Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Голямо БЛАГОДАРЯ ! много полезна за моето начинание документация, особено от последния линк.

    Коментар


    • От: Terracan

      Няма за какво , ще се радвам , ако съм помогнал.

      Коментар


      • От: Terracan

        Ей Пичове, абе къде е тоя номер на двигателя на теракана, то че не виждам, не виждам, ама чак пък толкова......

        Коментар


        • От: Terracan

          Не търсиш внимателно Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7be120731e47.jpg
Прегледи:1
Размер:23.3 КБ
ID:5751416

          Коментар


          • От: Terracan


            Колега от Форума ми изпрати даннни за Теракан от сервизна книжка, та реших да я споделя


            HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
            VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
            Няма да е все така!
            Нула две осмици 724 пет едно пет 1

            Коментар


            • От: Terracan

              Да отбележим, че е специфично след фейса и автоматик. Иначе е полезно да я има тази информация в жабката(особено за новите собтвеници като мен).
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • От: Terracan

                Здравейте,
                Харесъл съм си теракан,за следваща машина (фейс лифт 163кс ръчни скорости )
                попрочетох из форума за машината (искам да поздравя всички за труда найстина има от всичко по много) та имам няколко вупроса.
                Наистина ли "Не" може да се кара в режим 4Н на сух асвалт,( с изключение на сняг кал и тн ) един вид придобивайки такава машина човек си купува проходимо комби със задно предаване, интаресно ми е на дъжд какво се случва ?
                Какви са реалните офроуд възможности на машаната в такъв случай?
                Имайки предвид теглото на машината някак нелогично ми е 2тона звят със задно ( задницата е лека и според мен ще занася на дъжд ).
                Устойчив ли е теракана като за СЮВ -все пак не е кола но... .?
                В момент карам гранд чероки- 1ва серия 1998 (2.5 тд ) - заслужава ли си човек да си вземе теракан.
                колата ще ползвам за:
                1.семейно комби -да носи бадаж
                2.офроуд - по скоро не евентуално когато го водя на лов
                3. леки извън пътни разходки/ изкачване на байри.

                Коментар


                • От: Terracan

                  Здравей колега !
                  Първо - Теракана не е СУВ/не си чел внимателно/.
                  Второ - ако е с три положения на превключвателя за режими - НЕ може да го караш/ а и няма необходимост/ на сух асвалт -ще прочетеш защо
                  На дъжд няма никакви проблеми при 140 само на задно/не забравяй, че връзката и на най великия джип с пътя е гумата
                  Трето -за изброените от теб неща извън пътя -няма проблем/все пак зависи точно къде ходиш/
                  Четвърто - ако наистина си се насочил към Теракан , съветвам те отново да прочетеш внимателно нещата

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Първоначално публикуван от nas111 Преглед на мнение
                    Здравейте,
                    Харесъл съм си теракан,за следваща машина (фейс лифт 163кс ръчни скорости )
                    попрочетох из форума за машината (искам да поздравя всички за труда найстина има от всичко по много) та имам няколко вупроса.
                    Наистина ли "Не" може да се кара в режим 4Н на сух асвалт,( с изключение на сняг кал и тн ) един вид придобивайки такава машина човек си купува проходимо комби със задно предаване, интаресно ми е на дъжд какво се случва ?
                    Какви са реалните офроуд възможности на машаната в такъв случай?
                    Имайки предвид теглото на машината някак нелогично ми е 2тона звят със задно ( задницата е лека и според мен ще занася на дъжд ).
                    Устойчив ли е теракана като за СЮВ -все пак не е кола но... .?
                    В момент карам гранд чероки- 1ва серия 1998 (2.5 тд ) - заслужава ли си човек да си вземе теракан.
                    колата ще ползвам за:
                    1.семейно комби -да носи бадаж
                    2.офроуд - по скоро не евентуално когато го водя на лов
                    3. леки извън пътни разходки/ изкачване на байри.
                    Колега задницата не е никак по-лека от предницата а обратно, виж документа горе дето колегата го е лепнал - точка 14.2 Доста добре се държи само на задно и няма дрифтаджийски изпълнения ако си караш спокойно. Ако искаш да си максимално спокоен за сигурността при мокро и хлъзгаво и не ти се мисли излишно фейслифта след 2005-а е с две позиции и те са бавни и автоматичен режим.
                    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                    Ford Fiesta 1.4 Tdci

                    Коментар


                    • Terracan

                      Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                      ........ фейслифта след 2005-а е с две позиции и те са бавни и автоматичен режим.......
                      Така написано излиза, че безусловно всички Теракани след 2005 са с две позиции на превключвателя на режимите на движение т.е. Torque On Demand - въртящ момент при поискване. А не е така, дори по обявите On Demand са редки.
                      HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                      VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                      Няма да е все така!
                      Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Аз по-скоро го насочвам в по-тесен кръг на търсене. Друг е въпроса ,че доста джамбази пишат 2005-а, а тя е като моя произведен април 2004 и първа регистрация май 2005. Ми фейслифтов е но е с парт тайм(което за мен е плюс). Имаше един по обявите дето му бях хвърлил око, от София, 7998 лева фейслифт водят го 2006-а, а по стъкла е 2005-а и е с ТОД.
                        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                        Ford Fiesta 1.4 Tdci

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          А всъщност от коя дата точно вече се води фейслифт? Четох, че има и старият фейс, с 163 к. с. мотор


                          HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                          VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                          Няма да е все така!
                          Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            И моите 5 ст. по сух асвалт може да се кара с включен блокаж, НО само направо. Това че е само със задно не пречи на други марки джипове, защо тук да пречи. За избрените от вас нужди, освен за лов при дъжд аз не ползвам блокажи. Колега, най-добре покарайте една машина и вижте как се чувствате с нея, на едни люлее, друса и какво ли още не, но 90% от каращите го собсвеници го обожават ( когато е в движение :-) разбира са ). В тубата братята руснаци доста са споделили какво е да имаш Теракан. Успех.
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                              И моите 5 ст. по сух асвалт може да се кара с включен блокаж, НО само направо. Това че е само със задно не пречи на други марки джипове, защо тук да пречи. За избрените от вас нужди, освен за лов при дъжд аз не ползвам блокажи. Колега, най-добре покарайте една машина и вижте как се чувствате с нея, на едни люлее, друса и какво ли още не, но 90% от каращите го собсвеници го обожават ( когато е в движение :-) разбира са ). В тубата братята руснаци доста са споделили какво е да имаш Теракан. Успех.
                              Жоре, какви блокажи бре? Иначе задното си има особености и не е за всеки. Зимата определено си поднася ако не се внимава (с читави гуми)


                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X