Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Едното е panic. На някои го има изведено. Можеш да си купиш и кутийка с такъв. Пуска алармата от него принудително. Примерно, ако си мразиш комшиите...
    Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
    Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Едно "panic", ако ти прилошее в колата, да привлечеш Фниманието на загрижени люде. Другото е за разделно отваряне на стъклото на задната врата (на багажника) да не вдигаш / отваряш цялата врата, за да пуснеш кесия с покупки вътре.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Монтирах си дефлектор, но не съм го пробвал още дали върши работа и да не би да тропа при движение въпреки, че има гумени крачета на него които опират в капака. Мисля да му залепя и надпис www.offroad-bulgaria.com
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170802_201525.jpg
Прегледи:1
Размер:1.40 МБ
ID:5761354Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170802_201532.jpg
Прегледи:1
Размер:1.32 МБ
ID:5761355

        И камера отзад, но еденичният ми дин спря да работи та днес отива не ремонт.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170802_201710.jpg
Прегледи:1
Размер:418.6 КБ
ID:5761356
        Jeep Grand Cherokee WG 2.7 CRD 2004 Facelift
        Моят канал: https://www.youtube.com/channel/UCtDVShnVmcfYEPWh8igsSNg?view_as=subscriber

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Купих си едни готини винилови лепенки, но още не съм ги тествал

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2017-08-03 20.39.30.jpg
Прегледи:1
Размер:326.1 КБ
ID:5762716
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Тоя дефлектор по-горе какво прави и какви ползи има от него? Не че ще сложа такова, просто ми е любопитно .

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
              Тоя дефлектор по-горе какво прави и какви ползи има от него? Не че ще сложа такова, просто ми е любопитно .
              Реално пази само от уроки, на теория пази от буболечки, мушици, камъчета и т.н.
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • Re: От: Какво направих по джипа днес?

                Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                Тоя дефлектор по-горе какво прави и какви ползи има от него? Не че ще сложа такова, просто ми е любопитно .
                Според мен това отклонява въздушния поток леко по нагоре от стъклото и така запазва мухите да не се размазват по предното стъкло
                Уайлдроувърс 4х4 ЕООД /Wildrovers 4X4 Ltd
                Авточасти за вашия Land Rover/Quality parts and offroad experience for your Land Rover
                +359 884 906 944 Ростислав / Rostislav

                Коментар


                • От: Re: От: Какво направих по джипа днес?

                  Точно така е :-) както казва wildrovers, като прибавим и защитата от малки камъчета и пясък.
                  Ако ви се случи да карате с относително по-висока скорост по песъклив път с някой пред вас, със сигурност ще има смисъл от него.
                  Ама това обикновенно се случва на "пустинните" джипове, при нас сякаш няма такава опасност.
                  В Сахара съм виждал направо "нарисувани" джипове от струята :-) Красиво стои...
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive II *
                  2" lift (Bilstein 5100 & IronRocks springs), General Grabber AT3 31"

                  Коментар


                  • От: Re: От: Какво направих по джипа днес?

                    Първоначално публикуван от lordoff Преглед на мнение
                    Точно така е :-) както казва wildrovers, като прибавим и защитата от малки камъчета и пясък.
                    Ако ви се случи да карате с относително по-висока скорост по песъклив път с някой пред вас, със сигурност ще има смисъл от него.
                    Ама това обикновенно се случва на "пустинните" джипове, при нас сякаш няма такава опасност.
                    В Сахара съм виждал направо "нарисувани" джипове от струята :-) Красиво стои...
                    Всички джипове, различни от УАЗ, с руски и украински регистрации, са с такива дефлектори. Аз също си мислех, че няма смисъл, но който не вярва, че има, да заповяда да види предния капак на моето "Либи" Също така, тука вече не знам, разните "братушки" пишат, че отклоняването на въздушния поток доста спасява от летящите директно в челното стъкло малки камъчета. На мен и двете ми джипки, като ги взех, имаха пукнатини от удар на камъче по предните стъкла. Ся, конкретно на бавен джип тип "луксозен трактор" може и да не му трябват, но на "Jeep" явно вършат работа.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Най-вече го сложих заради мушичките, които се лепят по стъклото.
                      Jeep Grand Cherokee WG 2.7 CRD 2004 Facelift
                      Моят канал: https://www.youtube.com/channel/UCtDVShnVmcfYEPWh8igsSNg?view_as=subscriber

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Карам с показания дефлектор и на моя джип. Реално ми се струва че на отворени стъкла шуми по-малко. На стъклата имам ветробрани, но все пак откакто имам и дефлектор ми се струва че има една идея намаляване на шума. При 150км/ч последно към морето ме валя през цялото време, може и да е имало разлика в количеството вода което събира на предното стъкло защото чистачките почти не ги ползвах.

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                          Карам с показания дефлектор и на моя джип. Реално ми се струва че на отворени стъкла шуми по-малко. На стъклата имам ветробрани, но все пак откакто имам и дефлектор ми се струва че има една идея намаляване на шума. При 150км/ч последно към морето ме валя през цялото време, може и да е имало разлика в количеството вода което събира на предното стъкло защото чистачките почти не ги ползвах.
                          Аз нямам ветробрани на стъклата все още, но и аз забелязах, че при висока скорост шуми по-малко.
                          Jeep Grand Cherokee WG 2.7 CRD 2004 Facelift
                          Моят канал: https://www.youtube.com/channel/UCtDVShnVmcfYEPWh8igsSNg?view_as=subscriber

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Свалих на дамския Черок раздатката, взех от единия донор раздатка с намерението да ги сменя обаче къде да знам, че донора имал руптура на аортата и като отлепих раздатката все едно го прободох в сърцето, шурнаха едни червени кърви АТФски, гаража стана като кланница

                            Дано поне проляната кръв омилостиви боговете на Чероки та донорската раздатка да е слънце, пу пу а дано...

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2017-08-05 19.21.53.jpg
Прегледи:1
Размер:113.3 КБ
ID:5762804
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2017-08-05 19.22.06.jpg
Прегледи:1
Размер:271.8 КБ
ID:5762805

                            Интересното е, че раздатките са леко различни, забележи колко АТФ събират по етикет

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2017-08-05 19.24.16.jpg
Прегледи:1
Размер:94.2 КБ
ID:5762806
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2017-08-05 19.24.21.jpg
Прегледи:1
Размер:104.5 КБ
ID:5762807
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Смених ролки, пистов ремък, водна помпа, антифриз, махнах термостата, смених кардан заден, смених раздатка, смених делко, направих центровка на двигателя и сефте днес минах 100тина КМ на газ, доволен съм много от резултата.

                              Остана едно спорадично прекъсване и на газ и на бензин, винаги си го е имало, може би трябва да сменя свещи и кабели.
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Здравейте! Реализирах проекта от тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=221179

                                Дано е полезно и за вас!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X