Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    Еееейййй, Емич, като прочетох това, и веднага се сетих, защо си купих (пак) 16-годишнa JDM-ka
    Ей, кефиш се А !?!
    Всички знаем, че всичко качествено се е произвеждало, до 90-те години на миналия Век!
    Само си представи , ако старите модели се продаваха сега, като нови, колко много желаещи щеше да има да си купят и да си ги карат и КЕФЯТ!

    Емич,не вярвам твоята да е по специална от първата генерация,не съм я виждал
    Не е по-специална бе Павле, същата кошница като другите е!
    И не става дума за тези лаисни на праговете, а тези на вратите.
    Техните щипки са едни квадратни и никакви други не стават! Какви ли не пробвах да пригаждам, ама не стават, задържат лайсната, ама не могат да я приберът плътно към ламарината и се получават едни гадни луфтове,които не стига, че развалят визията, ама и задържат и се пълнят с всякакви боклуци! А средната щипка от редицата,видимо е почти същата, но е малко по-скъпа ,защото нивелирала самата лайсна /инфо от Бултрако/!
    Иначе знам 2-3 магазина, специализирани само за такива шипки и крепежни елементи по автомобилите, ходил съм, обаче нямат такива които може да ми свършат работа!
    Та затова питах за магазин, където може да има специално за Хонда /изключвам Бултрако/!
    / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

    Коментар


    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

      Съвсем ОФФ:
      Кой от вас некултурни гадове с първа генерация, тъмно синя с лепенка на "оффроуд българия" се отнесе така непочтително с мен в 22:30 на светофара на червено знаме??!
      Спирм си аз до колегата на светофара, усмихвам му се - все пак една марка, модел, един цвят сме, пък и от един форум - ако не приказка, ще си кажем по едно здрасти (често се заговарям с колеги с първи генерации по светофарите и бензиностанциите). Но няма братче. Колегата само ме погледна, изчака да светне жълто и дим да го няма...

      Коментар


      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

        Мани го тоа! Паркетник!

        Емич, хвърлих една питанка на ebay, и тц, нЕма щипки за праговете и лайстните на вратите. Има една камара от всички видове кръгли.
        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

        Коментар


        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

          [/QUOTE]
          Не е по-специална бе Павле, същата кошница като другите е!
          И не става дума за тези лаисни на праговете, а тези на вратите.
          Техните щипки са едни квадратни и никакви други не стават! Какви ли не пробвах да пригаждам, ама не стават, задържат лайсната, ама не могат да я приберът плътно към ламарината и се получават едни гадни луфтове,които не стига, че развалят визията, ама и задържат и се пълнят с всякакви боклуци! А средната щипка от редицата,видимо е почти същата, но е малко по-скъпа ,защото нивелирала самата лайсна /инфо от Бултрако/!
          Иначе знам 2-3 магазина, специализирани само за такива шипки и крепежни елементи по автомобилите, ходил съм, обаче нямат такива които може да ми свършат работа!
          Та затова питах за магазин, където може да има специално за Хонда /изключвам Бултрако/![/QUOTE]

          Емич,сега разбрах за коя лайсна става въпрос,поразпитах приятели-за съжаление само от офиц.представител или приятел по Гърция за щипки,Но,аз подобен проблем,и то на новата Равка го реших с болкит,размачкан,нанесен равномерно и финно по края от вътрешната и страна и вече 6 година кара така,можеш и със силикон да я хванеш не става въобще лошо,даже не можеш да познаеш,и боклуци и вода не влиза и здраво е,Вервай ми.И не е циганска работа-факт!
          имах и Toyota Rav 4 2006g.
          Mitsubishi Lancer 2008g.
          Honda CR-V 1998г.
          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

          Коментар


          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

            Емич, ако не намериш щипки, аз бих послушал Павле. Обаче бих сложил или силикон - черен Силикон Ацетат, или двойно лепещо силиконово тиксо. С такова тиксо лепим огледалата и рег.номерата на англичаните. Дебело е около 1 мм, различна широчина. "Нема такова здраво тиксо"
            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

