Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Организация има, запази си 7 и 8 юли свободни, Джиджо ще го каня специално, той още не знае. Ти подсигури Митака наличен също, нали вече е с осмака, за другото аз имам грижа.
    А гости , фенове на модела ще приемате ли ???
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

      Гостите са добре дошли, организира се от Ленд Ровър Ентусиастс България, а нашите мероприятия са по традиция отворени. Но само да предупредя, ще е дълбоко в гората
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

        Ако ремонта на двигателя ми, мине безпроблемно, да мина и аз, да почерпя идеи за класика. А мястото къде ще бъде?
        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

        Коментар


        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

          Ще кажа малко по-късно
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Организация има, запази си 7 и 8 юли свободни, Джиджо ще го каня специално, той още не знае. Ти подсигури Митака наличен също, нали вече е с осмака, за другото аз имам грижа.
            Злати аз няма да мога да присъствам. В чужбина ще съм. Ще убеждавам Митко да дойде с моя класик... Неговия осмак още се прави.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Организация има, запази си 7 и 8 юли свободни, Джиджо ще го каня специално, той още не знае. Ти подсигури Митака наличен също, нали вече е с осмака, за другото аз имам грижа.
              Джиджо вече разбра и има два въпроса.
              1-во къде ще е сбирката
              2-ро с малко дете мога ли да присъствам?
              Иначе да кача малко снимки от работата.Все повече му се вижда края на този проект.
              Първо направих барчето,че от донора не бях взел нищо а моето беше много натрошено.Съжелявам,че е от рифел,но аз това мога да обработвам

              Направих си приспособление за нит-гайките по колонките

              Гайките стават перфектно и много лесно.Преди ги правих с два ключа,но много трудно се държи контра и много се кривят болтовете.Сега става без каквото и да е усилие.

              Крайният резултат е задоволителен



              Днес го демонтирах за боя(не съм снимал,всеки знае как се боядисва с четка)
              Днес в края на деня ми пристигна прозореца от Злати.Първоначално си мислех да възтановявам рамката на Злати,но това ме отказа

              Започнах внимателно с флекса да режа рамката

              махнах долната греда,ши....я джам неще да излезе.Достраша ме да напъвам и затова започнах да режа и в горните ъгли


              и отгоре

              голям страх брах,на косъм от прозореца.В крайна сметка излезе

              Накрая имам един въпрос.Това има ли някакъв начин да се залепи към реотана?

              ПП Една снимка с благодарности към Злати.Ще ги запазя и двете на прозореца.

              За днес толкова.Утре пак.

              Коментар


              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                Махни ги тия стари лепенки, ще ти дам нови като се видим. Когато имаш време, ми звънни на мобилния да ти разправя за сбирката. Отговора е , че е ще е на Балкана и че може с малко дете.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                  Доста хора ще сме с децата - и аз първо това питах
                  За прозореца - може лекичко да зачистиш лака и да го запоиш на друго място - но трябва да е спойка.
                  След това може да капнеш и лепилце.
                  Всичко това го направи обаче най-накрая, че като преметаш много джама се веднъж ще го закачиш и изкъртиш.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                    Днес по график трябваше да довърша задния прозорец.Да,ама вчера като ходих за риба изгорях душмански и единственото което мога да облека е потник.Затова оставих прозореца за утре и се заех със задачите от списъка които са предвидени след като го подкарам по пътя,и имам свободно време.Реших да си удължа спирачните маркучи.
                    След лифта и боди лифта който направих(за да мога да сложа газовите бутилки на мястото на резервоара),не се съобразих и спирачните мъркучи които купих +2" дойдоха къси.Не ми се купуват нови затова реших да удължа тези.Най късия мъркуч който намерих беше 157мм

                    номерът му е 8429(ако някой реши да прави същото да не губи време)
                    след това купих фибички за спирачни мъркучи на Лада

                    После направих една Г образна планка дебела 2мм,за да стоят стабилно.Големите отвори са 16мм.

                    хванах планката с два болта по 6мм и съм готов

                    така стоят фибичките

                    а ето така стоят в краен вариант

                    За днес толкова.Утре повече.

                    Коментар


                    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                      Aз да се похваля днес карах гаубицата , като дори успяхме с Джиджо да я дефектираме и своевременно да я поправим Човека е щастлив като малко дете по коледа
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0492.jpg
Прегледи:1
Размер:184.1 КБ
ID:5380931
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                        Отдавна ми е на ума да те питам, ма чак сега стигнах дотам - този маркуч, който си ползвал за входящият въздух (синичкият) - отде, какъв?
                        http://www.offroad-bulgaria.com/atta...7&d=1336245049
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          Отдавна ми е на ума да те питам, ма чак сега стигнах дотам - този маркуч, който си ползвал за входящият въздух (синичкият) - отде, какъв?
                          http://www.offroad-bulgaria.com/atta...7&d=1336245049
                          Даде ми го един приятел.Мисля,че го взема от магазин за ВиК материяли.Вътрешен диаметър около 73мм,Тръбата на филтъра трябва да се нацепи и да се направи като конус защото е 77мм.Не съм пробвал да нагрея маркуча и да видя дали нямаше да се разстегни и да се наниже.

                          Коментар


                          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                            Днес се разходих до Нова черна на състезанието.Това беше първия преход на джипа и той не ме разочарова(освен на края).Динамика се усеща само на кикдаун,иначе със 100 върви на 1750 оборота.Гумите вият ужасно чак се не трае,твърдо съм решил да ги разкарам.На връщане се проби питата на парното,всичкия антифриз се изля в джипа,до вчера беше с вода.
                            Въпроса ми е,парното на Диско1 става ли на Класика?Другият вариант е да търся ново от англетата,но алтернативата от Диско по-ме изтегля,че ги има много на части.

                            Коментар


                            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                              Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                              Въпроса ми е,парното на Диско1 става ли на Класика?
                              Не става. Диско 1 е модерен джип.

                              Коментар


                              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                                http://www.rimmerbros.co.uk/Item--i-GRID009232

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X