Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    О виж какви работи имало ,колко има да уча нали съм си новобранец.Сега ще видя някъде да купя такъв.И още един въпрос има дали огледалата на Теракана трябва да им се слагат допълнителни при теглене на каравана или е достатъчно широк и се вижда добре назад и само с неговите ? Благодаря колега .
    Последно редактирано от kgp68; 15-06-17, 18:56.

    Коментар


    • От: Terracan

      Колега , не съм теглил каравана , но съм теглил закъсал кемпер и не съм имал проблеми с видимостта.Според мен са достатъчно удобни , но като закачиш караваната ще имаш впечатления от "извора". Още един път успех с покупката и да се похвалиш !

      Коментар


      • От: Terracan

        Караваната ми е 2 м широка никакъв проблем, BMV х5 е по тесно и не се вижда като закача на него караваната


        08854467O8
        LZ1YDA
        Hundai Terracan 2.9 CRDI
        Suzuki Samurai 1.1

        Коментар


        • От: Terracan

          Айде, ще стискаме пали!
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • От: Terracan

            Първоначално публикуван от kgp68 Преглед на мнение
            Колега а как се разбират тези килограми или като я закачаш и повдигаш и преценяваш на око дето му казваме? И друг въпрос имам Англичаните пишат примерно като екстра тракшън контрол това какво значи спаред вас че задния диференциал е LCD защото в обявите никъде не пишат за въпросния диференциал . И най вероятно е хубаво да го има това чудо ако се копува и ако има избор разбира се нали така? Има два който са на по 90х мили или около 150х км това не са чак толкова лоши оферти според мен като се има впредвид какво изчетох за въпросните дюзи .
            Всичките се водят с ЛСД, сега дали работи наистина е Божа работа. Водят го с тракшън контрол , но няма реално. Онзи ден ми се наложи да се "изстрелям" за да се включа в движението защото бързо наближаваха коли стоях си на място почти и само задницата се позавъртя. Това реално защото бях с лек баир нагоре, иначе на равно доста бързо отлепя на първа и втора(с автомат съм).
            Последно редактирано от Juiced; 16-06-17, 08:06. Причина: Б
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • От: Terracan

              Не колега -не всички са с Lsd - това е екстра , и ако я притежава задния мост си има съответната лепенка на самия диференциал и на шофьорската врата. Това няма нищо общо с тракшън контрола.Няма Теракан с тракшън контрол -това са свободни съчинения на продавачите.Лимитед слип диференциала можеш да го усетиш в кал или на лед -прилича на удар в задницата на автомобила.

              Коментар


              • От: Terracan

                Не знам но май доколкото виждам не е позволено да се пускат линкове към обяви затова ще пробвам така :Hyundai Terracan estate care, diesel, manual, 1 year's MOT, service history, new injectors and full service completed last month (bill over £600. Leather seats, air-con, 2 keys, tow-bar, genuine car, comfortable and drives really well. No more timewasters please. Reduced for quick Sale £1200 този е 2004г на около 100х мили пък вече пише че е обслужен напълно и саму сменени разпръсквачите което най вероятно са дюзите според мен .Струва ми се добре за това което пише само дали ще ме зачака още месец ако ли не да накарам сина ми да звънне да поразпита може да го купи но много не разбира от коли и това ме притеснява .Вие на какво мнение сте струва ли си ?

                Коментар


                • От: Terracan

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  ...
                  ПП: Не знам дали за вашите возила има оригинални карета но е силно препоръчително ако има да монтирате такива, независимо от цената. При мен на тераното оригинален тампон изтрая 150000км, а неоригинални, 2 вида, за 2 години ще сменям 3-ти път, тоя път с оригинални. Като ги видиш едно до друго много бързо ти става ясно защо карат повече - иглите по-дебели и по-дълги, централната част по-дебела, канали и разни пластмаски за смазване и обиране на луфтове, по-добри уплътнения. Оригиналното дори тежи повече. Ква ми е файдата като неоригиналните са евтини - за 150000км ще сменя поне 20. А оригиналните не са 20 пъти по-скъпи, а примерно 5 пъти.
                  Ше разкажеш ли малко повече, че ми стана интересно, а и сме с еднакви карета ?

                  Може и в друга тема да не цапаме тераканската.
                  Ако искаш може и тук, че проблема отдавна ме интересува, а не намерих подобна дискусия, та пуснах тази.
                  Може ли и някоя сравнителна снимка, ако имаш, на оригиналните за които спомена ?
                  Имам питане и за ремонт на кардан, ама хич не е за тук, та може и да ти звънна.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Някой с Terracan би ли ме повозил? Чудя се дали да сменям Grand Cherokee-то и имам няколко алтернативи. Но този път искам да ги пробвам всичките преди да реша кое да избера. Намирам се в източната част на София и ако някой би се навил да ме повози и да ми даде една малко кръгче ще бъда много благодарен.

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Колега brum ,благодаря е много -100 лева ще стигнат/това е шега , да не се обидиш/. Аз съм в западния край на София , и ако няма някой по-близо да теб може да се пробваме.

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Младост.
                        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                        0882 52 00 52 - Жоро

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Първоначално публикуван от kgp68 Преглед на мнение
                          Не знам но май доколкото виждам не е позволено да се пускат линкове към обяви затова ще пробвам така :Hyundai Terracan estate care, diesel, manual, 1 year's MOT, service history, new injectors and full service completed last month (bill over £600. Leather seats, air-con, 2 keys, tow-bar, genuine car, comfortable and drives really well. No more timewasters please. Reduced for quick Sale £1200 този е 2004г на около 100х мили пък вече пише че е обслужен напълно и саму сменени разпръсквачите което най вероятно са дюзите според мен .Струва ми се добре за това което пише само дали ще ме зачака още месец ако ли не да накарам сина ми да звънне да поразпита може да го купи но много не разбира от коли и това ме притеснява .Вие на какво мнение сте струва ли си ?
                          Звучи много добре на "хартия" ако на живо ти хареса и ти допадне може да го отнасяш.Аз все повече почвам да се радвам на моят, а и доста хора които до сега са пренебрегвали марката покрай мен преоткриват качествата му.
                          Прави ми впечатление, че на 160к км е приключил с инжекторите, а в ЮК не е като да е лоша нафтата... Явно като цяло тези инжектори не харесват евродизель с рапично олио в добавка...
                          ПП; някой може ли да ми каже от къде мога да намеря скобата за затягане на акумулатора, моята я няма, търся в мегапартс и там няма а покрай нас във Варна няма никакви разглобени теракани.
                          Последно редактирано от Juiced; 19-06-17, 08:33. Причина: ПП
                          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                          Ford Fiesta 1.4 Tdci

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Направи си сам скоба! И аз преди време търсих и се оказа най-удачно!
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Не знам каква е скобата на Таракана, но са два модела. Единия е планка която захваща акумулатора в основата, а другият е планка която го затиска отгоре посредством две шпилки.
                              Всички стандартни автомобилни акумулатори, независимо от височината, са широки 175мм, и съответно планките еднакви.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Проблема е в шпилката от двете страни е кука(захвата към купето), а не мога да ползвам шпилка и да я огъна, мисля че ще се счупи. А в дупката е трудно да сложа гайка и да натегна шпилката.
                                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X