            Коментар


            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

              Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
              Емич, ако не намериш щипки, аз бих послушал Павле. Обаче бих сложил или силикон - черен Силикон Ацетат, или двойно лепещо силиконово тиксо. С такова тиксо лепим огледалата и рег.номерата на англичаните. Дебело е около 1 мм, различна широчина. "Нема такова здраво тиксо"
              Абе то и до сега, бяха залепени допълнително, с този хубавия черен силикон , ама нали ви казвам, че тези пласмасови лайсни са направени от някаква тъп материал и се разлепват ,иначе на боята държи и няма сваляне!
              Иначе, Краси сетих се за това тиксо където казваш /вярно, няма такава гад-едно масивно огледало 1.5кв.м. с тежка рамка, съм залепил на стената на плочките в предверието на бянята, преди 2г. и сега няма сваляне/, обаче лайсните отвътре са кухи и почти няма място къде да залепя и половин сантиметрова лентичка от това тиксо!
              Абе майната му, ако не намеря другата седмица, някакви подобни и на приемлива цена щипки и така и така , ще ходя да сменявам маслото на двигателя в Бултпако, та ще се набутам пак за 6-бр. щипки-мамка им!
              / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

              Коментар


              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                Жегата ли ви е напекла яко, та ви няма никакви? Проверявам ви,а и да ви задам едно въпросче,между другото?
                Какво, може да дрънка /отвреме на време/ ,в задно дясно колело? Дрънченето е подобно на това, все едно има нещо забито в гумата и тропка ритмично, на всеки оборот на гумата? При по-висока скорост, се получава по-бързо тропане и обратното , иначе шумът като сила , не се увеличава? Един ден го има ,друг го няма! По павета ,като карам леко ,се усеща нещо като метално дрънчене, идващо от самото колело, все едно хлабави накладки/имат феродо/, дрънчът в спирачния апарат,или нещо хлабаво придрънча,ама на точни интервали?
                То, че ще се разглобява е ясно,ама ако някой е имал подобно дрънчене, да даде жокер да не се лутам много в проблема ,или да не изпусна ,ако е някоя дреболия? Не знам защо ,ама все си мисля, че е нещо свързано с накладките на ръчната спирачка, я някоя пружина скъсана, я нещо по захващането на накладките? Дайте идеи?
                / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                Коментар


                • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                  Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
                  Жегата ли ви е напекла яко, та ви няма никакви? Проверявам ви,а и да ви задам едно въпросче,между другото?
                  Какво, може да дрънка /отвреме на време/ ,в задно дясно колело? Дрънченето е подобно на това, все едно има нещо забито в гумата и тропка ритмично, на всеки оборот на гумата? При по-висока скорост, се получава по-бързо тропане и обратното , иначе шумът като сила , не се увеличава? Един ден го има ,друг го няма! По павета ,като карам леко ,се усеща нещо като метално дрънчене, идващо от самото колело, все едно хлабави накладки/имат феродо/, дрънчът в спирачния апарат,или нещо хлабаво придрънча,ама на точни интервали?
                  То, че ще се разглобява е ясно,ама ако някой е имал подобно дрънчене, да даде жокер да не се лутам много в проблема ,или да не изпусна ,ако е някоя дреболия? Не знам защо ,ама все си мисля, че е нещо свързано с накладките на ръчната спирачка, я някоя пружина скъсана, я нещо по захващането на накладките? Дайте идеи?
                  А,огледа ли първо гумата дали някой видийка или ламаринка не се е впила вътре?
                  имах и Toyota Rav 4 2006g.
                  Mitsubishi Lancer 2008g.
                  Honda CR-V 1998г.
                  Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                  Коментар


                  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                    Огледах я бе Павле, чиста е!
                    Вчера и днес се возих отзад и по време на движение,през отворения прозорец слушах ,ако мога да го хвана!
                    Значи на някоя дупка ,или канална решетка ,се чува метално дрън от самото колело,все едно нещо хлабаво има, или някакъв лувт между метални части!
                    Гледах отдолу за нещо хлабаво и разбито,гледах и дали нещо гърнетата или тръбите на генерацията не опират някъде ,ама всичко е ОК.
                    Тампоните на ст.щанга са нови, биалетките ме съмняваха,но са стегнати и няма видима причина да е от тях,ама знае ли се,според Бултрако като смених тампоните на ст.щанга, ми предложиха да ги сменят и тях ,че били тръгнали,ама си бяха ток ?
                    Ако и тази седмица не разбера откъде идва тропкането ,ще разглобявам колелото!
                    / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                    Коментар


