Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    Така де, къде си тръгнал с тоя паркетник?! То верно, градинката пред блока си е бая тежък офроуд, ама ...!
    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

    Коментар


    • #62
      От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

      Ама ти голям палавник ще излезеш ! Не стига, че се заяждаш с професорите от другия форум ,а и мене нещо ме хапеш! И за да не правиш глупости,те моля ако намериш някава по-подробна информация ,за СРВ 2-ра г. ама за Дизелчето 2006г. да я качиш тук,или дай някакъв линк ли, беше да си я сваля, че нещо не мога да намеря. Мерси предварително и Бирата ще е от мене!
      / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

      Коментар


      • #63
        От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

        Само да проверя, как са нинджите?!
        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

        Коментар


        • #64
          От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

          От известно време съм се загледал в едни гуми - General Tire Grabber AT2.
          Гумата много ми харесва, но ме притеснява, че най-малкия им размер е малко по-висока от колкото се водят дифолтските на црв-то: 205/75 r15. Това са 2.1 см повече като диаметър на гумата, което както и да гледам растоянията в арките не изглежда като да има шанс да опре някъде. Освен това, ако не се лъжа, произодителите са предвидили място и за вериги върху гумите. И въпреки, че съм виждал 1 ген црв с BF Goodrich All Terrain T/A 215/70 r15, което не изглеждаше лифтвано, все още малко ме притеснява идеята...

          Коментар


          • #65
            От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

            Когато взех първото CRV беше с General Grabber UHP.Бяха доста шумни, а като гледам тия АТ2 и те ще са.

            А иначе Слави (Zero) някъде споменаваше, че е карал с малко по-високи гуми, и не са опирали.
            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

            Коментар


            • #66
              От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

              Шумът не ме плаши (:
              Важното е да не опира някъде...

              Коментар


              • #67
                От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                За дизела 2 ген..2006_honda_crv_owners_manual_.pdf

                Коментар


                • #68
                  От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                  НЯма да опират бре ама от кви работи се плашите те хората на леки коли слагат вместо на 60 ->70 и няма проблеми ти на тоя камион се притесняваш от 70-> 75 да сложиш. Пък и тея 2,5 см не са в височината ами са в обиколката на гумата демек скоростите ти ще станат малкоо по дътлги което пък е добре с тея къси скорости. Дори и да са с 2,5 по високи пак има достатъчно място щото тея 2,5 се делят на 2 и получаваш 1,25 по висока гума, къде мислиш че ще опре, 5 санта по висока ще влезе кат стои та гледаи.
                  Аз съм с граберки UHP, от тея дет споменава Kраси и за сега са уникално доволен от гумата, сравнена с старите ми Конти АТ тея са направо безшумни тва че ставали шумни и аз го четох, но пък производителя съветва на 10 000 км гумите да се въртят предни задни. Да не говорим за другите им показатели които удрят доста от извесните марки в земята, пък цената им ...... направо без пари е с отстъпкка де ама пак
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                  Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                  Коментар


                  • #69
                    От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                    dvdesh ,благодарско за това,което си качил /имам го на книжката от колата/ но ще си го кача и на компютара. Имах предвид за СРВ-дизел : дизеловия двигател,скоростна кутия и съединител,някаква техническа литература, или ремонтно ръководство, защото намирам само такива но за бензиновото изпълнение. П.П. Колеги, честит Ви- Великден и Ви пожелавам ,много здраве и успехи!!!
                    / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                    Коментар


                    • #70
                      От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                      Колега имам го на Haness в него е и за бензин и дизел но е на хард копи купих го от e-bay ако намеря време ще се опитам да го сканирам. Иначе аз имам същата!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                        А дано, па после. Мерси предварително!
                        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                        Коментар


                        • #72
                          От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                          Аа нищо, само да видя, как върви манифестацията!?
                          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                          Коментар


                          • #73
                            От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                            Скучно върви да знаеш, не като едно време. Сега няма музика, няма приветствия. Всеки "бачка" потайно в деня на труда
                            -------Honda CR-V 128к.с.--------
                            "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                            Коментар


                            • #74
                              От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01052012(017).jpg
Прегледи:1
Размер:269.6 КБ
ID:5370872Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01052012.jpg
Прегледи:1
Размер:208.9 КБ
ID:5370873Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01052012(001).jpg
Прегледи:1
Размер:212.2 КБ
ID:5370874Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01052012(002).jpg
Прегледи:1
Размер:221.6 КБ
ID:5370875Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01052012(003).jpg
Прегледи:1
Размер:220.2 КБ
ID:5370876Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01052012(004).jpg
Прегледи:1
Размер:209.2 КБ
ID:5370877Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01052012(005).jpg
Прегледи:1
Размер:201.5 КБ
ID:5370878Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01052012(006).jpg
Прегледи:1
Размер:130.6 КБ
ID:5370879Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01052012(007).jpg
Прегледи:1
Размер:263.8 КБ
ID:5370880 В деня на труда използвахме хубавото време да се разходим малко извън пътя. Разбира се доколкото ни позволява техниката

                              Коментар


                              • #75
                                От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                                Бре ти зорлем искаш си чупиш хубавата колата и да разведриш и без тва скучния форум къде си вкарал тая манекенка в тая нива Тя е за сцената, за светлините на прожекторите и за въодушевената публика. Тука е място за некоя колхозничка да копа и да драпа по чукара и да не и пука
                                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                                Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X