидки към клетката


                                След това го облепих с изолация 9мм.Идеята на изолацията е,да предпазва джипа колкото се може по-дълго от външните условия.


                                Няма много търговски вид,но след изграждане на ролкейджа на места тавана остана на гола ламарина и имаше опасност зимата направо да тече от конденз.
                                После зе заех да довърша резервоара за бензин,който заради газовите бутилки се наложи да изместя от външната страна на рамата.Резервоара го бях правил още есента,но
                                при пробите с нафта и тебешир показа пробив на две места.За да е по-сигурен го зашкурих целия и го презаварих наново.

                                Нивомера си е същия от стария резервоар и на същото място

                                монтаж на бензинова помпа

                                и всичко на място


                                дори гърловината си остава същата.Разликата от преди е единствено резервоара от външната страна на рамата.
                                За сега толкова,резервоара го боядисах в Събота и днес още лепни.
                                Последно редактирано от djidjo; 31-01-12, 21:56. Причина: допълване снимки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X