                    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                      Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
                      Огледах я бе Павле, чиста е!
                      Вчера и днес се возих отзад и по време на движение,през отворения прозорец слушах ,ако мога да го хвана!
                      Значи на някоя дупка ,или канална решетка ,се чува метално дрън от самото колело,все едно нещо хлабаво има, или някакъв лувт между метални части!
                      Гледах отдолу за нещо хлабаво и разбито,гледах и дали нещо гърнетата или тръбите на генерацията не опират някъде ,ама всичко е ОК.
                      Тампоните на ст.щанга са нови, биалетките ме съмняваха,но са стегнати и няма видима причина да е от тях,ама знае ли се,според Бултрако като смених тампоните на ст.щанга, ми предложиха да ги сменят и тях ,че били тръгнали,ама си бяха ток ?
                      Ако и тази седмица не разбера откъде идва тропкането ,ще разглобявам колелото!
                      Баси загадката,не знам какво да ти предложа-не съм сигурен на 100 процента,ама твойта серия,няма ли едно виснало пред задния мост,пред задния диф и май е кантирано с метална рамка,да не е нещо от там някъде да чука да го в майната,друго махни гумения маншон на бомбето на задния амортисьор и виж нещо там да не е замило,да има хлабина.Иначе,мога да ти кажа мойта Тоуота как ме побърка с едно такова чукане от време на време и знайш кво се оказа-прегоряла вътрешна генерация в задното гърне и се получило един вид тръба в тръба и при някой специфичен резонанс,не при всяка дупка дрън-дрън.Е-йй вервай ми половин година ми отне да го набарам.Оказа се че аз с ръка не мога така рязко да заклатя гърнето че да дрънне вътре,въпреки,че го лашках яко.Послушай още малко и тогава отваряй и ако го откриеш пиши!
                      имах и Toyota Rav 4 2006g.
                      Mitsubishi Lancer 2008g.
                      Honda CR-V 1998г.
                      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                      Коментар


                      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                        Това лято ви се отразява много зле- абе почти никакви ви няма!
                        Айде, на Красимир му е позволено ,че го е закъсал с тази Олимпиада, ама останалите къде сте бре?
                        Много съм ядосан и от сряда: "Дим-дим да ме няма" и "Айде на морето" за 15-на дена, та да ви е гадно и на вас !
                        Само се чудя, да взимам ли лаптопа, за да ви проверявам от време на време-все пак несъм такъв гадняр!
                        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                        Коментар


                        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                          Каква Олимпиада, какво лято?!

                          От олимпиадата видях само задръстванията на околовръстното на Лондон в събота!

                          А лято :

                          "Според библията, ако вали 40 дни, и 40 нощи, това е потоп, а според англичаните - това е ЛЯТО"
                          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                          Коментар


                          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                            Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
                            Това лято ви се отразява много зле- абе почти никакви ви няма!
                            Айде, на Красимир му е позволено ,че го е закъсал с тази Олимпиада, ама останалите къде сте бре?
                            Много съм ядосан и от сряда: "Дим-дим да ме няма" и "Айде на морето" за 15-на дена, та да ви е гадно и на вас !
                            Само се чудя, да взимам ли лаптопа, за да ви проверявам от време на време-все пак несъм такъв гадняр!
                            Пу-у-у-у,па аз съм на морето от 11.07.2012г.та до днес бре,е-е-е свърши отпуската и сега на линия,ама не вземай лаптопа на морето,по ,убаво е да знаиш.Врътнаох с Хондата за това време само 2093 км.Направо си беше морски автотуризъм.Те за това ни няма-отпуска-а-а.Хайде бегай да разпускаш и ти,че току виж премиеро решил да забрани и почивките
                            имах и Toyota Rav 4 2006g.
                            Mitsubishi Lancer 2008g.
                            Honda CR-V 1998г.
                            Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                            Коментар


                            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                              А здравейте отново!
                              Почивката свърши и сега сме отново на тръстиката, ама така е в живота -всяко хубаво нещо, си има и начало и край!
                              / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                              Коментар


                              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                                Живи ли сте Бре и има ли някой оцелял - след края на СветО !?!
                                / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X