Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Значи фасадата отвън и отвътре е ясно че е новата, но след като двигателя е без номер е възможно да е сменен затова и питам дали могат да се различат по някакъв начин.

    Коментар


    • От: Terracan

      Колега да ти е честито на каква база сравняваш та мислиш, че е с по-малък двигател.
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • От: Terracan

        Ами на базата на това, че като гледам двата двигателя на пръв поглед са неразличиими на външен, пък документи се правят. Разликата в мощноста е съвсем малка и надали ще се усети при каране. Затова и питам за разлика в някой детайл при по обстойно разглеждане на двигателя.

        Коментар


        • От: Terracan

          Колега , при тази упоритост за външни белези - провери кодовете на дюзите - ако завършват на 500 си с 150кс. , ако са на 800 -163кс.

          Коментар


          • От: Terracan

            Освен това, което ти каза колегата за дюзите, има и разлика в турбината и нейната кодировка. Извадих сравнени кодовете на 150 и 163 к.с. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Turbo.codes.jpg
Прегледи:1
Размер:58.8 КБ
ID:5616636
            Ето и част от характеристиките на някои от J3 2.9 моторите, като 144 и 185 к.с. на монтирани на Киа модели: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Engine.types.jpg
Прегледи:1
Размер:56.7 КБ
ID:5616637
            Hyundai Terracan 2.9 CRDi '04 163h.p.

            Коментар


            • От: Terracan

              Упоритостта ми даде своите плодове, благодаря ви. Значи видях,че кода на горивната помпа завършва на 700, което означава че си е новия двигател. Остава само да нямам проблеми, че като чета само през какви ремонти минават някои ми настръхват косите. А иначе сте прави, че е много джип за малко пари. В темата "Какъв джип да си купя" ми прави впечатление, че много много не питат дали да го купуват този модел пък и рядко го предлагат на тези,които търсят съвети. Това ми е малко интересно.
              Поздрави

              Коментар


              • От: Terracan

                Имам следния проблем: при преминаване през неравности или бордюр с волан леко навит в една или друга посока, се чува леко тракане във волана.При движение на право нямя праблем. И другото при движение с висока скорост по път, ако има коловози от камиони се усеща леко повличане настрани. Джипката е 2002 г. ръчка, 2900 CRDI

                Коментар


                • От: Terracan

                  Може да са доста неща , но първо - как са амортисьорите и тампоните на стабилизиращите щанги ?

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Първоначално публикуван от kikorak Преглед на мнение
                    В темата "Какъв джип да си купя" ми прави впечатление, че много много не питат дали да го купуват този модел пък и рядко го предлагат на тези,които търсят съвети. Това ми е малко интересно.
                    Поздрави
                    Там обикновенно всеки хвали собственото си магаре ! Пък очевидно от нашия подфорум не сме много активни !

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Първоначално публикуван от Neychev Преглед на мнение
                      Имам следния проблем: при преминаване през неравности или бордюр с волан леко навит в една или друга посока, се чува леко тракане във волана.При движение на право нямя праблем. И другото при движение с висока скорост по път, ако има коловози от камиони се усеща леко повличане настрани. Джипката е 2002 г. ръчка, 2900 CRDI
                      При мен тракат спирачните апарати. Може и това да е. Всичко друго е ок. Най-добре да я погледне някой, иначе си е чисто гадаене.
                      Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Здравейте взех си един Теракан ,имам въпрос как да разбера дали 4 x4 то работи иначе свети на таблото но върти само задните гуми.Колата е автоматик 2,9 2002година.Мерси

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Най-лесно на кал - там се вижда всичко.

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Първоначално публикуван от mataniateo Преглед на мнение
                            ......,но върти само задните гуми.
                            Дай подробности ! Кога, къде и как го разбра това ?

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Ами имам едно малко ама наистина малко наклонче в двора на което има пясък и нещо ми даде зор да излезна.После отидох на еди по голям,но не много наклон със зелена трева,ядец задните въртят предните ни вопъл ни стон а онази джаклама си оказва че уж е вкл.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Колега , бих те насочил към някои неща , но поне да беше казал с каква раздатка си EST или TOD.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X