Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Най - често -скъсана или цепка някъде по гумената мембрана. Успешно /при мен от 2 години/ се заменя със силиконова подложка за печене.

    Коментар


    • От: Terracan

      Поръчак перки втора употреба, при моите всичкото е туш. "Новите" перки дойдоха , работят - тествано. Лошото е че трябва да свалям бронята за да ги подменя. Някой свалял ли е бронята на фейслифта. Попаднах на бегло ръководство в нета и там твърдят ,че има разлики в двете брони. Доколкото виждам с просто око трябва да сваля мигачите ,зад тях има 2 болта, предполагам отдолу също има под халогените, но нататък... мъгла, фаровете трябвали да свалям също?
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

      Коментар


      • От: Terracan

        Е как свали старите без да сваляш бронята?
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Terracan

          Не съм ги свалял, още са на бангията. Само като тествах откачих буксите. Като се докопам до канал ,ще свърша тая работа с бронята, щото си взех и такаламит да си гресирам кардана и трябва да сменя актуатора на предният мост.Ще се похваля до къде съм я докарал.
          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
          Ford Fiesta 1.4 Tdci

          Коментар


          • От: Terracan

            И снимай, да остане за историята.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Terracan

              Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
              Не съм ги свалял, още са на бангията.
              А как разбра че всичко е леж тогава? Отвори ги както са си сложени?
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Terracan

                Имам странен проблем със стрелката на километража. Като подавам газ показва с колко километра се движа, като отнема газта или си махна крака от педала пада на 0 км/ч. От къде да почна да разглобявам? Предполагам е с импулси от скоростната кутия, но тази странна зависимост ми говори за някакви маси нейде....

                Коментар


                • От: Terracan

                  Първоначално публикуван от dexter_lab Преглед на мнение
                  Имам странен проблем със стрелката на километража. Като подавам газ показва с колко километра се движа, като отнема газта или си махна крака от педала пада на 0 км/ч. От къде да почна да разглобявам? Предполагам е с импулси от скоростната кутия, но тази странна зависимост ми говори за някакви маси нейде....
                  С буксата на датчика започни. Трябва да е върху раздатката. После продължаваш с жиците от нея до компютъра. Надали е маса - щеше да има и други проблеми.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    "Не съм ги свалял, още са на бангията. Само като тествах откачих буксите "

                    Моя е 2004г но перките се свалят лесно махат се малко тромби и други дребни неща само , единия болт е достатъчно да се свали целия другите само се разхлабват, те трябва да са като на този отворени.

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Perka.jpg
Прегледи:1
Размер:127.7 КБ
ID:5763367като тези де

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Не мога да си вкарям ръката там, ка моли да развия болта. Шибаняка е общ за двата вентилатора. Така или иначе ще пробвам, ако стане ще е добре. Ще снимам и опиша каквото мога, че ми писна от руски и австралийски писаници
                        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                        Ford Fiesta 1.4 Tdci

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Колеги какви са разликите между 150 и 163 коня двигателите и взаимнозаменяеми ли са?Мога ли на мястото на моя 150 да сложа 163 без да се преправя нещо и ще може ли да го управлява компа?
                          Фиат Мареа 1.8 113 кончета
                          Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            С буксата на датчика започни. Трябва да е върху раздатката. После продължаваш с жиците от нея до компютъра. Надали е маса - щеше да има и други проблеми.
                            ще залегна, мерси

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Не колега Стоянчев , не става само с копи -пейст.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Требе и електрониката а може и още кой знае какво!
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X