Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

    Мерси за съвета за дюзата ,,, и за съвета за спрея,, аз щото не всекидневно чета форума преди твоя съвет един човек в хранителен магазин ми каза да взема Етер това го имало в секи магазин за авто части и да сложа в филтера за ваздух и точно така и стана ,, сложих и даже с паднал акумулатор само един път завртя и запали,, е сега вече е по лекичко в събота съм уредил за компюторна проверка на всичко що то преди 15 дни правих компютер и дюзите бяха на ред всички нямаха никакво отклонение ,, сега в събота пак ще му направя и ще видим,, обаче искам да кажа като савет за всички учасници в форума бутилка Етер винаги в колата ,, те ги има различни ти имаш от сонах ,мойта е някаква измислена F1 имало и на валволин няма значение каква обаче такова нещо винаги в колата. Мерси още веднаш за съдействието !!!

    Коментар


    • #62
      От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

      Здравейте!И аз съм с една спрей-бутилка за лесен старт в багажника,утре ще видим.В упътването пише,че най-напред подгряваме,когато лампата за свещите изгасне,без да връщаме ключа наляво,пръскаме 2 сек. и въртим.Утре ще пиша.
      Grand Cherokee 2.7crd Limited

      Коментар


      • #63
        От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

        Ще запали без проблем,но дюзата ще иска смяна.

        Коментар


        • #64
          От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

          Първоначално публикуван от Toni Gr Преглед на мнение
          Здравей,би ли споделил актуална цена на смяната?И какъв по-точно спрей си използвал?Поздрав!
          Има руски спреичета на 5лв,перфектни са.

          Коментар


          • #65
            От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

            Внимателно колеги с тези етери че имат неприятното свойство да късат я бутала я биели...мисълта ми е не са панацея и за всеки ден.
            BMW X6

            Коментар


            • #66
              От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

              По някога късат и колянов вал,та че по кротко със спрея.
              Mitsubishi Padjero 2, 2.5
              тел 0898-31-о8-41

              Коментар


              • #67
                От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

                Такова нещо съм ползвал един-единствен път преди много години. Имах една малка дизеларка, която зимно време палеше само с дърпане, та реших да пробвам със спрей. Звукът, който се чу от двигателя ми изправи косата и от тогава не съм си и помислял за него.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #68
                  От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

                  Никаква разлика,със или без спрей!Сега се питам да се радвам ли,че не е дюза,или не?!?
                  Grand Cherokee 2.7crd Limited

                  Коментар


                  • #69
                    От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

                    По-скоро не, защото вероятно става въпрос за ниска компресия ....
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #70
                      От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

                      Може да му е малко етера, може да не работи подгряването. Май не съм
                      споменал, че имам добър скенер с добър софтуер за Крайслер. Проблема е, че не съм го тествал достатъчно на Джип и не съм много сигурен в диагностиката. Ако искаш ела и ще го тестваме, а диагностиката ще я мина в графа забавления.
                      Ако пък се закучи, имам колега професионален диагностик. Ще си домъкне КТS-a и колбите, и ще си каже какво му е.
                      От теб зависи.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

                        Едва ли е от компресията. А тези двигатели трябва да палят без подгряване и на -15 градуса.
                        Ти проверява ли какви грешки ти дава бордовия компютър?
                        Има вероятност и да не си си послужил правилно със спрея. Всъщност освен, че се пръска към 2 секунди после е добре да се изчака 3-4-5, за да може течността да се изпари добре и да се смеси с въздуха.
                        Със сигурност е трябвало да чуеш детонации след пръскането със спрея. Освен това количеството, което се впръсква за 2 секунди е повече от достатъчно двигателя за "заработи" поне няколко оборота.
                        Ако не е дюза има вероятност да е и от помпата (това не е по-страшно... всъщност помпата на тези е много проста).
                        Абе във всички случаи явно трябва да се види от специалист. Тук видях, че има предложения от колеги - може да пробваш. Аз за сега мога да кажа, че не съм се разочаровал от Еди.
                        Успех!
                        Suzuki GSXR
                        VW Touareg
                        Mitsubishi Pajero II

                        Коментар


                        • #72
                          От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

                          Благодаря на всички,ще звънна тия дни на Андро,че Вл.Вазов нещо ми е далече.
                          Grand Cherokee 2.7crd Limited

                          Коментар


                          • #73
                            От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

                            Привет на Всички колеги от форума!От 4 месеца съм горд собственик на Grand Cherokee 2.7crd Overland!До сега не съм имал никакъв проблем,но.....!Не бях го палил 7 дни,и вчера като се опитах да го запаля уви не запали!Подгрявах го няколко пъти,но не и не....!Въртях докато почти падна акумулатора но не и не!Сякаш умря,а не ми дава грешка!Моля помогнете,защото се разболях по тая кола!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

                              Първоначално публикуван от izidor66 Преглед на мнение
                              Привет на Всички колеги от форума!От 4 месеца съм горд собственик на Grand Cherokee 2.7crd Overland!До сега не съм имал никакъв проблем,но.....!Не бях го палил 7 дни,и вчера като се опитах да го запаля уви не запали!Подгрявах го няколко пъти,но не и не....!Въртях докато почти падна акумулатора но не и не!Сякаш умря,а не ми дава грешка!Моля помогнете,защото се разболях по тая кола!
                              Прегледай цялата тема - има няколко проблема, които могат да ти хванат окото.
                              Ето например един тест:

                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...28#post1754628
                              Suzuki GSXR
                              VW Touareg
                              Mitsubishi Pajero II

                              Коментар


                              • #75
                                От: Проблемно палене Гранд Чероки 2.7 crd /2002 г/

                                ...проверка за въздух в нафтопровода след филтъра - при мен там са прозрачни маркучетата и се виждаха мехурчетата въздух.
                                Не съм капацитет - при мен беше това.
                                Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X