Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Тампони на А рамо,шарнир А рамо,три кормилни накрайника,реглаж преден мост....
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      Имаме, кажи хубава добавка на Бардал за масло и за дюзи?

      И какво масло на Бардал да сложа в преден и заден диф, Сахара имам?
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:product_308.jpg
Прегледи:1
Размер:84.1 КБ
ID:5797519Това е добавката. Уникална е. Слагал съм след флъш пак на бардал в добавка на масло мотул. Няма да си познаеш колата.
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
        Това е добавката. Уникална е. Слагал съм след флъш пак на бардал в добавка на масло мотул. Няма да си познаеш колата.
        Уоу, не мога да повярвам на очите си, сложих две добавки, ЦераТек на Лики Моли и една добавка на Бардал и сега разхода ми на Вранглера падна, 7,4л дизел градско и пада под 6 литра извън градско, това с включен климатик и натоварен с багаж.




        Сега сериозно ВМ мотора чука като стар Кировец, квото и да му сложа не мисля, ще стане безшумен като бензинов двигател, а моя вече гони 250 000КМ та слагам добавки просто малко от малко уж да му удължа живота
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Бррр...Има някакво примърдване на оборотите при свободна работа на двигателя на място, като му подам газ когато е студен поема много мудно газта за момент, сякаш има някаква дупка и тогава се изрязва..сменях свещи, не се оправи, сменях бубини, пак не се оправи, вадих и чистих стъпковото моторче (бях май малко груб с него) и сякаш малко се оправи и при подаване на газ не се забиваше толкова работата на двигателя преди да се изфорсира ама пак сякаш не е както трябва...когато се стопли газта си я поема нормално, оборотите пак леко помръдват. Нещо и разхода ми май не е както трябва на газ. За справка някой може ли да ми каже разход на 4.7 на газ?

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Подарих единия Черок, който бе донор за части на едно момче от местната Джийп група, сега се освободи място в двора за нов Джийп над 300кс, идва Коледа може някой да ме зарадва

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2018-09-10 19.25.55.jpg
Прегледи:1
Размер:531.6 КБ
ID:5797816

            Трябва да налея ей тия в задния диф, че Пламен да е доволен все не ми одобрява избора на масла

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2018-09-11 11.20.47.jpg
Прегледи:1
Размер:109.6 КБ
ID:5797817

            После трябва да сложа ей тия повдигялки/подложки на задните седалки, че жената и щерката ми изядоха главата от мънкане колко бил неудобен за возене Вранглера ми

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2018-09-11 11.21.01.jpg
Прегледи:1
Размер:119.5 КБ
ID:5797818
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2018-09-11 11.21.09.jpg
Прегледи:1
Размер:131.3 КБ
ID:5797819
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Поясни какви са тези повдигачки на задната седалка?
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Според мен променят ъглите на седалката ама майстора да каже.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                  Поясни какви са тези повдигачки на задната седалка?
                  Ами малко променя ъгъла на седалките и много подобрява комфорта, още не съм го сложил ама видях в тубата преди време и после почетох отзиви, доста позитивни.

                  За супер бърз и евтин тунинг казват, че бил много полезен, сега вали тук и не съм го сложил та нямам отзиви.

                  Моята идея е, да тествам с тия, да взема размерите и после имам алуминий и ще си направя малко по-дебели защото аз ползвам пространството под задната седалка за складиране на инструменти, крик и т.н.

                  Ето ги - https://www.innovativejkproducts.com...t-recline-kit/
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Ясно. Дано да не си ги купил за колкото пише в линка!

                    https://www.ebay.com/itm/Back-Rear-S...cAAOSwUXxaj~h0
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                      Ясно. Дано да не си ги купил за колкото пише в линка!

                      https://www.ebay.com/itm/Back-Rear-S...cAAOSwUXxaj~h0
                      По-лошо, 26 паунда платих за тях, кажи ми сега с колко се набутах
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        В крайна сметка успя ли да го “обезшумиш” тоя вранглер?

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
                          В крайна сметка успя ли да го “обезшумиш” тоя вранглер?
                          Ти пък, козата си сака пръч, дори не съм го подхванал, четох, четох, тествах и осъзнах реалността 60-80% от шума идва от гумите, това в нормални условия а при нас на острова заради специалния асвалт(едър с дупки за да поглъща водата) шума от гумите е поне 20-30% повече от в Еропа, а и дори да обезшумя 98% от купето, ей тия 2% останалите обезмислят начинанието а и това е Вранглер не е Бентли, нали

                          Виж прегряването лятото вече ми е болка, мисля да боядисам или да сложа фолио на черния свалям покрив, сребърно фолио както направих Черока ще е много грубо ама ако намеря нещо красиво което да се маже с баданарката, го мятам.

                          Сега шегата на страна, онзи ден като го запалих след Лики Моли ЦераТек добавката забелязах следното, тръгна да работи по тракторски обаче след малко замърка като тигърче и стана осезаемо по-тих двигателя, не съм го мерил с уреда ама май верно тази добавка сменя звука на двигателя, преди добавката аз промих и маслото с друга отмиваща добавка, не знам, може и да си внушавам.
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Защо просто лятото не си махнеш твърдия покрив и вратите и не сложиш софт топ тип бикини? За чий ти е вранглер, ако няма да се възползваш от основните му предимства ?

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              Сега шегата на страна, онзи ден като го запалих след Лики Моли ЦераТек добавката забелязах следното, тръгна да работи по тракторски обаче след малко замърка като тигърче и стана осезаемо по-тих двигателя, не съм го мерил с уреда ама май верно тази добавка сменя звука на двигателя, преди добавката аз промих и маслото с друга отмиваща добавка, не знам, може и да си внушавам.
                              Внушаваш си.



                              Потърси в тубата тестове на Bardahl FULL Metal за да видиш кое работи.

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
                                Защо просто лятото не си махнеш твърдия покрив и вратите и не сложиш софт топ тип бикини? За чий ти е вранглер, ако няма да се възползваш от основните му предимства ?
                                Като каза врати, кой ще помогне с този кит дето се слага след като си избиеш с чука стоковите говнолински втулки на пантите. Опитах половината врати не можах да ги махна, като взема кита ще играе крик + големия чук.

                                Тавана не го махам щото където живея има повече дъжд от колкото слънце и прогнозата се мени всеки час, казвал съм ти ама ти ме ядеш постоянно

                                Ще ти ги върна като си сложа 500кс двигател на вранглера ще те питам абе ти що не можеш да въртиш гуми на 5та скорост с 40" гуми ))
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X