Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
    Как ръчно,че нещо не разбрах?
    Ако може повече подробности,или Дедо Владо да каже.
    Доколкото съм наблюдавал процеса - сваля се радиаторът, изкарва се на поляна / на открито, пуска се водоструйка в единия му отвор, от другия почва да тече гняс. Обръща се радиаторът и пак така, поставя се хоризонтално и пак така. Също с водоструйката се измиват всички ламели (оттам изтича... мамата си трака), при необподимост (ако водата не ще да прониква) се бърка с тънка дървена пръчица между ламелите, търка се с четка и така нататък. Операцията приключва, когато престане да изтича вода с някакъв цвят, радиаторът се монтира, нов антифриз и обезвъздушаване.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Извинявай те ако не е на място!!!Но имам гаден проблем.Не ми отчита нивото на гориво правилно и останах без гориво.Сега карам на страх някой ако може да ме напути към майстор който може да се справи

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Първоначално публикуван от rvpp Преглед на мнение
        Извинявай те ако не е на място!!!Но имам гаден проблем.Не ми отчита нивото на гориво правилно и останах без гориво.Сега карам на страх някой ако може да ме напути към майстор който може да се справи
        Все пак не е зле да напишеш кой модел е Jeep-а, ако изобщо е тази марка, де.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Първоначално публикуван от rvpp Преглед на мнение
          ..... някой ако може да ме напути към майстор .....
          То мераклии да те напУтят ще се намерят само напиши от къде си. В повечето пъти помага.

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Пак амортисьори. Вече почна да ме хваща смешката.

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Джипката е гранд чероки 2003 г 2,7 cdi и съм от Перник

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Е защо заплашваш сега?
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  тъкмо се зарадвах, че няма да има нещо друго спешно за сменяне след като ми пристигнаха шарнирчетата и ми светна лампата за ABS-а . Интересно е обаче, че като го чета не ми излиза на таблото някакъв код с грешка, която е свързана с него...

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Първоначално публикуван от rvpp Преглед на мнение
                    Джипката е гранд чероки 2003 г 2,7 cdi и съм от Перник
                    Смени си кофата в резервара, (наподобява кофа и е в формата на кофа).

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                      Смени си кофата в резервара, (наподобява кофа и е в формата на кофа).
                      Стрелката се движи без проблем нещо повече за тази кофа какво да гледамкато я сваля какво да търся от моргите за да не взема същата

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Първоначално публикуван от Rockata Преглед на мнение
                        . Интересно е обаче, че като го чета не ми излиза на таблото някакъв код с грешка, която е свързана с него...
                        Случва се ако боксуваш малко по-дълго.

                        Първоначално публикуван от rvpp Преглед на мнение
                        Стрелката се движи без проблем нещо повече за тази кофа какво да гледамкато я сваля какво да търся от моргите за да не взема същата
                        Движиш поплавъка и гледаш дали стрелката се движи, това на контакт.
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          Случва се ако боксуваш малко по-дълго.

                          Движиш поплавъка и гледаш дали стрелката се движи, това на контакт.
                          Можеш ли след нова година да го вземеш и да оправиш проблема???

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Може
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              След нова година ще ти звънна да се разбереме кога и къде та ти го оставя

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Какво, какво - ми купих го!
                                Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
                                Kia K5 LPG 2012 г.
                                LZ1DED

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X