Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    Аз пък да се похваля Днес ми се роди втора щерка хубуу че карам Хонди, че ако някои ден някои син тряя да ми помага с ремонтите не знам Макар че голямата няма 3 години ама ми подава инструменти от гедорето
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
    Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

    Коментар


    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

      Еее честито! Да ти е жива и здрава и много да Ви радва! Пък те днешните моми са по мъже от момчтетата. Мойта и тя е на 3г. без 4 месеца, ама непрекъснато иска да развива, чопли и човърка. Вчера и днеска ми помага да правим таблото с километража. И ся кво ше правим като спреш да влизаш по форумите? Поне в малките часове след 24:00ч. определено ще си тука!
      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

      Коментар


      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

        ааа няма да спра бре, аз с първата не спрях та с втората ли еле пък като съм на работа и се чудя кво да правя
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

        Коментар


        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

          Айде и от мен ЧЕСТИТО!Жива и здрава!
          Тамън вчера се питах - не си ли родил вече и щях да те питам!
          / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

          Коментар


          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

            Е, на днес родих
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
            Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

            Коментар


            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

              Честито, колега! Да ти е жива и здрава щерката
              HONDA CR-V 2.0 I-VTEC

              Коментар


              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                Честито Слави, да е жива и здрава!
                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                Коментар


                • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                  Да ти е жива и здрава щерката и да не те ядосват двечките много
                  Honda CR-V I 2000 г.
                  0 осем 96 осем три 3 сто и 10

                  Коментар


                  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                    И от мен честито Тъкмо с инструментите да й ремонтираш количката когато и ако има нужда
                    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                    Коментар


                    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                      Честито Слави! Да ти е жива и здрава.
                      Honda CR-V, 2001 147 h.p.
                      Citroen C4, 1.4 vti

                      Коментар


                      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                        Мерси колеги, да ви се връща радостта
                        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                        Коментар


                        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                          Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
                          Аз пък да се похваля Днес ми се роди втора щерка хубуу че карам Хонди, че ако някои ден някои син тряя да ми помага с ремонтите не знам Макар че голямата няма 3 години ама ми подава инструменти от гедорето
                          Гледам,че си във формето-Айде и от мене едно голямо честито,да те радва и ядосва и да караш до мъжко,че трябва да оправяме демогравския срив,нема се даваме на сиганьорите я.Наздраве!
                          имах и Toyota Rav 4 2006g.
                          Mitsubishi Lancer 2008g.
                          Honda CR-V 1998г.
                          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                          Коментар


                          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                            Колеги, ще ви върна малко в спама Намерих си табло от сивик 96, изглежда едно към едно обаче отзад няма куплунги за две букси които аз имам. Гледам в руското ръководство за ЦР-В демонстрират такова без буксите, ама при мен като ги има за какво може да са. Едната оранжева другата жълта и като ги откача видимо промяна няма, даже запалих пак не свети, ама дали не е за нещо важно? Ето снимки на таблото от Сивика и на моето/ омръзна ми да го свалям и слагам и затова на място снимах.


                            Да не би да ги има само при десните волани, в крайна сметка може да "присадя" само циферблатите от сивика към мойто табло и да го запазя надявам се да не са с много жици и да съответстват. И все пак е интересно да разбера за какво са тия букси?

                            p.s. 19:27ч. що ми трябваше да ровя в руското ръководство като в другото си пише че буксите са за ABS и SRS. Сега основния въпрос е дали ще стане присаждането, тоест дали ще отчита правилно спидометърът. Не знам дали датчикът за скоростта е същия за мили и км.ч.?
                            Последно редактирано от HONDAEXPLORER; 04-03-13, 18:29.
                            "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                            Коментар


                            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                              Щом са за ABS и SRS-а можеш спокойно да прехвърлиш всички уреди в "черупката" от твоето табло, оставяйки само схемите (платките) на абс-а и еърбеците. Мисля, че ще си отчита съвсем нормално - може да го провериш с GPS. Присаждането на циферблатите е работа за около 5 минути без бирата или 10 с бирата. След като свалиш прозрачната пластмаса отпред (откачаш щипките й), свалиш черната козирка (пак с щипки, внимавай с тези отгоре до лампите осветяващи стрелките отпред) и черната плоскост на която са блендите за лампите, развиваш лъскавите сребристи болтчета отзад (помни кои от кой уред са дошли, че са различни - само за температурата и горивото са взаимозаменяеми), вадиш уредите напред внимателно (нищо не ги държи друго) и ги присаждаш на твоето табло завивайки болтчетата - това е! На моето табло ги свалях поне 20 пъти последните дни, единствения съвет е да внимаваш като пипаш по черната пластмаса на циферблатите, че от пръстите остават гадни лъскави петна които малко трудно се чистят после.

                              ПП - Сега разгледах снимките по-отблизо - на скоростомера изводите са същите - долу вляво SP IN (т.е. Speed Input, демек скоростомер); долу вдясно OD - демек oдометър и горе са плюса и минуса за захранването.
                              Последно редактирано от swartalf; 04-03-13, 21:42.
                              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                              Коментар


                              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                                В крайна сметка се отказах от смяната. Чета в другия форум, че оригиналното светене на таблото на сивик било едно жълтеникаво никакво. Помолих да ми пуснат снимка, до момента няма отговори. Обаче направих следното: Върнах си затъмнителната пластина и смених горните крушки със сини разпръскващи диоди. Еми стана супер- стрелките светнаха в синьо, а оранжевото придоби един приятен червеникав отенък. Км/ч въобще не ги видя вече, тъй че ще се търси табло от лево ЦР-В. Някой ако му падне да свирка.
                                "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X